Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Urychlíte tak příchod orgasmu.

Masáž prostaty erotickou hračkou: jak mu to provést?

aktualizováno 18.07.2011, 15:08 | 18.07.2011, 15:08 | doma.cz/kat

Urychlíte tak příchod orgasmu.

Při masáži prostaty dochází k anální stimulaci, proto je nejlepší použít erotickou hračku k tomuto účelu speciálně vyrobenou. Díky tomu nejlépe zasáhnete ona citlivá místa a zároveň nebudete riskovat infekci ostatních tělesných partií, jako kdybyste k dráždění použili klasický vaginální vibrátor. Rozhodně nepoužívejte ani žádný jiný předmět. Mohlo by dojít k nepříjemnému zranění a to si přece nepřejete.

 

Hračky k anální stimulaci mají zpravidla čtyři důležité části. První je samotný masážní výčnělek – bývá zakroucený, aby dosáhl, kam má a vyvinul dostatečný tlak na prostatu. Aby pomůcka nezajela až příliš hluboko, tomu brání ochranná zarážka. Pro snadnou manipulaci mívají i držátko.

 

Earl:

 

Sex
(Foto: www.honitka.cz)

 

Některé pomůcky mají i místečko pro vnější masáž prostaty, případně vibrační motorek, která vzrušení umocní. Některé jsou dokonce uzpůsobeny tak, aby si na ně muž mohl sednout a dělat si dobře sám.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Erotické sny: co vlastně znamenají

Vzájemné holení: nejkrásnější předehra

 


Jak anální vibrátor použít?

 

Úplně jinak než vaginální. Nejde jen o to, že se strká jinam – což je logické. Neměl by se ale rytmicky zasouvat a vytahovat. To by nemuselo až tak příjemné. Lepší je zasunout ho bohatě namazaný lubrikačním gelem a spíš s ním pohybovat třeba malými krouživými pohyby, případně do stran.

 

Duke:

 

 


Ideální polohou pro zavádění, když si muž lehne na záda, případně na všechny čtyři. Některým totiž může dělat problém zvyknout si na pocit průniku. Pomůže skrčit nohy. Lépe se uvolní, když jim při tom budete dráždit i penis.

 

Bloomy:

 

 

 

Ona prostata je vlastně mužský bod G, který lze nahmatat o velikosti švestky na horní anální stěně. Jejím drážděním muži urychlíte příchod orgasmu.

 

Flexi Felix:

 

 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucka 12:46 19.07.2011
já proti tomu teda vůbec nic nemám...můj přítel to má rád a mně nedělá problém mu vyhovět...strašně se mi líbí výraz v jeho tváři, když mu pomalu zasouvám prst do dírky :-D
vážně, kdo nezkusil, neví a odsuzovat něco jen proto, že mi to není po chuti...nikdo vás nenutí to dělat, ale nenavážejte se do těch, kteří mají jiné "záliby"
Milan 21:28 17.07.2011
pro Frantu:nenech se odradit s názory.............kdo to nezkusil vi o tom .... každy má právo na svůj názor
Dežo 21:05 17.07.2011
Franto,můžeš mi take přijít vylízat pr....el. i s tou tvou héééérečkou.
Eva 19:50 17.07.2011
Franta: no nevím. Já bych teda fakt jazyk do zadku nikomu strkat nemusela.
Franta 19:28 17.07.2011
Kdo to nezkusil, neví co je pěkného. Mě to milenka dělá prstem už dlouho. Můžeme při tom souložit nebo jí honím kundu. Když mi tam strčí prst tak cítím jak mi hned stoupne víc a když mi potom s ním pohybuje v zadnici, tak se většinou vzruším tak, že se vystříkám. Taky jsme zoušeli oboustraně lízání prdelí. Když je člověk pořádně umytý je to moc pěkné. Když mi milenka prvně strčila jazyk do díry a pohybovala s ním v prdeli, tak jsem hned stříkal jako bejk.
Petr Beneš 09:01 17.07.2011
Nic si do pr.de.le strkat nenechám