Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Když chce často sex muž, je to samec“, když žena, je to poběhlice“.

Myslím na sex, kudy chodím! Je to problém?

aktualizováno 07.06.2011, 00:06 | 07.06.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Když chce často sex muž, je to "samec“, když žena, je to "poběhlice“.

Pořád máme sklon se porovnávat s ostatními, jak na tom jsme - co se týče platu, počtu dětí, nebo vzhledu. Ani sex nezůstává ušetřen.

 

Statistiky vypovídají , že průměrný Čech má sex asi dvakrát až třikrát týdně, což v porovnání s ostatními zeměmi není vůbec špatné číslo. Samozřejmě ale jde pouze o průměr - to znamená, že někdo z nás má styk jednou do měsíce, někdo dvakrát denně.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

BLOGUJETE: I babičky chtějí vědět, co je to robertek!

Co o vás prozrazuje oblíbená sexuální pozice?

 

Důležité je, abychom si našli partnera, který našim potřebám vyhovuje. Za normální  musíme považovat to, co je příjemné oběma partnerům. Pokud jeden z nich pociťuje nedostatek sexu nebo naopak jeho nadmíru, měl by to dát jasně najevo.

 

Během života se potřeba sexu mění


Problém ovšem je, že během života se  potřeba sexu mění. Nejvyšší chuť na  sex muži pociťují kolem 20 let, ženy se naopak na svůj sexuální vrchol dostávají  mezi třicítkou a čtyřicítkou.

 


Pokud se vám na začátku vztahu zdá, že si s partnerem sexuálně vyhovujete, časem můžete dojít k jinému názoru.

 

Navíc je prokázáno, že chuť ženy na sex se výrazně mění podle menstruačního cyklu. Před menstruací a během ní bývá chuť na sex menší, během dalších 14 dní stoupá. To platí ale jen pro ženy, které neberou hormonální antikoncepci.


Pokud žena hormonální antikoncepci bere, měla by sama vypozorovat, jestli to její chuť na sex neovlivňuje. Mnoho žen tvrdí, že pilulky tuto stránku života ovlivňují hodně. Řešením je najít jiný typ pilulky nebo používat jinou antikoncepci.


Sex není jen soulož!

 

Častou chybou, které se dopouštějí především muži, je, že sex pro ně představuje pouze soulož "se vším všudy“. Pokud ale chtějí jít  "rovnou na věc“ a ženou se za trofejí v podobě orgasmu svého nebo partnerčina, mohou i tím odradit.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Napumpujte si klitoris! Orgasmus bude bombastický

SEX KOUČ radí: jak si hrát s venušinými kuličkami!

 


Sex má mnoho podob – můžete zůstat pouze u orální nebo manuální stimulace. Není také nikde napsáno, že orgasmus je povinností. Pokud má partner chuť na sex a nám se moc nechce, můžeme mu občas prostě jen tak z lásky "vyhovět“ a on ať nás třeba jen hladí, to je příjemné pokaždé…


Jak partnera/partnerku nabudit?

 

Naše smysly vždy zjitří novinky – nové sexy prádélko, netradiční místo pro sex, jiné praktiky. K partnerovi se chovejte mile i když bezprostředně nechcete jít na věc. Používejte sexuální narážky ve vzájemné komunikaci a zachovejte si smysl pro humor, když není všechno podle vašich představ. Bezchybné sexuální dračice nebo Casanovové jsou jenom ve filmu!

 

Jak ji/ho zklidnit?


Dobrým vydatným jídlem, horkou koupelí (ale asi ne ve dvou) nebo studenou sprchou, pomáhá i vyčerpávající sport, kupte jí v sexshopu vibrátor, jemu umělou vagínu – kdo si hraje, nezlobí.


 

2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře