Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ruční stimulace může bývá osvědčenou technikou milování, když všechno ostatní selže.

Ruční práce: zkroťte jeho penis

Postelové hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Postelové hrátky
aktualizováno 22.11.2017, 00:25 | 22.11.2017, 00:25 | doma.cz/kat

Ruční stimulace může bývá osvědčenou technikou milování, když všechno ostatní selže.

Měla byste ale předvést nějakou "přidanou hodnotu“. Aby se nenudil. Nesmíte být jen jeho prodlouženou rukou.

 

Klíčem je váš postoj


Nemyslíme tím výhodnou pozici, ze které vám bude jeho penis obzvláště dostupný. Důležité je to, jak se při poskytování manuální rozkoše tváříte, jak se projevujete navenek. Stimulace nesmí sklouznout jen k tomu, že mechanicky pohybujete jednou rukou nahoru a dolů, zatímco druhá ruka vám slouží jen jako držák na hodinky, které ostřížím zrakem sledujete. Středobodem celého vesmíru pro vás musí být ON. Musí mít pocit, že je KING a že vás jeho naběhlé mužství vzrušuje. Náležitě ho slovně obšťastňujte!

 

Dopřejte mu komfort


Překvapte ho masáží penisu ve chvíli, kdy nemusí dělat žádnou "protislužbu“. Třeba když se právě natáhl na kanape, spát se mu nechce a v televizi není žádný fotbal a vy třeba zrovna máte „své dny“. Po lehkém laškování mu vysvoboďte jeho chloubu z hlubin oblečení a ujměte se žezla. Řekněte mu, že se nesmí ani pohnout a vy že si můžete dělat, co se vám zlíbí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Trápení s XL penisem: co dělat, když ho máte doma?

 

Lubrikanty


Pokud nechcete připojit k ruční práci i svá ústa, musíte použít lubrikant. Pro zajímavost vyzkoušejte takový, který hřeje, nebo naopak chladí.

  


Jak HO  "vyšťavit“?


Jestli máte strach z toho, že ho nebudete schopná dovést k orgasmu, nezbude vám, než se na něj dívat, když si to dělá.
Nejtěžší je neustávat, když vidíme, že se blíží k vyvrcholení.

 

Prostě se něčemu přiučíte. Každý muž má troch odlišnou techniku, úhel, nebo rozptyl pohybů. A právě v těch maličkostech může být zakopaný pes. Proto nejdřív trénujte – masturbovat můžete konec konců i společně.

 

Vyzkoušejte různou intenzitu stimulace – když mu stojí, vydrží velmi silný stisk, takže se nemusíte bát, že ho to bude bolet. Můžete mu penis nebo jen varlata opatrně podvázat třeba provazem (i když na oko budete za drsňačku).

 

Pro zajímavější úchop si můžete navléct gumovou rukavici, nebo mu ho obalit nějakou látkou, třeba ručníkem, pípadně ruční práci nahradit prací nohama...

 


Chopte se toho oběma rukama! Měla byste mu poskytnout jiný pocit, než když si penis stimuluje sám. Druhou rukou si proto hrajte s jeho varlaty, eventuálně zadečkem. Sevřete jeho penis "obouruč“. Můžete jednu ruku nasadit svrchu penisu, druhou ze zespodu a táhnout je proti sobě.

 
Vyzkoušejte i minimalistický přístup – obemkněte jeho penis pod žaludem jen palcem ukazováčkem nebo prostředníčkem (podle toho, jak je buclatý) a stimulujte ho jen tímto "kroužkem“.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 08:44 28.12.2017
Ruční práci se ženou mám rád.Postaví si ptáka a pro lepší vzrušení sedí nahá přede mnou a začíní mne honit ptáka.Těsně před výstřikem semene ji upozorním,že už budu,aby si mohla semeno vychutnat a nebo si ho nechat vystříkat na pičku.
PH 12:06 23.11.2017
Jak poznáš,že se udělal?Budeš mít plnou ruku semene.Popřípadě budeš mít semeno jinde.
Lily 19:06 11.10.2011
jak poznám že se kluk uděla? a jk že už se udělal? nikdy jsem to neděla tk by mě to zajímalo :)