Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Digi věděla, že Jirka s Karlou jsou parťáci z práce a především dobří přátelé, jenže Jirka se tak nějak zapomněl zmínit o tom, že spolu kdysi něco měli. Teď pomáhá Karle zvládnout její těžkou životní situaci a Digi z toho není nadšená. Jak by taky...

Když partner pomáhá bejvalce… Jak by se měla Digi z Ulice zachovat?

Seriál Ulice: Měl Jirka říct Digi o sobě a Karle už dřív?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Měl Jirka říct Digi o sobě a Karle už dřív?
aktualizováno 04.04.2017, 00:08 | 04.04.2017, 00:08 | doma.cz

Digi věděla, že Jirka s Karlou jsou parťáci z práce a především dobří přátelé, jenže Jirka se tak nějak zapomněl zmínit o tom, že spolu kdysi něco měli. Teď pomáhá Karle zvládnout její těžkou životní situaci a Digi z toho není nadšená. Jak by taky mohla? Rozhodně není příjemné, když víte, že váš partner tráví čas s někým, ke komu měl dříve velmi blízko.

Digi by však především měla zachovat klidnou hlavu a nedělat ukvapené závěry.


Záleží na okolnostech
Jak to tak bývá, i v tomto případě záleží na dané situaci. Nejprve je důležité si uvědomit, zda opravdu daná žena potřebuje pomoc nutně od vašeho přítele. Kape jí kohoutek? Ano, dříve ho sice opravoval váš přítel, ale po rozchodu existuje mnoho možností, kdo by jí mohl pomoci, že je naprosto zbytečné, aby s tím otravovala svého ex. Některé ženy ze sebe rády dělají chudinky jen proto, aby si získaly pozornost daného člověka.

 

 

Dejte si tedy pozor na to, s čím chce jeho ex pomoci. Jeli váš přítel tak hodný a kdykoliv si ona vzpomene, tak ji běží zachránit, je na čase si s ním pořádně promluvit. On sice bude tvrdit, že nejde o žádné drama, že tuto ženu už nemiluje a že se k ní nechce chovat ošklivě. My ale moc dobře víme, že obzvláště ublížené bývalky dokážou pěkně zatopit pod vaší rodinnou pohodou.


Když jsou v tom děti
Jiná situace ale nastává, když váš přítel má se svou ex děti. Zde musí jít ženské ego stranou a je potřeba si uvědomit, že některé věci může dělat pouze otec. Ať už jde o to, že dítě má problémy ve škole, nebo musí oba rodiče na školní představení. Je důležité si říci, že váš muž tohle nedělá z lásky k bývalé ženě, ale z lásky k dítěti. Samozřejmě i zde by bývalka neměla vašeho muže využívat, ale buďte v tomto případě shovívavější a zkuste partnera pochopit. Určitě to zvládnete.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Adrian Jastarban: Do mého vesmíru se už nic nevejde ROZHOVOR
Recept na šťastné manželství: Stačí 9 jednoduchých pravidel
Radosti a starosti ve vztahu s cizincem. Na co by si Tereza z Ulice měla dát pozor?


Stanovte hranice
Být hodný je sice krásná věc, ale dělat ze sebe blbce taky nikdo nechce. Promluvte si se svým partnerem a řekněte mu všechno, co si myslíte o jeho dobrosrdečnosti k ex. Buďte otevřená a opravdu mu povězte všechno, co máte na srdci. I on vám k tomu poví své stanovisko a alespoň vám vysvětlí, jak dané věci vnímá on. Možná i vy sama pochopíte, že vlastně nedělá nic špatného. Třeba ta žena opravdu nemá nikoho jiného, koho by poprosila, aby ji odvezl na vyšetření, nebo nikdo v jejím okolí ten kapající kohoutek prostě opravit neumí. Mějte chladnou hlavu a na vše se svého partnera zeptejte a žádejte vysvětlení. Věci nejsou jenom černobílé.

 


Hlavně nežárlit!
Rozhodně vám nebude příjemné, že váš přítel pomáhá ex, ale snažte se ovládat své city a nežárlete. Vždyť kdyby chtěl být s ní, tak by to už dávno udělal. Muži jenom některé věci vidí trošku jinou optikou než my ženy. Věřte svému chlapovi a buďte ráda, že mu nejsou ostatní lidé lhostejní. Není špatné vědět, že máte vedle sebe dobrého člověka, který rád pomůže svému okolí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

stirice74 19:23 07.04.2017
taky jsem měla problém že mužskej byl dost v kontaktu s bejvalou přítelkyní. docela dost mě to žralo i u psychologa jsem byla a pak jsme šli do manželské poradny.když zjistil že mě to fakt žere a vadí a deptá tak to najednou ukončil a už ji nepotřebuje a nevyhledává. a jde to žít i bez ní konečně.
sharka.68 10:04 05.04.2017
na opravy u bejvalek existuje hodinovej manžel,bere cca 350 kaček za hodinu. není potřeba angažovat se...tak yfurt otrasvovala, tak jsem si doma prostě dupla a je klid. když k ní dorazil opravář, nezmohla se na slovo a od té doby neotravuje!