Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Alena s Davidem tvoří už poměrně stabilní pár. I když Alena stále kuje své pikle a snaží se nenápadně Davida dostat tam, kam ona potřebuje, on zatím nemá o ničem tušení a Alenu bezmezně miluje. Jenže Alena si v poslední době všímá, že Tereza si s ...

Aleně z Ulice se pomalu přestává líbit přátelství mezi Terezou a Davidem. Měla by zasáhnout?

Seriál Ulice: Alena dostane lekci
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Alena dostane lekci
aktualizováno 30.05.2017, 00:39 | 30.05.2017, 00:39 | doma.cz

Alena s Davidem tvoří už poměrně stabilní pár. I když Alena stále kuje své pikle a snaží se nenápadně Davida dostat tam, kam ona potřebuje, on zatím nemá o ničem tušení a Alenu bezmezně miluje. Jenže Alena si v poslední době všímá, že Tereza si s Davidem opravdu hodně rozumí. Možná i více, než je u kamarádů běžné.

Měla by Tereze ukázat, kdo je tady Davidova přítelkyně, nebo je přátelství mezi mužem a ženou naprosto normální věc, které se nemusíme obávat?


Není kamarádka jako kamarádka

Možná i z vlastní zkušenosti víte, že kamarádství má mnoho podob. I když má váš přítel hned několik kamarádek, nemusí to pro vás nic znamenat. Říká se, že přátelství mezi mužem a ženou neexistuje, ale kolem nás existuje tolik párů, které mají spoustu přátel opačného pohlaví. Vždy tedy záleží na povaze situace. V první řadě bychom se měly zamyslet nad tím, co o dané kamarádce víme. Je to kámoška z dětství? Spolužačka ze základky? Nebo nová kolegyně z práce? Čím déle ji váš partner bude znát, tím lépe. Obzvláště, pokud se jedná o staré známé, pak si rozhodně nemusíte dělat vrásky na čele. Ty dva se znají už léta, a kdyby spolu chtěli být, tak už by dávno byli.

 

 

Problém nastává s novými kamarádkami, o kterých nic nevíme. A jak zjistit, že neohrozí váš vztah? Řešení je více než jednoduché. Seznamte se s ní i vy! Pozvěte ji třeba na grilovačku a sama uvidíte, jak se věci mají. Třeba s sebou přivede svého manžele, a tím pádem máte po starostech. Nebo se může ukázat, že po profesní stránce si s vaším přítelem naprosto rozumí, ale po té lidské je to horší. Uvidíte, že seznámení s ní nebyl vůbec špatný nápad.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rozlučka se svobodou v podání Hedviky a Otíka z Ulice! Jak by měl podobný mejdan vypadat?
TEST: Bojujete s přepracovaností? Pozor, abyste nedopadli jako Simona z Ulice
Veronika Maléřová z Ulice nechce třetí dítě! Měla by změnit názor?


Mám mu zakazovat se s ní vídat?
Vadí vám, že se vídají a nejraději byste mu řekla, ať s ní už nikdy nikam nejde? Je velmi obtížné vám na tuto otázku poskytnout jednoznačnou odpověď. Vždy totiž záleží na povaze situace a samozřejmě i na detailech jejich přátelství. Každopádně tím, že mu budete zakazovat se s ní vídat, ničeho nedocílíte. Pokud spolu budou chtít jít na kafe, pak se nebudou prosit o váš souhlas. Mnohem rozumnější bude, když svému partnerovi sdělíte, co vám vadí. Společně se můžete domluvit na řešení. Třeba si i on uvědomí, že by mu nebylo příjemné, kdybyste chodila na obídky se svými kamarády.

 


Buďte nad věcí

Asi už dávno víte, že žárlivé scény ještě nikdy neudělaly vztah šťastnějším. Pokud svého partnera milujete a on vás, pak mu musíte dát dostatek důvěry a zároveň alespoň kousek svobody, kterou muži ke svému životu prostě potřebují. Věřte, že žádný vztah nejde stavět na příkazech a zákazech. Takové partnerství ještě nikdy nedopadlo dobře. Suma sumárum, hlídejte si jeho kamarádky, seznamujete se s nimi a pokud vám něco bude vadit, pak to svému protějšku na rovinu řekněte. Uvidíte, že tenhle recept se vám vyplatí.

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jana 17:24 19.06.2017
Terezka a David k sobě patří a dávno je měla dat scenáristka dohromady!!!!!!!!!Alena se vic hodi k Robertovi
Madla 13:52 17.06.2017
Terezka a David k sobě patří :-))
Měla by Alena zasáhnout? 08:36 08.06.2017
Já myslím, že spíš by se měla vypařit s nějakým podnikatelem a přenechat Davida Terezce.