Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Digi to s chlapy nikdy neměla jednoduché. Začalo to prvním nepovedeným manželstvím, a když už to vypadalo, že se blýská na lepší časy, přišla rána v podobě leukémie, která vzala život druhému manželovi Markovi. Digi se z neštěstí dokázala oklepat ...

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš aneb Měla by se Digi z Ulice vrátit k Jirkovi?

Digi a Jirka
zdroj: TV Nova Digi a Jirka
aktualizováno 09.05.2017, 00:08 | 09.05.2017, 00:08 | doma.cz

Digi to s chlapy nikdy neměla jednoduché. Začalo to prvním nepovedeným manželstvím, a když už to vypadalo, že se blýská na lepší časy, přišla rána v podobě leukémie, která vzala život druhému manželovi Markovi. Digi se z neštěstí dokázala oklepat a vyčkávala na novou lásku. Tou se stal Jiří, se kterým se však minulý týden rozešla.

Udělala Digi správný krok, nebo by měla vzít Jirku na milost?


Má cenu slepovat vztah?
I když se říká, že bychom dvakrát do stejné řeky neměli vstoupit, občas nám to prostě nedá, a šup už jsme v tom zase až po uši. Pokud přemýšlíte nad tím, zda byste svému bývalému partnerovi měla dát ještě jednu šanci, pak si především uvědomte, co byl ten hlavní důvod rozchodu. Možná jste se sice rozešli kvůli naprosté maličkosti, ale možná to bylo pouze vyvrcholením několika měsíční krize, přes kterou jste se jako pár nedokázali dostat. Zkuste se na celou záležitost podívat s odstupem, a uvědomit si, zda by slepený vztah měl vůbec šanci na happy end.


Co je nejdůležitější?
Co stálo za vaším rozchodem? Nevěra? Vzájemné odcizení? Nebo třeba problém, který řeší Digi, a to nezapadnutí do rodinného života? Důvodů, které mohly stát za rozchodem, může být mnoho, a než bychom je vyjmenovali, měl by tento článek nejméně pět stran. Existují věci, na kterých lze společně pracovat, a nutně tedy nemusíme hned házet flintu do žita. To je zřejmě i případ Digi, která Jirkovi nedala ani pořádnou šanci, aby si zvykl a popasoval se s novou rolí nevlastního otce, což je mezi námi samo o sobě obrovská výzva. Zkuste se podobného jednání vyvarovat. Přemýšlejte důkladně, a dejte tomu druhému patřičný prostor. Některé věci potřebují jenom více času.

 

Seriál Ulice: Jirka bojuje o Digi
(Foto: TV Nova)


Opačná situace
Na druhou stranu se také může stát, že jste ze vztahu odešla, ulevilo se vám a cítíte se mnohem šťastněji. Jediný, kdo se s vaším odchodem nemůže popasovat je váš ex, který za vámi neustále dolézá a prosí o odpuštění. Především si dejte pozor na to, aby vás neobměkčil sladkými slůvky. Tenhle typ pánů to umí dokonale. Ke všemu přidají ještě výraz typu „já za nic nemůžu, to ona se na mě vrhla a začala mě líbat“ a v ruce jim nechybí pořádný pugét růží. Samozřejmě, že pokud mu tohle uvěříte, pak vám to asi nikdo nedokáže vymluvit, ale opravdu si dejte velký pozor. Opět by to nemuselo dopadnout dobře.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je správné, že se Maléřovi z Ulice rozhodli pustit Filipa na chatu? Nebo měli ještě počkat?
Přistihla jste blízkého člověka při nevěře? Co by měla udělat Vendula z Ulice?
Pletky na pracovišti? Jak by se měla zachovat Denisa z Ulice?


Dejte na svou intuici?

A jaká je tedy rada pro ty, kteří váhají nad návratem ke svému partnerovi? Věřte svým pocitům, a především své intuici. Říká se, že ženy jsou velmi intuitivní stvoření, a tak se toho nebojte. Pokud máte pocit, že si váš ex zaslouží druhou šanci, pak mu ji dejte. Jenom buďte obezřetnější. Nikdo si nechce znova sáhnout na dno.

2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dáša 09:42 12.05.2017
jirka ji má rád a ona jeho,tak mají být spolu........