Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neschovávejte je a hezky se vystavte partnerovu laskání.

Erotická tsunami: Pusťte se do stimulace bradavek

Poprsí
zdroj: Thinkstockphotos Poprsí
aktualizováno 10.01.2017, 00:05 | 10.01.2017, 00:05 | doma.cz

Neschovávejte je a hezky se vystavte partnerovu laskání.

Prospějete své sexualitě i svému zdraví. Sexuální stimulace bradavek funguje i jako prevence rakoviny prsu, jak některé výzkumy ukazují. Každopádně pravidelná kontrola na mamografii i ze strany vašeho partnera jim prospěje.

 

Bradavky jsou různě citlivé v závislost na fázi menstruačního cyklu i podle toho, jestli jste vzrušená nebo ne. Dráždění, které byste za běžných okolností nesnesla se během sexu stává téměř zanedbatelným a musí se zintenzívnit.

 

Sexuální energie vycházející z bradavek je přímo spojená s klitorisem – může se stát, že zažijete orgasmus bez toho, aniž by na něj bylo sáhnuto.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věčné dilema orálního sexu: Spolknout, nebo vyplivnout?

Penis mrňous: Jak vám povyroste pod rukama

Velký test kondomů: Který chutná nejlépe?

 
Od lechtání až po kousání

 

Ňadra toho zvládnou hodně – vždyť jsou na světě proto, aby vydržela sání kojence, kterému mohou rašit i zuby. Proto se nebojte toho, když vám partner občas bradavky při sání i letmo stiskne. Orální stimulace bradavek je dokonce předepisována při syndromu tzv. vpáčených bradavek.

 

 

Zpočátku je dobré vsadit na pouhé líbání, hlazení a lízání, později můžete partnerovi dovolit více – pokud jste dostatečně vzrušená a endorfiny zaplaví váš krevní oběh , nic vás bolet nebude. Možná naopak budete partnera podněcovat k větší aktivitě – ale všeho s mírou.

 

I když si opatříte speciální svorky na bradavky nebo kolíčky, nikdy by se neměla objevit krev nebo bradavky mačkat či kousat příliš dlouho – abyste si nezadělala na zánět bradavek (zasvorkované by neměly být déle než 10 minut). Po sexu si je raději ošetřete kalciovou mastí.

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Troll 22:02 03.04.2013
To neeeeee XD to je moc tento koment...
Gertůda 16:55 08.01.2013
Dovolte mi abych se podělila i já se zkušenosti stimulace bradavek.Požádala jsem Alfonse(manžel)po přečtení článku,zda by mi taky trochu nepostimuloval bradavky.Neprotestoval(on je hodný)Tak prý jak to chceš ty můj poklade,řekl Alfons!Jak za mlada,řikam já.Vzal je pěkně mezi rty a začal stimulovat,šlo to do té doby,než je vzal(bradavky)do zubů,ty se mu zasekly na bradavce a klapačky mu vypadly z ust a zůstali mi zaseknuté na koze.Za boha to nešlo sudat a mě nabihaly kozy jak bych je vytáhla z ulu.Tak jsem valila do špitálu s kozou na které visely Alfonsové klapačky!!OSTUDA.