Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kompas nebude potřeba, stačí jen správně navádět.

Jak najít bod G? Mapa přiložena

aktualizováno 27.04.2012, 14:10 | 27.04.2012, 11:39 | doma.cz/kat

Kompas nebude potřeba, stačí jen správně navádět.


Až pro 75 procent žen zůstává oblast bodu G tajemstvím. 25 procent žen dosahuje orgasmu pouze drážděním klitorisu. Tzv. klitoridální vzrušivost je typická zejména pro mladší věk, cca do 35 let. Proč? Protože ženy ještě neznají dostatečně svá těla.

 

Naštěstí přibližně 26 procent žen dosahuje orgasmu, pokud je drážděn klitoris a pochva současně. Tyto ženy (a pravděpodobně jejich milenci) přibližně tuší, že něco jako bod G existuje. Jen u 13 procent žen objevuje i schopnost dosáhnout orgasmu pouze drážděním pochvy.

 

vibrátor
(Foto: www.honitka.cz)

 

Mnozí odborníci se přou, zda nějaký bod G vůbec existuje. Zastáncem teorie o tom, že bod G je mýtus je např. sexuolog Zlatko Pastor. „Spory se vedou pořád,“ říká psycholožka Laura Janáčková. „Já si myslím, že je to individuální a říká se, že ten, kdo ho nenašel, říká, že není a ten, kdo ho našel, zase říká, že je.“


Ovšem každá žena o tom asi ví své

 

Všichni se shodnou v tom, že se rozhodně nejedná o nějaký knoflík slasti (k tomu má blíže spíš klitoris), který stačí jen zmáčknout a orgasmus se dostaví, ale o „vzrušivou oblast“, která se při šikovném zacházení probudí.
Bod G je pojmenovaný po Ernstu Gräfenbergovi, německém gynekologovi a sexuologovi, který sepsal dojmy svých pacientek. Ty mu popisovaly, v jakých místech cítí největší vzrušení.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexuální pozice pro úzké sevření penisu

O chloupek lepší orgasmus! Zn. Pokaždé

 


Mapa pochvy

 

Ta je citlivá zejména ve své první třetině, některé ženy uvádějí, že je vzrušuje i dráždění děložního čípku na konci pochvy. Nejcitlivější oblastí pochvy je její přední strana v místě, kde z vnější strany má žena klitoris a vyústění močové trubice. Pro zjednodušení nazýváme toto místo bodem G.

 

 


Schopnost nalézt ho a způsobit jeho drážděním pocity slasti mají jen ti nejšikovnější milenci. U ženy je důležité, aby byla uvolněná a nechala se jemně masírovat – ať už manuálně, některou erotickou hračkou, nebo penisem.

 

Vibrátor Delight z honitek.cz bod G najde spolehlivě:

 

Pokud je intenzivně drážděn, může mít žena pocit, že se jí chce „na malou“. Když si na tento pocit zvykne a nenechá se znervóznit, může se dočkat intenzivního vaginálního orgasmu. Navíc se doporučuje dráždit současně i klitoris a všechny obvyklé ženiny erotogenní zóny.

 


Při dráždění bodu G se častěji můžeme setkat i s tzv. mokrým orgasmem, kdy se dostavuje ženská ejakulace, tedy vyloučení většího množství tekutiny ze žláz, které jsou u ženy obdobné mužské žláze předstojné. Důležitá je dostatečná předchozí lubrikace – nejlépe neošizenou předehrou. Manuální dráždění se nejlépe provádí prsty, když žena leží na zádech a muž do ní prsty proniká – dlaní vzhůru s prsty proti stydké kosti. Nahmatat můžete i menší zduřelý výběžek podobný jahodě, ale není to u všech žen pravidlem (pozor neplést s děložním čípkem na konci pochvy).

 

 


Pokud muž nemá dostatečně šikovné ruce maséra, může si vypomoci některým vibrátorem, který je pro dráždění bodu speciálně uzpůsoben. Tyto hračky jsou typické obloukovitým zatočením na konci, u těch lepších lze zahnutí i libovolně nastavovat, stejně jako i stupeň vibrací.

 

Pokud si pro dráždění bodu G chceme vystačit s penisem, musí k tomu pár zvolit vhodnou polohu: např. „na pejska“, nebo i klasického misionáře“ – ovšem z podložením ženina zadečku polštářkem. Úhel pronikání musí být vždy takový, aby žalud penisu směřoval do přední strany pochvy. Není dobré snažit se o hluboký průnik – bod G je popisován spíše v první nebo druhé třetině pochvy. To už ale musí partnerovi napovědět sama žena, podle svých pocitů. Partner může kromě klasických kopulačních pohybů vyzkoušet i různé vlnění v bocích (např. kroužení).

 

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Nik 00:29 16.06.2013
Najdu vám ho, je to snadné a super.
Anonymous 10:07 07.02.2013
Nevím, zda-li je to velkou citlivostí přítelkyně, ale žádného podkládání není třeba. Mokrého orgasmu dosáhne i při obyčejném misionáři.

Samozřejmě velkou roli tady hraje ta šikovnost.
kokot 23 23:41 26.12.2012
tk sem ssi vyhinil noo :D
Denča 16:00 11.11.2012
http://www.take-iq-test.net/#737424
milan 01:10 24.09.2012
a kde se to video da najit?diky!
jana 16:16 06.09.2012
já ho chci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nemám :-/
Míša 20:49 08.08.2012
Já sem ho našla a je to užásné :))
Lucie 19:57 27.04.2012
Ja ho mam dokonce lekarsky zvetsovany :-) Ale dle meho nazoru vse zalezi spis na sikovnem milenci
D. 18:57 27.04.2012
Jo, tak přesně na tom místě já mám zcela hluchou zónu, prostě NIC!
clovek 16:09 27.04.2012
jej to by som strasne chcela robit........uz ma s vas niekto manzela/ku? alebo frajera/ku
1 2