Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Mají několik kil navíc, a proto se stydí.

Baculky často odmítají sex. Dělají chybu!

aktualizováno 05.10.2011, 00:00 | 05.10.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Mají několik kil navíc, a proto se stydí.

Užívat si krásného sexu můžeme jen, pokud jsem sami se sebou spokojeni. Mužům je ovšem většinou jedno, jak vypadají, ale ženy jakýkoliv špíček navíc prožívají daleko intenzivněji. A jelikož je u nich dosažení orgasmu spojeno přímou úměrou s pozitivním psychickým naladěním, je na problémy zaděláno. Píše o tom server youbeauty.com.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Barvy prozradí, jaká jste v posteli!

Velikost penisu? Visáci, vysouváci a další

 


„Když se miluju s manželem, musím pořád myslet na to, jak nemožně objemná stehna mám a vidím na nich každý ďolíček celulitidy? Říká třiačtyřicetiletá Alena, která nosí konfekční velikost 48. „Snažím se při sexu co nejvíc zhasínat, nebo jsem i zkoušela sex v punčochách, ale ty my nohy ještě víc obemknou, tak jsem se na to vykašlala.

 

 

Vymlouvám se na kde co. Ze sexu nic nemám. Je mi ze mě samé mdlo. Chci nejdřív zhubnout, chodím cvičit a na lymfodrenáže, ale je to na dlouho. Mám strach, že do té doby se muž najde milenku. Ale já s tím teď prostě nic nenadělám, nemůžu se přemoct.“

 


I celebrity  trpí


Herečka Kirstie Alleyová prohlásila, že chce zhubnout, protože jako tlustá si nemůže sex dostatečně užívat. Teď nosí velikost 36 a už se těší na zástupy ctitelů. Svou novou postavu předvedla v New Yorku na přehlídkovém molu! "Shodila jsem 45 kilo. Mám pocit, že jsem opravdu ve svém živlu. Opravdu jsem si už ani neuvědomovala, jak jsem vypadala," řekla herečka v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

 

Jak se jí povedlo zhubnout zjistíte v článku
Kirstie Alley v 60 letech shodila přes 40 kilo! Víme jak


 


Sex je těluprospěšná aktivita


Nejenom, že i při samotném pohlavním aktu spalujeme kalorie, ale navíc i trénujeme kardiovaskulární systém. Do krevního řečiště se uvolňují hormony, které ovlivňují naši dobrou náladu.


Pro psychiku je důležité, aby žena přijala takové tělo, jaké má a byla s ním spokojená. Naštěstí si chorobným zaujetím svým tělem nekazí život všechny ženy s kily navíc. „Podle mého se bude muž raději milovat se spokojenou, i když oplácanou ženou, než s nějakou hubenou neurotičkou,“ tvrdí padesátiletá Hanka, která podobně povzbuzuje i svoje kamarádky, které se jí s podobnými obavami svěřily.


Každopádně alespoň nějaký sex je vždy lepší než žádný. Když se budeme vyhýbat sexuální aktivitě, můžeme si vytvořit určitý druh fobie, tedy strachu ze sexuální aktivity. Podobně jako třeba maminky na mateřské mohou začít trpět sociální fobií, když přestanou vycházet mezi lidi.


Sebevědomí!


Pokud si chcete v posteli víc věřit, musíte si začít vážit sama sebe. Když máte výraznou nadváhu, zkuste chodit třeba na kurzy jógy, která je velmi nenásilná. Získáte duševní klid a rovnováhu, navíc budete i flexibilnější a nebudete si připadat nemotorná.


ČTĚTE TAKÉ:

Hubněte s jógou!
 

 

 

 

2 hlasů
Vaše hodnocení