Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Prsa si zasluhují vaší pozornost. Jsou korunou vaší krásy.

Erotická masáž ňader: udělejte si ji sama, nebo s partnerem

aktualizováno 13.10.2011, 00:00 | 13.10.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Prsa si zasluhují vaší pozornost. Jsou korunou vaší krásy.

Mnoho žen má problém dotýkat se sebe samé. Je škoda, když žena např. ve sprše používá mycí rukavici nebo žínku a nedotýká se svého ženství. Právě při mytí můžeme prolomit tenkou hranici mezi hygienou a sebepotěšením.

 

Snad každá žena ví, že pokud chce zažívat orgasmus při partnerském sexu, musí být schopná si ho umět poskytnout sama. Dokonale znát své tělo. A nemusí se jen prvoplánově jednat o přirození.

 

 


Krásným a neprvoplánovým zážitkem může být masáž ňader


Ta je prospěšná i ze zdravotních důvodů. Stimulací erotogenních zón, kterých na prsou najdeme požehnaně, dochází ke zvyšování hormonální produkce. Kromě toho se naučíme dokonale znát svá ňadra. Kdyby s nimi bylo cokoliv nepořádku, okamžitě to vy, nebo váš partner, poznáte.


Začněte oklikou


Při partnerské masáži je dobré, pokud vám muž namasíruje nejprve záda. Nemusí jít o bůhvíjak profesionálně vedenou masáž. Stačí jemné hlazení. Ruce je dobré si nejdříve nahřát a na masáž použít některý z vonných olejů naředěný panenským olivovým olejem.

 

Při hlazení zad může partner jen tak mimochodem zabloudit na boční strany hrudi a od podpaží až po pánev. Pak se obraťte na záda. Ňadra je vhodné masírovat širokými táhlými krouživými pohyby. Kruhy ses mohou poznenáhlu zmenšovat, až přijde ta chíle, kdy se dotknete bradavek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Recept na hodně mokrý orgasmus

Roští „tam dole“ ho prozradí!

Piercing klitorisu: stojí to za to?

 


Podobně můžete postupovat, pokud se masírujete sama. Nejprve si olejem natřete celé tělo, pak se zaměřte na krouživé pohyby kolem vašich ňader, postupně i co nejblíže bradavkám.

 

 


Bradavky


Nejprve si vezměte na paškál dvorce. Můžete použít i pichlavých účinků nehtů. Jedno něžné škrábnutí by mělo být následováno pohlazením. Některým ženám dělá dobře i jemné cvrnkání o bradavky, ale pozor na jejich citlivost.

 

Masáž by měla být zakončena uklidňujícím hlazením celých ňader. V případě partnerské masáže je možné, že vás masáž ňader navnadí natolik, je se pustíte do milování.

 

Luxusním finále by mohl být samovolný orgasmus, který přijde pouhým hlazením bradavek! Každopádně i kdyby tomu tak nebylo, tak bude stačit pár správných pohybů na klitorisu a bude hotovo!

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jarmila 12:47 25.03.2018
Tak moje prsa milují masáž,je to velmi příjemné,působí to radost ...
Téra 21:28 13.10.2011
No abych řekla,mám pocit že prsa nejsou vůbec moje erotogení místo,hlazení či jiné m nevzrušuje,to už radši místo pod prsy,či třeba klíční kost,krk,vlatsně skroo všechno,ale prsa vůbec
lucajdaaaa 16:00 13.10.2011
hmmm, tak to by mně zajímalo jak to mám udělat když u mně prsa nejsou vůbec na takové věci citliva, mam je protože mi narostly, a na nic víc je fakt nepotřebuju, teda krom kojení....