Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co nás před sexem nejvíc rozptyluje? Naše hlava myslí a tolik věcí…

Před sexem: Co vrtá ženám v hlavě a brání orgasmu?

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 04.03.2017, 00:26 | 04.03.2017, 00:26 | doma.cz/kat

Co nás před sexem nejvíc rozptyluje? Naše hlava myslí a tolik věcí…

Ženy mají oproti mužů výhodu, že dokáží myslet hned na několik věcí naráz. V sexu jde ale naopak o kardinální nevýhodu. Napadá nás všechno možné, nemůžeme se soustředit a pak se divíme, že se nemůžeme dočkat kýženého vyvrcholení. Zatímco muži jsou schopni absolutní koncentrace, ženám přeskakuje mysl z jedné drobnosti na druhou. Které to přesně jsou? Server shine.yahoo.com je shrnul takto:

 
1. Kolikátý muž v řadě to už je?


To se honí hlavou především ženám, které ještě nemají stálého partnera a právě natrefily na nový exemplář do sbírky. Trochu se stydí, ale moc dlouho o tom přemýšlet nemohou, protože jinak by ptáček uletěl.


2. Neměla bych se jít osprchovat?


Je vášnivá chvilka – máte jen pár vteřin na to se rozmyslet, jestli rychlostí uragánu vletíte do koupelny, nebo risknete, že efekt s ranní sprchy ještě nepominul…


3. Neotěhotním?


Hlavou proběhne kontrola „Vzala jsem si dnes pilulku?“ , „Máme po ruce kondom?“, „Bude si dávat pozor?“


4. Jak asi vypadám?


Všechny ženy se chtějí líbit. Když odhodíme svršky, je situace choulostivější. Tyto myšlenky dokážou některé ženy tak paralyzovat, že na nic jiného během sexu myslet neumí, nebo si některé kusy oblečení raději vůbec nesundají. Pak si ovšem poprávu řeknou, že to vlastně ani za to nestálo.


5. Jaké mám prádlo a jsme dobře oholená?


Ženské tělo bude v nejbližších vteřinách podrobeno zevrubné prohlídce. Aby nebylo nutné co nejrychleji zhasnout a hupnout pod peřinu…

 

 


6. Slabá místa
...


Máte třeba křivé zuby, pihy nebo malá či povislá prsa? Netrapte se! Spoustě mužů to připadne sexy! Aspoň se odlišujete od davu jiných.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vyholená! Vzrušuje to chlapy vůbec?

Trápení s XL penisem: co dělat, když ho máte doma?


7. Budu muset hodně otevřít pusu...


Některou ženu to naopak vzruší, ovšem jsou takové, které budou rozmrzelé z pomyšlení na intenzivní namáhání ústa možnou bolest čelistních kloubů…


8. Je tu nepořádek


Pokud je žena na návštěvě, automaticky hodnotí charakter muže. Pokud je to u ní doma. Je to jedno, protože aspoň před sexem si muž ničeho stejně nevšimne. A pak stejně usne – v této chvíli se dá vše dohnat.

 

9. Co když mě chce jen na to jedno?


Je možné, že si chce s vámi jen užít. Na to jste ale měla myslet dřív. Teď si hezkou chvíli nekazte.

 

10. Půjde mu to?


Vycítí, co nám dělá dobře? Budeme ho muset složitě navádět? Postaví se mu? Nebude příliš rychlý? To je tolik otázek na jednu hlavu, že možná nejlepší bude vůbec na nic nemyslet a vrhnout se na to!

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

majablack 21:27 26.03.2017
Juuu, takovou praci bych brala taky! Na co tak myslim jsou, slaba mista a hlavne jestli mu to pujde. To prvni me zachvilku prejde, ale to druhy... od zacatku az do poloviny. Pak uz poznam, co mam odpovedet na otazku : Libilo se ti to? Patrim mezi mensinu, ktera nema problem s orgasmem. Takze bud ano nebo ne. Lhat a predstirat me davno omrzelo...Takze ve vetsine pripadech myslim i behem sexu na neco jinyho a pak uz doufam, at se uz rychle udela...
Grtruda 18:17 10.03.2017
Moje zkušenosti.Nepřemyšlím který je v pořadí,to tak rychle nespočitam.Voňavá a čisťounká jsem pořád.O bolest ust nemám obavy.holim se každe ráno(musim jsem sekretářka)spodni prádlo mi kupuje šef tak jake koupil takové mam a s naměstkama je to totež.Nemám obavu,že by se mu nepostavil jsem rutinovaná!! šef a čtyři néměstci sranda.O víkendu Grupák. Paaraadaa.
monikas 13:37 13.07.2011
no nevím jak vy..ale u mě když dojde na sex nemyslým na nic z toho jen si to zkrátka užiju a myslým jen na jednu věc...uspokojit toho druhého jak jen nejlíp to umím.