Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už jste dlouho neslyšela od vašeho partnera ta dvě slova? Miluji tě! Pro vás jsou tak důležité, ale od partnera je slyšíte velmi málo? Neznamená to, že vás nemiluje!

4 důkazy, že vás stále miluje!

Romantická láska
zdroj: Thinkstockphotos Romantická láska
aktualizováno 13.02.2016, 00:07 | 13.02.2016, 00:07 | doma.cz

Už jste dlouho neslyšela od vašeho partnera ta dvě slova? Miluji tě! Pro vás jsou tak důležité, ale od partnera je slyšíte velmi málo? Neznamená to, že vás nemiluje!

Váš partner si zřejmě nepotrpí na vyznání lásky, ale to není důvod k tomu, abyste si myslela, že vás nemiluje. Nesnažte se to z něj páčit násilím, raději sledujte jiné důkazy, že vás stále miluje a jste pro něj jediná.

1. Pomáhá vám


Jdete společně na nákup a nechce, abyste tahala těžkou tašku s nákupem, tak ji vezme on. Když vám není dobře, vezme děti ven, abyste si odpočinula. Když si nevíte rady, je tu pro vás a snaží se najít řešení. Pamatujte, že tyto činy jsou často důležitější, než slova.

 


2. Zajímá se o vás


Přijdete domů z práce a zeptá se vás, jaký jste měla den. Zajímá se o to, co jste dělala a jaká jsou vaše přání. Vidí, že se necítíte dobře, tak vám udělá čaj. Nezapomeňte mu tyto maličkosti oplácet.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Láska neexistuje, jde jen o hru hormonů
"Miluji tě" vyšil veterinář přítelkyni do psa, kterého právě operoval! HNUS nebo DŮKAZ LÁSKY?
Známe pravý nápoj lásky pro vašeho manžela!


3. Ochraňuje vás


Ať se jedná o stav auta, podání ruky na ledě nebo vás zabalí do deky, když usnete u televize(18). Zakazuje vám dělat těžké práce, které má dělat muž. To všechno znamená, že o vás má strach a záleží mu na vás.
 
4. Říká "my"


Když mluví se svými přáteli, tak přestal říkat "já" a nahradil ho slovem "my". Ptá se vás, kam pojedete v létě na dovolenou nebo jakou pračku si koupíte, až vám tahle přestane sloužit? Plánuje s vámi budoucnost! Co je pro vás víc?

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jana S. 14:17 03.07.2016
Souhlas.muj mourek kocourek pomaha doma s nakupama.stara se a ochranuje me.hycka si me.A ja jeho.Vsechny prace doma mame delene na pul.i uklid.Bydlime tam dva.a oba chodime do prace.

Proste neni duvod.aby dnes zena mela druhou smenu po praci.Kazdy chlap by mel prece ocenit.ze ma doma hezkou a vyrovnanou zenu.Ne semetriku.ktera je utahana.lita pro deti do skolky.skoly.musi nakoupit.uvarit.jeste se nechat buze.ovat v praci.ze neni flexibilni....ve dvou je to lepsi vsechno.a mame cas i na sport a historii.a nase spolecne konicky.Muj drahy by mi nikdy nenechal tahat s tezkou taskou.A navic.i rad a moc dobre vari a vic nez ja.