Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vlhké kolečko na prostěradle? Žádný problém!

Co nevíte o ženské ejakulaci

aktualizováno 05.04.2012, 00:00 | 05.04.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Vlhké kolečko na prostěradle? Žádný problém!

Nelekněte se. To jen vaše tělo správně zareagovalo na intenzivní dráždění oblasti bodu G. Zvlhčení pochvy při vzrušení zná asi každý, kdo dokáže ženu vzrušit. Platí čím víc to "maže“, tím více "to jede“. Větší množství tekutiny se vyloučí při orgasmu.

 Předpokládá se, že je vytvářena tzv. periuretrální žlázami poblíž močové trubice a velmi nízké hladiny kreatininu a moči. Říká se jim "ženská prostata“. K ejakulaci nejčastěji dochází po intenzivní stimulaci bodu G.


ČTĚTE TAKÉ:

8 věcí, které byste neměly dělat bez podprsenky

 

Žlázy jsou umístěny v horní stěně vaginy poblíž spodního konce močové trubice. Ústí buď do močové trubice, nebo do pochvy poblíž otvoru močové trubice. Velikost a stavba periuretálních žláz se liší u každé ženy. To je také úvodem, proč se u některých žen ejakulace vyskytuje a jiné vůbec nevědí, o čem je řeč.

 

 

 


Tekutina, kterou produkují je podobná té, jež je produkována mužskou prostatou, a tak jako u mužů prochází do močové trubice a v některých případech proniká do vagíny. Žlázy se naplní tekutinou během sexuálního vzrušení a mohou být pohmatem cítit přes stěnu vagíny.Žlázy jako první popsal skotský gynekolog Alexander Skene - už v roce 1880– proto se jim také říká "Skeneho žlázy“.Vždy ale platí, že každá žena je originál a její tělo reaguje vždy po svém.


 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

truda 15:05 07.04.2012
kuva to je pravda
Gertrůda 16:24 06.04.2012
Já vylučují nejvíc sekretu,při sledování zasedani vlády a zasedání parlamentu,ovšem při vystoupení Kalouska to už nemám pod kontrolou,to jsou né flíčky,ale fleky pode mnou!!