Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Obrňte se trpělivostí a raději si připravte pár náplastí a obvazů i s dezinfekcí, kdyby se něco nepovedlo.

Intimní holení: Něžná předehra pro oba

Intimní holení
zdroj: Thinkstockphotos Intimní holení
aktualizováno 05.09.2015, 00:36 | 05.09.2015, 00:36 | doma.cz/kat

Obrňte se trpělivostí a raději si připravte pár náplastí a obvazů i s dezinfekcí, kdyby se něco nepovedlo.

Muži to s žiletkami a břitvami umí daleko lépe, než my, ženy. Proč se tedy nenechat oholit od nich.

 

Pokud nemáte koupelnu o velikosti obýváku, přesuňte své snažení do ložnice – jen si navíc vezměte ručník a lavórek s teplou vodou. Svíčková romantika se příliš nedoporučuje, protože je při ní hůře vidět (ledaže byste chtěli depilovat voskem) .


Vy se hezky uvelebte polštářem pod hlavou, ať máte také dobrý rozhled. Hlavní je se uvolnit a neškubat sebou i kdyby to lechtalo sebevíc, jinak z toho bude obřízka!

 

Partner by měl mít ruce hezky nahřáté, aby vás to nestudilo při nanášení holicí pěny. Dobré je vždy si přidržet místo, odkud povede tah holení. Podstrčte mu své holítko s novou žiletkou, ať se mu dílo podaří. I pěnu je lepší použít výlučně dámskou, nejlépe bez parfemace, aby vás to nějak nepálilo.


Když se mu nepovede tvar, nesmutněte, tady jde především o prožitek - a vždycky to může znovu dorůst.


Určitě to stojí za vyzkoušení: ten zvláštní pocit, že své nejjemnější a neintimnější místo dáte všanc někomu s žiletkou v ruce, je velice vzrušující.

Na závěr holení, a na začátek milování, se můžete navzájem naolejíčkovat…

 

 

Pokud chcete naopak vy jemu jemně naznačit, že by se mohl tam dole holit také, není lepší metody, jak mu názorně předvést, co se vám líbí.

 

 
Proč zůstat u rutiny jednoduchého proužku, úplné depilace nebo trojúhelníčku, když si dole můžete vytvářet úplné umělecké obrazce?

 

Úpravou tvaru se dá napomoci napravidelným proporcím postavy – větší bříško lze opticky zmenšit nebo příliš širokou pánev zúžit. Zajímavé vyzdobení intimní oblasti může působit i jako afrodisiakum se zakódovaným sdělením: „pojď, chci tě!“

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mám málo sexu! Co dělat?

Vzrušující svatební noc: Sexy hrátky pro nevěsty

Zlikvidujte ničitele sexu: Co nám nejvíc kazí milování?

 

 

Ženy považují odstraňování chloupků už za běžné, muži zatím ne

 

 

NÁZOR SEX KOUČKY JULIE G. POUPĚTOVÉ:

 

Ptala jsem se žen na svých kurzech a pozorovala jejich reakce. Zajímalo mě, jak to vnímají ony a co dnes považují za „normální“. Možná, že mimo naši kotlinu někde ve světě opět zavál čerstvý vítr neholených pahorků. Tady tomu ale tak není. Řekla bych, že skoro naopak.

Pro mnoho žen se stala péče o úpravu svého ochlupení a ve většině případů spíše péče o odchlupení jednou z přirozených součástí života a pohled na neholené pohlaví je pro ně mnohdy i nepříjemný. (Zajímavé je, že výraz bobr se je spojován povětšinou s ženským ohanbím.)

Pídila jsem se tedy po tom, jestli už podobný trend panuje i mužů a nepřekvapilo mě, že tam je ještě stále přirozenější zůstat pěkně zarostlý. Zatímco muži řeší od délky přes tvrdost až po obřízku doslova kde co, na úpravu ochlupení ještě nedošlo. Spíše naopak. „Chlapské chlupy“ jsou zřejmě jedním z posledních znaků mužnosti, který se opravdoví muži snaží zachránit před nezadržitelně nastupujícím metrosexualizmem.

 

 


Felace je také lepší bez chlupů

Známým faktem je, že chtějí-li si muži užívat felaci (a to tuším, že většina mužů by dala mnohem víc za opravdu hluboké orální hrátky), budou muset rovněž někdy přistoupit k úpravě svého ochlupení, protože - kdo se tím má, pánové, prodírat? Zkuste si rejdit pět minut nosem někomu ve zpocených vlasech a budete mít pouhý slabý odvar toho, co je třeba při takové felaci absolvovat.

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Zkoumáme, jaká tam dole jsi?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak se nám tam dole líbíš "upravená"
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme tě tam dole oholenou?

 

Holení genitálií opticky zvětšuje velikost penisu

 

Když už nezabere opravdu žádný z výše jmenovaných důvodů, tenhle je možná konečně ten správný. Holení genitálií opticky zvětšuje velikost penisu. Až o třicet procent. Že jste to, pánové, nevěděli? Možná si můžete zvětšit sebevědomí jednoduchým optickým trikem ve třech jednoduchých krocích.

 

1. Koupit žiletku
2. Vyholit ochupení v okolí genitálií - a popřípadě i na penisu
3. Opakovat krok 1. a 2.

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 12:41 29.09.2015
Vzájemné holení bereme jako předehru.Ženě při holení masíruju poštěváček,ona mně masíruje žalud.Pak už stačí jen zasunout a souložit.
PH 07:08 25.09.2015
Ano,po oholení vypadá penis delší.Proto jsem ženě vyšel vstříc a penis si oholil.Však ona je taky oholená,má jen malý trojúhelník.Lepší je koukat na holé pysky,než na prales mezi nohama.Při souloži vidím,jak penis proniká mezi pysky,na zarostlé bych neviděl nic.
Móda 12:07 18.03.2013
Zasílám Vám tip na kvalitní <a title="těhotenské kalhoty" href="http://www.happymum.cz/0,tehotenske-kalhoty... rel="nofollow"><strong>těhotenské kalhoty</strong></a>, které jsou se stahovacím bavlněným páem přes bříško.