Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

To, jakou krevní skupinu má , odhalí, jaký je v posteli! A víte, kdo má v krvi věrnost nebo vášeň?

Má sex v krvi? Odhalí ho krevní skupina

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 11.02.2015, 12:19 | 11.02.2015, 12:16 | doma.cz/kat

To, jakou krevní skupinu má , odhalí, jaký je v posteli! A víte, kdo má v krvi věrnost nebo vášeň?

Lidé v Japonsku věří, že krevní skupina definuje temperament a osobnost stejně, jako to podle horoskopu dělají lidé v západních zemích.


Krev prý opravdu ovlivňuje všechny oblasti našeho života, včetně vztahů, práce, volného času i sexu. Jak uvádí server server myzeny.sk, Japonci si podle krevních skupin vybírají milence i spolupracovníky.

 

Tak schválně, podívejte se, jestli typologie krevních skupin sedí i na vašeho partnera:

 

Krevní skupina A


Pozitiva:
Lidé s krevní skupinou A mají tendenci být monogamní.

 

Jaký je v posteli?

Očekávejte sexuální ohleduplnost, ochotu vyjít vstříc vašim potřebám a přáním. Překvapí vás i to, že po skončení milování se „áčko“ jen tak neotočí na bok a neusne. Naopak ví, co ještě má následovat. Když už se do vás zamiluje, a to se určitě nestane na první pohled, protože „áčko“ patří k těm opatrným, věřte, že vstup do manželství nebere na lehkou váhu. Rozhodně se nežení a nemiluje jen z pocitu odpovědnosti.

 


ČTĚTE TAKÉ:

Proč muži koukají na odhalené pupíčky?

 

Krevní skupina B


Pozitiva: Optimizmus a otevřenost


Jaký je v posteli?

Potřebuje, aby jeho smysly byly neustále stimulované a provokované. Nesnáší nudu a stereotyp. Čím méně to má u milenky jisté, tím více ho přitahuje. Líbí se mu nekonvenční, dobrodužné ženy, které se nějak liší od většiny. Kvůli nim s klidem ukončí svůj předcházející vztah, z čehož vyplývá, že patří k nevěrníkům. Ti oddělují lásku od sexu(v posteli skončí třeba i s dlouholetou kamarádkou). V intimitě potřebuje drama a nebojí se experimentů.

 

Krevní skupina 0


Pozitiva: Vášnivost a přímočarost


Jaký je v posteli?

Vyjadřuje své pocity bez rozpaků. I když na nás nejprve zapůsobí dobrým dojmem, ukáže se, že je bezohledný a využívá náklonnosti druhých pro svůj kariérní postup nebo finanční obohacení. Váša se mu upřít nedá, ale bohužel ani sexuální agresivita a neromantičnost. Při sexu má spíš sklony „tlačit na pilu“.

 

Krevní skupina AB


Pozitiva: Romantičnost a citlivost

 
Jaký je v posteli?

Svou plachost skrývá za trochu namyšlené chování. Nejprve vás okouzlí obratností milovníka, ale když dojde na věc, je si sám sebou nejistý. Aby se otevřel a miloval naplno, potřebuje určitý čas, důvěru a spřízněnou duši na blízku.Sex má jako koníček, rád zkouší nové pozice i místa. Často nechává veškerou iniciativu na partnerce.

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

XX 22:38 22.12.2015
Já jsem 0 a sedí na me uplně jiný popis :D
panna 22:06 11.02.2015
som 0 a nevladzem
Déééžo 15:25 11.02.2015
Naprosta kokotina,já mam Ačko a trtkám jak utržený z řetězu,Eržika ne Eržika!!
jožko 15:09 11.02.2015
Májí pravdu jsem béčko a nedělá mi problémy být nevěrný i se starou resp. mladou kamoškou