Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Když už orgasmu dosáhnete, postarejte se, aby stál za to!

Intenzivnější orgasmus: jak toho docílit?

aktualizováno 16.11.2011, 00:00 | 16.11.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Když už orgasmu dosáhnete, postarejte se, aby stál za to!

Proto, aby žena prožívala kvanta extáze není potřeba ani obrovského penisu nebo poloh, za které by se nemuseli stydět cirkusáci, dokonce ani zázračné pilulky.

 

Klíčovým pomocníkem pro úžasný orgasmus je:

 


Váš mozek


Bod G i ovládání klitorisu počíná v mozku! Když nemáte myšlenky koncentrované na sex, žádný sexuální artista s vámi nic nezmůže. Uvolněte se, nemyslete na kde co, jen na to, co se právě odehrává mezi vámi a partnerem. Skvělý milenec se pozná i podle toho, jakou umí pro vás vykouzlit atmosféru. Kašlete na chlapíky s obrovským přirozením, pokud vám nedokáží vyrobit „pomyšlení“.

 

 


Plánování

 

Žena rozdílně prožívá orgasmus podle toho, v jaké fázi menstruačního cyklu se právě nachází. Mohou za to hormony. Nejexstatičtější zážitky lez zažít (překvapivě, že) uprostřed menstruačního cyklu, kdy žena ovuluje – příroda to tak zařídila, abychom chtěly sex během plodných dnů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orální sex: na co nezapomenout!

sex

 

 

Měla byste být samozřejmě také odpočatá. Pro ženy je nejvýhodnější milování v odpoleních a večerních hodinách, kdy krevní oběh pracuje na plné obrátky a všechny části těla jsou dobře prokrvené (mužů vyhovuje spíše ráno, kdy využívají i ranní erekce).

 

 

 


Našeptávání


Na rozdíl od mužů, kteří vřele reagují na vizuální podněty, ženy jsou citlivé na to, co slyší. Nejlépe prostřednictvím hlubokého hlasu – což je znak dostatku testosteronu – mužského pohlavního hormonu. Prospívá nám, pokud při sexu slyšíme vzrušující slovíčka („nemůžu se tě nabažit“), vyjádření obdivu („Jsi tak sexy“) nebo když muži projevují ochranitelská gesta (pevné sevření, zvednutí do náruče…).
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře