Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jak se nejpohodlněji nechat polaskat jazykem?

Nejlepší pozice pro orální sex

Sexuální hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Sexuální hrátky
aktualizováno 30.06.2015, 11:22 | 30.06.2015, 11:22 | doma.cz/kat

Jak se nejpohodlněji nechat polaskat jazykem?

Důležité je, abyste vydrželi v nezměněné pozici tak dlouho, dokud protějšek nedosáhne orgasmu, případně, jak se partnerovi co nejlépe nastavit, aby mohl dobře laskat.

 

Na koníčka


Samozřejmě nemůžete sedět na partnerovi v oblasti boků, ale přibližte se k jeho ústům. On si mezitím může hledět svého nádobíčka rukou a o to vášnivěji obsluhovat vás.

 


69


Pokud ale nedáte jinak a svému miláčkovi chcete také dělat dobře, uvelebte se společně do polohy 69. Možná vás to, že se věnujete jeho chloubě o to víc vzruší a právě tak dosáhnete orgasmu snadněji. Můžete být do sebe propleteni buď z vrchu, nebo ležet na bocích.

 

Gynekolog


Jako na podnose vás partner bude mít, když se usadíte na stole a on se usadí na židličku pod vás. Bude vás moci vyšetřit pěkně pozorně a nemusí nějak složitě natahovat hlavu – tato pozice šetří jeho krční páteř.

 

 

Nohy na ramena


Je vhodná pro páry, kde je partnera spíše drobnější. Spočívá v tom, že muž podebere ženu zespodu za zadeček a naloží si její stehna na ramena. Žena volně visí směrem hlavou dolů (ne doslova) a partner jí může snadno opečovávat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Anální sex poprvé? Prozradíme vám, jak na to!

Orální ďáblice mají mrštnou pusinku!

 

Každému vyhovuje něco jiného

 

Každopádně žádný muž není jasnovidec a ještě nezná dobře vaše reakce, nemůže tušit, co vám dělá dobře. To, co třeba zaručeně fungovalo u jeho předchozí partnerky, nemusí být u vás vůbec účinné. Proto mu něžně a důsledně řekněte vždy, když vám „to“ nedělá dobře, ale nezapomeňte ho zahrnout chválou, když se trefí!


Tipy pro vás:


Nastříkejte si do klína šlehačku – odstranění je na muži.
Možná si orální sex lépe vychutnáte s pouty na rukou nebo s páskou přes oči!
 

 
29 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 10:23 14.05.2016
Nejlepší orál je 69,žena nahoře.Ona má před sebou postavenýho ptáka a já vyholenou pičku,doširoka otevřenou.A k tomu se na mně "směje"krásnej poštěváček.
Franklin_Scott 23:07 27.10.2015
Ahoj všichni Jsem paní Juliana Lopez, z Texasu, USA. Budu se chtěl podělit dobrotu Boží v mém životě po tolika měsících se snaží získat úvěr na internetu a byl scammed tak jsem se stal neklidná a zoufalá při získání úvěru od legit věřitele on-line. Ale jak by si to Bůh, viděl jsem komentář od přítele s názvem Anabel a mluvila o této důvěryhodně úvěr společnosti, kde získala její půjčky rychlé a snadné bez stresu a tak se mě seznámil s mužem volal pan Franklin Scott, který ovládá firmu volal FRANKLIN SCOTT úvěr společnosti, a tak jsem požádal o úvěr součet ($ 900,000.00USD) s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%, takže úvěr byl schválen a uložen do svého bankovního účtu za méně než 48 hodin, to bylo, jak jsem byl schopen dostat zpět na nohy, jak se udržet mé zlomené chod firmy a také splatit své účty, takže jsem radí každého z vás, kteří se zajímají o získání úvěru bez ručitele, žádná kontrola kreditu, ne co signatář se jen 2% úrokovou sazbou a lepší splácení Plány / plán, aby se zavděčil kontaktujte pana Scotta Franklin, můžete ho kontaktovat přes jeho e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com

Paní Juliana Lopez.
nulka 19:18 07.07.2015
to :picoda
naprostý souhlas.....článek musel napsat pěkný úchyl
Larry Fox 18:46 30.06.2015
Vítejte 24hodinová výpůjční služby

Už jste se snažil získat úvěry od bank bez úspěchu? Naléhavě potřebují peníze dostat z dluhů? Potřebuji peníze na rozšíření nebo zavedení své vlastní podnikání? Získat úvěr od jednoho z předních úvěrové společnosti ve Velké Británii. 24hodinová výpůjční služba je jednou z největších zajištěné úvěry společností ve Velké Británii a náš přátelský a zkušený personál jsou schopny zpracovat vaši žádost rychle a efektivně. Můžete si půjčit přes jakýkoliv termín 1 - 25 rok a půjčit jakoukoli částku od 2000 liber liber 50,000,000.00 pro jakýkoliv účel. S nízkou úrokovou sazbou 3% na všech částech světa.Aplikace je k dispozici pro žadatele, kteří jsou 18 let a výše.

Pro více informací, prosím, kontaktujte prostřednictvím e-mailu: 24hourloanservice2011@gmail.com
pozdravy
Larry Fox
RUDA 16:17 12.09.2011
oral je fajny ,kdyby se aji manželce chtělo
Lubomir 15:14 11.09.2011
Preji vsem hezky den ... to nevite ze Avatar je jeste panic
seal 05:11 11.09.2011
oralni sex v poloze 69 uzasne, komu se to zda uchylne nemiluje.
Jakub Petira 00:49 11.09.2011
PS. kdyz se ti takove stranky nehodi do krámu tak sem nelez a hlidej si pc aby tvuj vychovanej potomek se sem nedostal,jestly dostane tak jsi ty jako rodic zklamal a jsi k nicemu,vse neni jen o chybach tech druhích ale i o tvych

Jakub Petira 00:45 11.09.2011
my mame problemy a ty to komentujes,hrdino AVATARE. Mam nejradci takove kterí kecaj a pak se podepísou fylmovím hrdinou. Jsi hustej a fandím ti,DE Byle
Jakub Petira 00:41 11.09.2011
Ahoj vsem normalnim lidem,jen chci rict, oralni sex,jasne,parada. takove reci ze nekdo z mladych divek vychovává devky,jste normalni maminko/tatinku? chcete aby vase dcerka prisla v 15ti letech s nastekanou troubou nebo aby vedela o co de? ze je to nechutne? to asi tezko,nechutne jsou tací lide jako vy,jejich deti nevedí co maji delat a po vetsinu prípadu dopadnou jako socky s trema detmy. Zamyslete se vy co ríkáte ze je to hnus. ORAL JE PARADA a mam 20 let praxe a nikdy jsem o tom nerekl ze je to hnus. Jakub
1 2