Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Blogerka Agrrruška doporučuje…

Na vlastní tělo: TEST Venušiných kuliček

aktualizováno 19.09.2011, 15:27 | 19.09.2011, 00:00 | doma.cz/kat/Agrrr

Blogerka Agrrruška doporučuje…

Venušiny kuličky by měly být spojené stejným materiálem, z jakého jsou vyrobeny. Spojovací místa a hrany se mohou stát zdrojem drobných poranění nepříjemných tlaků, nehledě na to jak strašně špatně se čistí.

 


Venušiny kuličky je důležité vybírat i tak, aby vám seděly velikostně. V současné době je možnost i jednokuliček pro drobné ženy. Opět vybírejte tak, aby materiál byl příjemný na dotek.

 

kuličky
(Foto: www.honitka.cz)

 

A hlavně, před koupí si je vezměte do ruky a „zarechtejte“ s nimi. Tichost především! Opět bych rozhodně nedoporučovala pryž a stříkaný plast. Taky bych v tomto případě upozornila na latex. Latexové kuličky jsou tiché a na první pohled se tváří příjemně, ale pokud trpíte alergií na latex, tak je rozhodně taky nedoporučuji.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexy hra s JEHO míčky: citlivá zóna

Čeká anální sex stejný osud jako orální sex?

 


V tomto směru bych vřele doporučila Smartballs od FunFactory. Nejnovější série je vyráběná opět z lékařského silikonu, ta starší s elastomedu. Pokud jste drobnější, až drobounká žena, vřele doporučuju Lovepearl od SinFive. A velmi příjemné a zdařilé jsou i Joyballs od Joystick.
Osobně mám doma "Smartballs Teneo Duo" V barvě černo - fialová a nemůžu si je vynachválit.

 

kuličky
(Foto: www.honitka.cz)


 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Testy na tělo 22:12 20.01.2014
Pěkné vybrané kousky - ale už jsou za ty roky překonané - třeba novou generací Smartballs NEW - http://www.lascivni.cz/tag/venusiny-kulicky/
čurinek 11:48 10.11.2013
nejlepší je správné pánské lobogo a ne nějaké umělohmotné náhražky
ratuska 21:48 19.09.2011
Měli bychom se bát toho, co na nás Agrrr vytáhne? :-)
Sikar 12:12 19.09.2011
Agrrr, Agrrr, Agrrr. Jsem zvědav, co na nás vytáhneš příště.
 

Všechny blogerky

  •