Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na každý penis se najde správná poloha a metoda!

Malý, velký, střední penis – jak je „zpracovat"?

Předehra
zdroj: Thinkstockphotos Předehra
aktualizováno 17.06.2014, 00:00 | 17.06.2014, 14:26 | doma.cz/kat

Na každý penis se najde správná poloha a metoda!


S novým partnerem nemusí fungovat stará osvědčená poloha, která vám vyhovovala s bývalým partnerem. Ale nezoufejte. Na každý penis se nějaká ta poloha najde. Jde jen o tom si ho správně nastavit:

 

Velké penisy znamenají velký problém

 

Jejich majitelé často odflákávají předehry. Ale když už dojde na věc, tak to stojí za to (když to stojí :-)) vyzkoušejte klasickou misionářskou polohu, ovšem mějte nohy co nejvíc natažené, tím vaginální vchod prodloužíte co nejvíc. Podobně se jeho nástroj pocitově změnší při pozici lžíce – v leže na boku, kdy do vás vstupuje zezadu. Když se jeho nástroje doslova bojíte, vylezte si „na koníčkaů – tak můžete hloubky zásunu regulovat nejlépe.


ČTĚTE TAKÉ:

Trápení s XL penisem: co dělat, když ho máte doma?

 Ideální penis: studentky chtějí 20 cm

 

 


Průměr není nuda

 

Buďte šťastná za to, že máte doma nositele penisu, který má penis, s nimž jde porvádět úplně nejvíc věcí – v pohodě mu poskytnete orální sex, aniž byste se udávila, můžete vyzkoušet téměž všechny polohy. Podle chuti takové, kdy ho pocítíte v sobě víc – např. na pejska – vkleče zezadu, nebo misionáře – pro změnu si podložte zadeček polštářkem. Nemáte se čeho bát, proto se radujte!


ČTĚTE TAKÉ:


Zvuky při sexu: co o něm prozrazují?

Jak poznat ženskou ejakulaci?


Mrňousek může být roztomilý


Tento typ penisů může ze začátku budit rozpaky nebo smích, ale pokud nejde vyloženě o mikropenis o dvou centimetrech, dá se ještě hodně zachránit. Určitě se bude hodně snažit, aby vás zaujal všemi možnými jinými prostředky, než vybaveností mezi nohama. Cumlat ho můžete i jen tak mezi řečí, pro větší pocitový efekt mu při nejbližší příležitosti kupte speciální nástavec – a bude vystaráno.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Penis mrňous: co s ním? Uříznout?

 

Mezi nejlepší polohy pro malé penisy se řadí varianta „na pejska“, kdy máte hlavu až na zemi, dále v misionářské poloze si hodně nohy rovnou za hlavu (trénujte dopředu pružnost šlach), případně použijte navíc jeden až dva vibrátory a ty si zastrčte podle potřeby plnosti, kam chcete: do zadečku, nebo podvojmo i do pochvy – jako přídavek.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rytmus běhá polonahý na páse jen s ponožkou na přirození!

Beckham už své mužství nevycpává, odhalil jeho skutečnou velikost

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jana 22:07 27.03.2015
Debilní článek, lepší článek jsem četla tady teda http://www.bananek.cz/blog/velikost-penisu/
joko 17:52 03.01.2015
Ať je velký nebo malý,snad každý ví kam (slovensky aby se mi to rýmovalo)patrý.
Fr_von_Dr 14:01 25.06.2014
Pro Boženku 12:56 12.01.2012 : Paní Boženko, vy třeba za těma svýma internetama musíte někam chodit, ale představte si, že jednou nastane doba, kdy budou internety všude kolem nás!!! Pak dopadnete jako Alena, které to úplně samo chodí do fejsbůků a ona to musí číst. To já su šťastný, že mi ještě mozek funguje a kam nechci, nelezu a co číst nechci tak nečtu, a jde mi to úplně samo!! :))
Evka 16:52 18.01.2012
Ježíš, aké smiešne komentáre, život je aj o sexe, haha... Keď sa niekomu niečo nepáči, nech jednoducho nečíta a nechodí na net a číta romantické kraviny :-)
Božena 12:56 12.01.2012
Paní Alena má pravdu, dřív internety nebyly a taky jsme se všechno dozvěděli. Chce to zkrátka jen praxi! :-)
Jana 22:20 11.01.2012
No,toto snad napsal inteligent s IQ tykve.
anna 18:22 11.01.2012
ježišmarja, uuž mě to tu nebaví číst jak je to nevhodné a další blbosti...prostě je to normalní věc a ten, kdo to nechápe hold sexu moc nehoduje a závidí druhým....když se Vám to nelíbí ALENO čtěte si nějaká jiné internetové časopisy, třeba o vaření,...
Alena 15:27 11.01.2012
Ráda bych takové kokotiny nečetla, ale vnucuje se mi to na Facebooku, aniž bych chtěla! Dnes nikdo nemá takt ani stud, proto je tolik hulvátů a darebáků.
Blanka 12:39 11.01.2012
Už se vidím ( i někoho jiného) jak jdu do knihovny a žádám stejně sto let za opicema obsluhujícího jako jste Vy: ,,Dobrý den...máte tady literaturu typu, přítel ho má velikosti s (dosaďte potřebnou velikost) co s tím? Milá paní- pane: Dnes je rok 2012, a pokud si toho nejste vědoma-a, klidně dál vychovávejte děti pomocí příručky tajemství mladé slečny (muže) ale já se považuji za tolik vzdělanou, moderní, a tolerantní bytost ( doufám že nejsem sama ), že komentáře Vašeho typu by mě ani ve snu nenapadly! A proto: Pokud Vás to nezajímá, tak to nečtěte a studujte literaturu jak být nad věcí...Krásný den.
Alena 12:03 11.01.2012
Pokud to někoho zajímá, měl by si o tom sehnat literaturu. Není vhodné o takovýchto intimnostech veřejně psát !