Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

I když se vyložený gejzír koná jen u některých žen, každá může začít nebývalou rozkoš.

Jak na mokrý orgasmus? Nastartujte svou pánev!

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 20.10.2014, 00:20 | 20.10.2014, 00:20 | doma.cz/kat

I když se vyložený gejzír koná jen u některých žen, každá může začít nebývalou rozkoš.


Kdo má cit v rukou, může partnerce způsobit mokrý „stříkající“ orgasmus. Technika pro velmi zdatné, chtělo by se říct až „nadané“ muže-milence se jmenuje squirting. Supermani zvládnou něco podobného i dávkovaným přirážením a kroužením pánve v úhlu, kdy je výrazně drážděn bod G.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nekňubové v posteli: Když je orální sex mučením

10 tipů na masturbaci po padesátce

ŠOK pro muže: Masturbace je pro mnohé ženy jediná cesta k orgasmu

Ženská ejakulace: jen mýtus z porna?

 

Ženské ejakulace není schopna každá žena, a když už, tak v různě měřitelném množství. Někdy se objeví tekutiny velké množství, jiná je schopná jen pár kapiček.
Intenzivnímu dráždění by měla předcházet delší předehra, nejlépe dokonce už jeden prožitý orgasmus – pro náležité uvolnění a prokrvení.

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

Ruce muže by měly být čisté s krátce střiženými nehty. Dráždění bodu G probíhá nejintenzivněji, pokud muž použije prostředníček spolu s prsteníčkem dlaní vzhůru. Zbylé prsty se mohou později přidat, nebo zůstat venku a dráždit poševní vchod. Dráždění by mělo směřovat proti stydké kosti. Účinné je kroužení v dané oblasti spolu s mělčími zásuny (cca v první třetině pochvy). Postupně může dojít k určitému zduření oblasti bodu G. Žena může pociťovat tlak na močový měchýř, který by ale měl být vždy příjemný.

 

Žena (nebo je-li muž šikovný, tak on) si současně může dráždit klitoris. Připojit můžete i anální stimulaci – ale pozor nikdy ne stejným prstem, který vkládáte do pochvy, mohlo by dojít k nepříjemné infekci.

 

Pokud nemáte ruce zkušeného maséra, můžete si vše vynahradit pomůckami, které jsou speciálně pro dráždění bodu G uzpůsobené.

 

Může se hodit, pokud nejste během předehry dostatečně vlhká. Simulátory orálního sexu:

Fotogalerie

1 / 4 Otevřít fotogalerii


 

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Honza 08:24 25.01.2016
miluju když žena pořádně stříká,je to nádherný.měl jsem milenku která stříkala 3m!!!!
článek na nic 00:52 25.08.2015
záleží vždy na konkrétní ženě a všechny návody jsou spíše k ničemu-u žen u kterých to jde by to zafungovalo i bez návodu, časem a zkoušením by na to přišly...jsou ženy co mají mokrý orgasmus a jsou takové, co ho nikdy nedosáhnou, protože to u nich prostě nejde. Totéž platí pro vícenásobné orgasmy. Jsou ženy, co nedosáhnou orgasmu vůbec. Také jsou ženy, co dosahují orgasmu nebo více orgasmů jen při masturbaci a ne při styku, jiné i při styku. A jsou ženy, co dosahují jen klitoriálního orgasmu/orgasmů, pak takové, co dosahují i vaginálního nebo kombinovaného-ale to je dle mého názoru spíše ten klitoriální......záleží na ženě především, na tom, jak to ona má, ale je pravda, že každý penis sedí jinak a z vlastní zkušenosti třeba vnitřní s každým penisem nejde
J.A. 06:45 17.07.2015
Tak jste se pánové vykecali?
stirice 09:22 21.10.2014
my používáme ty přebalovací podložky ty jsou super zadrží vše
Eéééržika 16:20 20.10.2014
Tak já chodím stříkat vždy s mistnimi dobrovolnýmí hasičí když u nás někde hoří.Přijedou pro mně,dovezou k ohni,sjedou mi klitoris a já stříkam za celý dobrovolný klub hasiču,až do uplného uhašení požáru.
Karkulka 18:20 02.07.2014
Já se řídila podle návodu na http://zena-a-sex.ic.cz/?page_id=18 a povedlo se! :) Je tam i video návod...
Venuse 03:20 18.03.2014
Nejlepsi orgasmus je, kdyz se vystrikam! Umim si to udelat sama i petkrat do minuty, jsou to gejziry, strikam dva metry a je mi krasne!!!!!!! Vsichi chlapi to miluji a kdo rika, ze ne, tak je asexual.
Didi 12:41 17.02.2014
Tak já už to vnímám spíš jako problém.....:D partner má vždy mokrý obličej a ruce a pokud si nesundá tričko, může ho jít ždímat a já i prsty u nohou. Savá podložka pomůže jen z části :) je potřeba převlíkat postel a pod normálním prostěradlem máme ještě gumové. Dřív jsem to dokázala zastavit, ale s novým partnerem už to nejde ;) má hold moooc šikovný ručičky. A teď v těhotenství je to taky nějak víc :D
Zbyněk 07:42 11.07.2013
Mokráč u ženy je super a strašně vzružující i pro muže,, pa "Ja " neví o co přichází....
chlapecMY 22:03 12.06.2013
tady je návod:
http://mokryorgazmus.webs.com/
1 2 3