Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

To, zda vás váš partner podvede, nezjistíte. Ale víme, u kterých můžete nevěru předpokládat - díky statistikám!

5 největších nevěrníků: Není mezi nimi i váš muž?

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 14.04.2017, 00:26 | 14.04.2017, 00:26 | Doma.cz/tvnoviny.sk

To, zda vás váš partner podvede, nezjistíte. Ale víme, u kterých můžete nevěru předpokládat - díky statistikám!

Vědci občas přijdou se zajímavými závary a statistikami. Tentokrát jsme vybrali několik zajímavostí k výzkumu nevěry a odhalili typy mužů, kteří mají k záletům vyšší šance. Pozor na to, pokud je váš partner…

 

1. Vysoký
Podle průzkumu internetové seznamky zaměřené na mimomanželské vztahy IllicitEncounter.com hledá ženu pro nevěru nejvíce muže měřících 180 centimetrů.

 

2. Miluje rock'n'roll
Ta samá webová stránka pak zveřejnila údaje, podle kterých 41 procent jejich uživatelů - mužů hledající ženu na mimomanželský vztah uvedlo jako oblíbený hudební žánr rock'n'roll.

 

3. Francouz
Ne nadarmo mají pověst největších milovníků na světě. V jistém průzkumu nadnárodní společnosti vyrábějící erotické pomůcky vyšlo najevo, že 75 procent Francouzů přiznalo, že někdy podvedli svého partnera / partnerku. V porovnání s ostatními národy zvítězili na plné čáře.


ČTĚTE TAKÉ:

5 důvodů, proč se radovat z nevěry
Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají
10 DRUHŮ NEVĚRY. Dokážete je vyjmenovat?


4. Jeho věk končí devítkou


Podle studie z magazínu Proceedings of the Natural Academy of Sciences mají tendenci podvádět lidé, kteří jsou těsně před vstupem do nové dekády svého života. Snaží se totiž rychle něco stihnout, něco si užít, něco dokázat.

 

5. Uživatel Twitteru

 

Výzkum University of Missouri přišel k překvapivému závěru, že sklony k nevěře mají i vášniví uživatelé Twitteru. Podle autorů, čím více člověk tuto sociální síť využívá, tím více konfliktů má v partnerství a zvyšuje se pravděpodobnost nevěry.

 


Zajímá vás, jaké ženy vychází z podobných statistik jako nejčastější nevěrnice? Tady jsou.


1. Učitelky

 

Podle průzkumu, který udělala internetová stránka AshleyMadison.com, je typickou nevěrnicí učitelka. Tento výsledek šokoval i samotné autory studie.

 

2. Blondýny

 

Jeden z průzkumů stránky CheaterVille.com se zaměřil na nevěrnice podle barvy vlasů. Smutné vítězství si odnesly blondýny - 42 procent nevěrnic mělo světlé vlasy. Naopak nejvěrnější byly černovlásky, těch bylo mezi ženami s mimomanželským poměrem jen 11 procent.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře