Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ženy se obvykle domnívají, že pokud samy pociťují bradavky jako erotogenní zónu, musí to tak být automaticky i u jejich partnera.

Mužské bradavky: citlivá zóna? Jak pro koho…

aktualizováno 08.10.2009, 10:35 | 08.10.2009, 00:00 | tn.cz / kat

Ženy se obvykle domnívají, že pokud samy pociťují bradavky jako erotogenní zónu, musí to tak být automaticky i u jejich partnera.

Někdy tomu tak skutečně je. Někteří muži vnímají laskání bradavek jako něco velmi vzrušujícího a příjemného. Je to tím, že v bradavkách a prsních dvorcích se nachází spousta nervových zakončení.

 

Je ale velmi individuální, jestli muže hlazení bradavek vzrušuje. Někteří to dokonce vnímají jako ztrátu času – raději by se věnovali bradavkám partnerky…

 


Proto je důležité zjistit, jak na tom partner se vzrušivostí bradavek je.

 

Vzhledem k tomu, že mužská kůže je silnější, je někdy nutné použít trochu drsnějších metod, než pouhé hlazení. Vyzkoušejte vše od jazyku, přes nehty až po kousání, některé muže vzrušují speciální svorky.

 


Pravdou ale je, že část mužů vnímá laskání bradavek jako něco, co je jim protivné, protože to považují za "nijaké“ nebo dokonce ponižující – bradavky berou jako symbol ženskosti.

 

Než cílené laskání samotných bradavek to spíše vezměte hezky zeširoka – hlazením po celé hrudi a hlavně si všímejte reakcí. Pokud se pozitivním ohlasem nesetkáte, přesuňte svůj střed pozornosti níž…Každopádně se k tomuto tématu příležitostně občas vraťte. Nemusíte s partnerem pokaždé dělat totéž.


 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

petr 12:27 10.01.2018
...milostná předehra je ztráta času...