Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Počet mužů s nízkým sebevědomím se neustále zvyšuje. Zdravé sebevědomí nemá v ČR téměř každý druhý muž. Bohužel, taková je realita.

Ideál žen? Žádný dobromyslný ťunťa, ale namachrovaný grázl

Rocker
zdroj: Thinkstockphotos Rocker
aktualizováno 28.04.2014, 00:00 | 28.04.2014, 00:00 | Doma.cz/ČTK

Počet mužů s nízkým sebevědomím se neustále zvyšuje. Zdravé sebevědomí nemá v ČR téměř každý druhý muž. Bohužel, taková je realita.

Každý rok je to o něco horší a horší. Proč? Protože společnost a média nám čím dál více udávají směr, jak by měl člověk vypadat, kolik by měl mít peněz, jak by se měl oblékat, kam by se měl zařadit atd. Není divu, že muži jsou v dnešní době méně sebevědomí jedinci, když vídáme na každém kroku ideál muže, který by měl mít dokonalý vzhled, krásnou postavu, skvělou image a v neposlední řadě bohaté zázemí.


Muži se v dnešní uspěchané době spokojí s málem - raději dělají na pozicích, které je nenaplňují. Nechávají se zavalovat prací, která s nimi nemá nic společného. Chodí s partnerkou, která se jim nelíbí a to jen z důvodu, aby nebyli sami. A když už jsou sami, nemají odvahu na oslovení druhého pohlaví. A to je jen špička ledovce!


Dnešní společnost tak extrémně oceňuje vůdčí typy. Jak ve firmách, tak ženy samotné. Ač to málo která chce přiznat, z pohádek a médii sní o princi na bílém koni, ale ve skutečnosti končí s "grázlem", který ji právě svými vlastnostmi a hodnotami neskutečně přitahuje. Úspěšní dominantní jedinci dnes mají úspěchy úplně všude, kde si to jen umíte představit - sebevědomí je totiž základním pilířem úspěchu, prosperity a štěstí v životě!!!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tohle je ideální kráska? Internet spojil dvě herečky. Poznáte které?

Chlupy se vrací! V Americe se šíří šokující nový trend
 


A abychom do společnosti navrátili více hrdých, odvážných a dominantních sebevědomých mužů, rozhodl se známý kouč a lektor zvyšování sebevědomí tohle vše změnit! Proto právě v těchto dnech v Česku startuje velmi netradiční a jedinečný způsob, který přivádí muže ke šťastnějšímu životu. Ač to může znít jako sci-fi, opak je pravdou. Jedná se o propracovaný video trénink přes internet, díky kterému muži získají zdravé sebevědomí a už pro ně nebude problém vystupovat ve společnosti, ucházet se o lepší místo v zaměstnání, případně si najít partnerku svých snů. Naučí se aplikovat mnoho technik jak si vybudovat zdravé sebevědomí a také porozumí svému vnitřnímu JÁ s tím, že si začnou vážit sami sebe!

 


Za celým projektem Síla Sebevědomí stojí transformátor Radek Karban, který si prošel mnoha tréninky a kurzy z oboru psychologie a motivace v Česku i v zahraničí. Rozhodl se podělit o své veškeré poznatky a zkušenosti, které nejdříve aplikoval na svých známých, na kterých techniky vypiloval k dokonalosti. V krátkém čase dokáže “přeprogramovat” jedince a probudit v něm ztracenou sílu sebevědomí. Trénink Síla Sebevědomí v sobě totiž spojuje prvky a techniky z psychologie, motivace a armády. Autor tohoto projektu hlásá: „Mnoho let jsem věnoval studiu z různých oborů psychologie a absolvoval desítky seminářů po celém světě - v USA, Indii a Evropě. Učil jsem se od lidí jako je světoznámý Anthony Robbins, Paul Scheele, Brian Tracy, Brendon Burchard či Jack Canfield. A ve mně zapálilo tak silný náboj předávat to nejlepší lidem dál, že jsem se rozhodl věnovat celý svůj život transformací lidí na více naplněné a šťastné. To je totiž pravý smysl život. ŽÍT NAPLNO A S VÁŠNÍ!“. Jste-li muž a máte-li problém se svým sebevědomím nebo cítíte, že si pořád musíte na někoho hrát, případně chcete se stát lepší verzí vás samých, máte nyní jedinečnou možnost získat zdravé a silné sebevědomí během 21 dnů za pomocí osvědčených technik, které mají ve světě obrovskou úspěšnost. Stačí jedno kliknutí pro šťastnější život www.SilaSebevedomi.cz.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Julie 20:40 30.04.2014
Ehm...? Mít doma namachrovaného grázla, do týdne ho utluču pánvičkou! A pokud narazím na podobný typ, vzbudí to ve mně jediné - neodolatelnou touhu pořádně mu srazit hřebínek. Což se mi vždycky dařilo. Takže jsem evidentně žena nezapadající do statistik...