Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Přemýšlíte nad tím, proč stále nemůžete najít toho pravého? Odpověď je jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Zřejmě si vybíráte příliš atraktivní muže! Celé věci přišli na kloub američtí vědci, kteří zjistili, že méně atraktivní muži j...

Chcete být ve vztahu šťastná? Pak si najděte MUŽE S TÍMTO VZHLEDEM

Šťasný vztah
zdroj: Thinkstockphotos Šťasný vztah
aktualizováno 03.10.2017, 16:45 | 03.10.2017, 16:45 | doma.cz

Přemýšlíte nad tím, proč stále nemůžete najít toho pravého? Odpověď je jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Zřejmě si vybíráte příliš atraktivní muže! Celé věci přišli na kloub američtí vědci, kteří zjistili, že méně atraktivní muži jsou ztělesněným snem každé ženy.

Možná si sama vzpomínáte na chvíle, kdy jste v pubertě pošilhávala po krásném frajírkovi z vedlejší třídy. Postupem času jste ale sama přišla na to, že s těmito typy mužů to není vůbec jednoduché. Naopak je s nimi občas pěkný kříž. K podobnému úsudky došli i vědci z Florida State University, kteří provedli zajímavý výzkum. Vědci podrobně hodnotili atraktivitu u 113 manželských párů. Následně došlo na křížový výslech, během kterého páry odpovídaly na otázky. A výsledek? Ten už jsme vám prozradili! Z celého výzkumu jednoznačně vyšlo najevo, že ženy, které žijí s neatraktivními muži, jsou mnohem šťastnější, než jejich kamarádky, které se provdaly za "krasoně".

 

 

Ptáte se proč? Vysvětlení je jednoduché.
Pánové, kteří cítí, že nepatří mezi krasavce roku, se mnohem více snaží a chtějí své partnerce dokázat, že si vybrala správně. Je pro ně typické, že nikdy nezapomenou na výročí, uvaří své ženě večeři, nebo pro ni připraví malé překvapení. Neatraktivní muži zkrátka neustále usilují o pozornost a chtějí všem ukázat, že na vzhledu doopravdy nezáleží. Naopak svalovci jsou si svého sex-appealu vědomi, a podle toho se také chovají. Mají pocit, že mohou mít na každém prstu nejméně dvě dívky, a tak se o svou polovičku příliš nezajímají.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 zásad šťastného vztahu. A rozvod nehrozí
Šťastně až do smrti aneb Jak si nezkazit vztah?
6 důkazů lásky, kterými VZTAH SPÍŠE NIČÍTE


Tomuto spojení se vyhněte
Vědci považují za nejhorší spojení atraktivního muže a neatraktivní ženu. V tento moment je na ženu vyvíjen obrovský tlak, a tak dělá věci, které by za normálních okolností nedělala. Drží drastické diety, jde na liposukci, nebo utratí šílené peníze u kadeřníka, a to jenom proto, aby se alespoň trošku přiblížila svému krasavci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře