Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Muži a ženy, kteří rádi dělají tuto jednu věc, jsou dle zajímavého průzkumu úspěšnější při seznamování.

Hledáte muže? Tahle JEDNODUCHÁ ČINNOST z vás v jeho očích udělá dokonalou milenku

Koketa
zdroj: Thinkstockphotos Koketa
aktualizováno 10.06.2017, 00:29 | 10.06.2017, 00:29 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Muži a ženy, kteří rádi dělají tuto jednu věc, jsou dle zajímavého průzkumu úspěšnější při seznamování.

Pokusili jste se někdy sblížit s člověkem, který vám padl do oka na základě jeho seznamu přečtených knih? Pokud ano, nejste sami. Podle online seznamky eHarmony mohou knihy, které máte na nočním stolku či v knihovně, vážně ovlivnit váš milostný život.

 

Online seznamka z průzkumu zjistila, že lidé, kteří mají v profilu vyplněno i to, jaké knihy přečetli či aktuální čtou, jsou pro opačné pohlaví atraktivnější! Muži, kteří rádi čtou, dostali o 19 procent více zpráv než ti ostatní. Ženy zase o tři procenta zpráv více. Knihomoly vnímá opačné pohlaví jako více inteligentní, zvědavé a otevřenější ve vztahu k ostatním.

 

Lidé, kteří se chtějí seznámit, berou v případě knihomola v úvahu i tituly, které přečetl. O 74 procent více pozornosti se dostalo mužům, kteří přečetli knihy jako:
* Branson Richard: Screw it, Let's Do it - Lessons in Life and Business
* Branson Richard: Like a Virgin: Secrets They Won't Teach You at Business School

 

 

Frčí ale i beletrie. O 36 procent více zaujali muži, kteří přečetli titul Muži, kteří nenávidí ženy, o 21 procent zase ti, kteří četli 1984 od George Orwella a o pět procent ti, kteří přečetli Šifru mistra Leonarda.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak uspět na seznamce? Víme, koho muži DOOPRAVDY HLEDAJÍ
Naše čtenářky se seznámily přes internet. Jak dopadly?
10 zaručených tipů, jak zničit první rande


Nejvíce pozornosti na seznamce vyvolaly ženy, které přečetly Hunger Games (44 %), Muži, kteří nenávidí ženy (31 %) a Hru o trůny (30%).

 

Ne všechny knihy vám ale mohou pomoci vylepšit sexuální život. U obou pohlaví nezabrala třeba taková Bible. Ženy, které přečetly 50 Odstínů šedi, dostaly o 16 % méně zpráv a ty, které přečetly Harryho Pottera od J.K. Rowling, měly o 55% menší šanci na seznámení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Déžo 15:10 10.06.2017
A já jsem nepřečetl ani šifru Leonarda,ani George Orwela a bab mám, že nevím ,které mám dřív vymést ku..du.