Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Snad každého muže láká anální sex. Proč? Je to něco speciálního, co nemohou mít každý den a je to pro ně velmi příjemné. Co mu to čas od času dopřát?

Anální sex poprvé? Prozradíme vám, jak na to!

aktualizováno 05.09.2011, 09:36 | 05.09.2011, 00:00 | tej

Snad každého muže láká anální sex. Proč? Je to něco speciálního, co nemohou mít každý den a je to pro ně velmi příjemné. Co mu to čas od času dopřát?

Možná jste to už vyzkoušela, nebo jste o tom slyšela od kamarádek. Jenže všechno není stejné jak se šušká u ostatních. Sousedka říká, že to bolí? Asi to dělá špatně. Poradíme vám, co všechno musíte udělat pro to, abyste měla z análního sexu co největší prožitek. Třeba se vám to zalíbí ještě víc, než vaginální.

 

 

Bolí to?

 

Anální sex by neměl vůbec bolet. Spíše naopak, je velmi příjemný. Spousty žen přijdou k orgasmu až právě análním sexem. Pokud vás přeci jen bolí, buď děláte něco špatně, nebo máte již předtím poraněný konečník a měla byste zajít k lékaři. Samozřejmě je to stejné jako při prvním sexu. Zpočátku to není zas tak příjemné, ale pravidelným stykem to bude jen lepší a lepší.

 

Anál nanečisto

 

Než do toho hupsnete s partnerem, vyzkoušejte si anální sex nejprve sama. Budete k tomu potřebovat pouze lubrikační gel a vibrátor, či speciální dildo nebo kolík. Ze začátku budete potřebovat vzrušení. To můžete navodit jako při klasické masturbaci, každého vzrušuje něco zcela odlišného. Potom si kolem řitního otvoru rozetřete dostatek lubrikantu, který si naneste i na prsty. Začněte ho pomalu zasouvat do zadečku, ale opravdu pomalu. Pokud cítíte bolest, vyndejte ho a začněte znovu a pomaleji.

 

Až si zvyknete na pohyb jedním prstem, přidejte dva a posléze i tři prsty. Řitní stěny pomalu natahujte, dokud vám to bude příjemné. Až vůbec neucítíte žádnou bolest, či tlak, můžete vyzkoušet zasunout dildo, či podobný prostředek. Zpočátku to asi nebude ono, ale nezapomeňte se neustále vlhčit lubrikantem. Dildo pomalu zasuňte, můžete použít krouživý pohyb. Pokračujte dál podle sebe, dokud vám to bude příjemné. Potom byste měla být připravená na anální styk s partnerem

 

 

Anální sex s partnerem

 

Než k tomuto kroku přistoupíte, vyzkoušejte si to nejdříve párkrát sama. Znovu platí, že musíte být dost vzrušená, uvolněná a hlavně vlhčená. Před zasunutí penisem se nejdříve sama roztáhněte, což může udělat i váš partner. Teprve potom si sama zasuňte penis do zadečku. Tempo celého análního styku byste si měla zvolit vy. Vám to musí být příjemné. Penis nechte zasunout co nejhlouběji a až si na pocit zvyknete, začněte s pohyby.

 

 

Pár rad na závěr

 

Pokud vám to není proti srsti, používejte kondom. Je to o dost hygieničtější, než kdyby tam partner zasouval penis bez něj. Pokud se rozhodnete střídat anální styk s vaginálním, měňte kondomy. V zadečku jsou totiž úplně jiné bakterie a akorát si zaděláte na infekci.

 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Galift velký pero 21:27 30.11.2018
Prosím vás u análního sexu je třeba spolupráce spartnerem. Když holka cítí že ji. To bolí má se otočit a dát mu facku
coconel 16:18 07.03.2018
.,jvkcxnmvbb.lk,mmn vcmnb
Eliška 20:57 06.10.2014
Mě by zajímalo,jak přesně mám udělat "výplach", nerada bych si zadělala na trapas :(.
slunicko 09:50 12.10.2011
Návod je perfektně napsaný, z mé skušenosti můžu doporučit nádhera
Jen koukám 00:28 20.09.2011
Koukám že když někdo poradí je to špatně . když mě něco nezajímá a nedělá dobře tak to nečtu ne? českej národ je strašněj . návod je super děkuji za článek
Jen koukám 00:28 20.09.2011
Koukám že když někdo poradí je to špatně . když mě něco nezajímá a nedělá dobře tak to nečtu ne? českej národ je strašněj . návod je super děkuji za článek
vladin 22:00 14.09.2011
chtěl bych to vyzkoušet ale nenašel jsem zatím na to partnerku
Petra 14:35 14.09.2011
V článku mi chybí informace, že před análním sexem, je dobré, si udělat výplach konečníku, aby se člověk vyhnul trapasu "čoko za ráfkem", slušně řečeno.. a nedošlo na Michalova slova..
pavel 16:49 13.09.2011
Anál je super
Gauner 13:21 13.09.2011
Jste ubohý, každej víte pí*u zač je toho loket a tady nad klávesnicí jste machři, chtěl bych vás vidět naživo!! :D :D :D
1 2 3 4