Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Existují věty, které mají spolehlivější antikoncepční účinek než pilulky a kondom dohromady.

Nejhorší zabijáci sexu! Znáte další?

V posteli
zdroj: Thinkstockphotos V posteli
aktualizováno 04.10.2015, 00:37 | 04.10.2015, 00:36 | doma.cz/kat

Existují věty, které mají spolehlivější antikoncepční účinek než pilulky a kondom dohromady.

Rčení „mlčeti zlato“ občas platí v i běžném životě, při sexu ale často dvojnásob. Stačí, aby se něco pláclo a je po jakékoliv erotické atmosféře, o erekci nemluvě…

 


Dnes ne, bolí mě hlava


To je jedna z nejhorších zpráv pro muže: partnerka dělá drahoty. Možná nás skutečně bolí hlava, ale pokud se tak děje příliš často, měly bychom s tím něco dělat. Buď si léčit hlavu, nebo jít za sexuologem (pokud je to opravdu jen výjimka) nebo si s partnerem alespoň zkusit popovídat, co je špatně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexuální pozice, ve kterých si ženy nejvíc užijí

Sex za totáče nejen pro pamětníky! RETRO

 


Miluješ mě doopravdy?


Dámy, co chcete vlastně slyšet, když se takhle otážete? Chcete z něj vynutit přiznání, že vás miluje „jen tak“ nebo že vás nemiluje „doopravdy“ – pokud žijete v dlouhodobém vztahu, měly byste to být schopné poznat tak jako tak. Nedotírejte na něj proto s tak složitými vztahovými tématy právě, ve chvíli, kdy jde o sex – je přece všeobecně známé, že muži jsou schopni se soustředit pouze na jednu věc.

 

Anketa
Stalo se vám, že jste něco "plácli" nebo nějakou drobnost provedli, která způsobila, že se sex nekonal?
27 hlasů
Nikdy
Hlasovalo 110 lidí
 

 

Myl ses?


Touto otázkou degradujete muže na úroveň malého ušmudlaného děcka, které není schopno se o sebe samo postarat. Jak pak z něj chcete mít neohroženého postelového Boha, když ho náležitě neuctíváte? (Pokud vám nevoní, utíkejte daleko, stejně ho nepřevychováte.)

 

To bývalý nikdy nedělal


Zásadně neporovnávejte. On by taky mohl začít říkat, že jeho bývalá měla větší a pevnější prsa než vy, nebo že to uměla lépe v posteli. Jak by se vám to líbilo. Pravděpodobně by vás to na dlouho zchladilo.

 


Proč ses už (ne)udělal?


Jestli ho chcete znervóznit, nebo chcete, aby byl pro dnešek (a možná i pro budoucnost) s vaším společným sexem amen, tak se do takového popichování klidně dejte!

 

I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo


Nikdy jeho „Kašpárka“ nehodnoťte a NIKDY jeho mužství nenazývejte nějakým úsměvným pojmenováním. Pokud vám jeho menší mužství stačí a naopak je dost šikovný, aby svůj nedostatek vynahradil svou šikovností, vůbec se o velikosti nezmiňujte. Jestli vám menší velikost tak vadí, najděte si jiného milence.

 

 

Zažili jste při milování něco veselého, nebo něco, co vás totálně vykolejilo? Napište nám o tom na mail redakce@doma.cz s heslem Příhoda! Anonymitu samozřejmě zachováme! Děkujeme!

 

 

 

Na co právě myslíš?


Na co by váš milenec při sexu asi tak myslel? Pravděpodobně na nějakou čuňačinku. Možná v ní hrajete hlavní roli, možná vůbec žádnou, tak se raději neptejte a nechte ho, ať si to náležitě užije. Jinak by totiž musel přestat, sednout si zklidnit se a začít si s vámi povídat – a na to máte přece spoustu kamarádek. Na sex ale jen jeho (nebo alespoň byste měla mít jen jeho).

 

 

A nějakou jinou polohu neznáš?


Pokud ji znáte vy, tak ji sama změňte, nečekejte pasivně, že se váš společný sexuální život změní jen tak - sám od sebe. Pro inspiraci se můžete čas od času mrknout na nějaký ten erotický film. Při jeho sledování vás určitě něco napadne.

 

Stává se ti to často?


Pokud máte jakékoliv pochyby o jeho sexuálním zdraví, pošlete ho na k andrologovi, urologovi, sexuologovi, jen s tím prosím nezačínejte v posteli. Váš muž si totiž vaše hodnocení spojí s postelovými hrátkami – a podmíněný reflex (vaše hodnocení- jeho nízké sebevědomí) spolu s mindrákem bude na světě. A se zamindrákovaným mužským zábava v posteli není.

 

To bylo všechno?


Asi ano. Protože takhle si opravdu víc ani nezasloužíte. Nemůžete v posteli ležet jako prkno a říct: „Tak se předveď!“ Tedy pokud nejde o placeného gigola nebo striptéra.

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře