Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jste sama a máte pocit, že už prostě toho pana Božského nikdy nenajdete? Natož přes online seznamku? A co když ano? Poradíme vám, jak na to!

Jak najít přes internet svého pana Božského

Pan Božský
zdroj: Thinkstockphotos Pan Božský
aktualizováno 09.08.2015, 00:02 | 09.08.2015, 00:02 | doma.cz/kik

Jste sama a máte pocit, že už prostě toho pana Božského nikdy nenajdete? Natož přes online seznamku? A co když ano? Poradíme vám, jak na to!

Máme pro vás pár tipů, jak najít na internetu toho správného muže a vyhnout se trapnému a příšernému rande s tím nepravým. Online randění je skvělou příležitostí, jak poznat nové lidi, zahrnuje ale také různá úskalí. Můžeme se setkat s podivíny a dalšími, kteří jen plýtvají naším časem. Následujte naše rady a už nikdy nezažijete tragické rande.


Používejte správné stránky
Říkáte si, že je to špatná rada? Správný výběr webové stránky může udělat obrovský rozdíl v tom, s jakými muži se budete scházet. Obecným pravidlem je, že pokud hledáte něco vážného, vyberte si stránky, kde musíte vyplňovat delší dotazníky, než si zaregistrujete. Pánové, kteří hledají prostě jen nezávazné dostaveníčko, se nebudou namáhat vyplňováním něčeho složitého. Naopak mužům, kteří opravdu hledají vztah, nebude vadit nad vyplňováním strávit čas, ví, že podle toho si můžou najít ženu svých snů. Stejné je to i u placených online seznamek. Všichni Casanovové a jiní jim podobní, kteří sbírají skalpy, budou méně ochotní platit za registraci na takových stránkách.

 

online seznamka
Špatné rande? Vyhněte se mu! (Foto: Thinkstockphotos)
 

 

Přibližte se svému Božskému
Spousta z nás se bojí přiblížit se k tomu pravému a oslovit ho jako první. Hlavní roli zde hraje strach z odmítnutí, neochota působit horlivě a obava z toho, že budete působit až příliš zoufale. Pravdou ale je, že tím se lidé odradit nenechají. To, že jste udělala první krok, je důkazem sebevědomí. Vy jste si vybrala, s kým chcete mluvit, takže vás nějakým způsobem zaujal. Našla jste si toho správného sama a rande a to je dalším krokem k tomu, že vaše rande bude úspěšné.
Buďte statečná a případné odmítnutí se pokuste nenést příliš citlivě. Online randění je trochu sázka do loterie. Je to o shodě mnoha faktorů. Takže buďte trpělivá a on vám ten pravý odpoví!

 


Nebojte se ptát!

Snažte se vyhnout nudným nic neříkajícím otázkám. Pokud opravdu chcete oddělit zrno od plev, zeptejte se ho na otázky, kterého ho odhalí. Třeba jaký byl víkend a jestli se nechystá si ho zkrátit prací. Jestli by byl ochoten pracovat 15 hodin denně za milion korun denně. Zeptejte se, jestli má raději psy nebo kočky, jestli preferuje dovolenou u pláže nebo by raději lozil po horách. Zjistěte, jakou má oblíbenou knihu a proč atd. Lidé rádi odpovídají na otázky o sobě, jeho odpovědi vám řeknou spoustu o něm samotném.

 


ČTĚTE TAKÉ:

Přestaňte se vymlouvat a skočte na to! Více SEXU a méně vytáček!
20 SEXY nápadů, co dělat s nahým mužem!
Bude, či nebude dobrý v posteli? Sledujte kravatu a oči!
KRÁSNÁ:
Místa, kde zaručeně potkáš svou letní lásku!

 


Udělejte si seznam
Muže, kteří hledají jen něco příležitostného, to táhne k těm ženám, které celý proces seznamování berou příliš neformálně. Ukažte, že berete online seznamování vážně. Například tím, že na vašem profilu uvedete seznam vlastností, které u chlapa hledáte. Možná jsou pro vás důležité ambice nebo milujete muže, kteří nosí klobouky. Seznam vás posune na cestě dál od všech těch mrhačů vašeho času.

 

 

Randěte
Nejlépe ale poznáte muže, když se s ním setkáte tváří v tvář. Aby člověk zjistil, jestli je tam to NĚCO. Chemie je totiž mocná čarodějka. Skvělým způsobem, jak zvládnout online randění, je spousta krátkých schůzek. Ty vám nevezmou tolik času a přitom se lépe poznáte. Zajděte s ním tedy na rychlé kafe, než začít rovnou třeba obědem. Vyjděte si častěji na kratší čas, vyhnete se tak nudnému dlouhému večeru.

 

 
25 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Collector38 20:44 21.05.2014
Děsný nesmysl!! Pokud chci kikinu na sex, nezastaví mne placená registrace. Placená registrace je levnější,než jít do bordelu! Jsem šťasně ženatý,ale byl jsem rebel. Mluvím pravdu. nic za t nemám.. tento článek lže!!! Pokud chcete upřímnou radu, jak muži myslí, pište na collector38@atlas.cz. sex nenabízím. jen pravdu!