Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jsou to věci, o kterých jste si vždy myslely, že jim imponují.

Jaké ženy muže odrazují? Čtěte a poučte se!

Vyzývavá žena
zdroj: Thinkstockphotos Vyzývavá žena
aktualizováno 11.07.2016, 00:04 | 11.07.2016, 00:04 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Jsou to věci, o kterých jste si vždy myslely, že jim imponují.

Ženy se zabývají módou především kvůli sobě. Snaha upoutat pozornost mužů je až na druhém místě. Podle závěrů ustralských psychologů naopak absolutní většina mužů nadšení pro nejnovější trendy a okázalé výstřelky vůbec nesdílí. Podle odborníků muži stále sní o decentních a uhlazených "princeznách", jejichž vzorem je vévodkyně z Cambridge - alias Kate Middleton.

 

Kate Middleton - 4
(Foto: Profimedia / instagram)

 

"Jste svobodná a snažíte se sbalit chlapa? Pravděpodobně budete při lovu úspěšnější, když se nenecháte ovlivnit módními magazíny a v šatníku budete mít konzervativní pouzdrové sukně, pěkné halenky i nízké podpatky, "píše se v australském deníku Sydney Morning Herald. Co jako lapače opačného pohlaví naopak spolehlivě nefunguje? Muže nejvíce odrazuje leopardí otisky, tygří oblečení, výrazné brýle, náušnice a příliš vysoké podpatky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Módní trapasy: čím jsou Češi nechvalně proslulí
Ohákněte svého muže, ať je z něj fešák!
Nový doplněk? Zkuste to s límečky!

 

Pánové také neradi vidí příliš výrazný make-up, ale zároveň nemají rádi vůbec nenamalované ženy. Ideálními mírou pro ně je prý řasenka a trochu lesku na rty.

 

A pozor: ve zmíněném průzkumu až 11 procent mužů uvedlo jako důvod rozchodu právě oblečení!

1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

sigr 15:33 12.07.2016
Takovéto průzkumy jsou k ničemu každého muže imponuje u žen něco jiného a naopak. Mě osobně by hodně vadilo kdyby byla žena pokérovaná jako by byla propuštěná z nápravného zařízení. A to co má nebo nemá na sobě by mi bylo asi jedno vkus je vkus a to je vždy dvousečná zbraň.
Zlatan 13:28 12.07.2016
"A pozor: ve zmíněném průzkumu až 11 procent mužů uvedlo jako důvod rozchodu právě oblečení!" Svatá pravda, nechtěla ho sundat ;)