Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Úsměv na tváři vám po ranním sexu vydrží celý den a nikdo vám ho už neodpáře.

Nejlepších 5 pozic pro snadný ranní sex

Romance - 2
zdroj: Thinkstockphotos Romance - 2
aktualizováno 30.09.2017, 00:26 | 30.09.2017, 00:26 | doma.cz/kat

Úsměv na tváři vám po ranním sexu vydrží celý den a nikdo vám ho už neodpáře.

Případně si připravte na noční stolek lubrikant - pro začátek. Pak už se „do varu“ dostanete a vše půjde samo.

 

U ženy je dosažení orgasmu daleko více otázkou správně naladěné a ničím nerušené mysli, je proto pro ženu těžší po ránu „na povel“ orgasmu dosáhnout. (I když ranní spěch a stres může někoho i vzrušovat.) Řešením tedy může být, že se s mužem jen hezky pomazlíte (bez vlastního vyvrcholeníú, případně mu dopřejete „ruční“ orgasmus a pro společné extatické zážitky si vyhradíte večerní chvíle.

 

Vzbuďte se dřív

Problém při ranním sexu může být spíše u ženy – pokud se jí totiž právě nezdálo něco velice vzrušujícího a není na sex připravená hned po probuzení, bude potřebovat alespoň patnáctiminutovou předehru pro rozehřátí. Je na to ale ráno čas?


Můžete si také nařídit budík o něco dřív, abyste stihli oba opravdu všechno.


ČTĚTE TAKÉ:

Anální hrátky pro začátečníky

Oholená v rámci milování!

  

Příhodně se oblečte


Jděte spát v něčem, co nemusíte složitě rozepínat nebo ze sebe rolovat. Nejlepší je noční košilka nebo zkuste jít spát jen tak – beze všeho :-)

 

Dobře se vyspěte


Ranní sex má obrovské plus – nejste při něm unavení z práce (pokud neděláte noční směny). Když vidíte, že vy nebo partner padáte večer únavou, je nesmysl se do něčeho nutit. Z příjemné záležitosti by se stala jen mechanická povinnost. Ráno je moudřejší večera!

 

 

1. Pozice lžíce


Instinkt sám vám napoví. K partnerovi se hezky přisuňte zadečkem a on už si jistě zařídí vše potřebné. A pokud vás tato činnost až tak nebaví.


2. Na koníčka


Tato poloha je zase lepší, pokud jediné, k čemu se váš partner po ránu vzchopí, je erekce. Jinak si vše musíte šéfovat sama. Tak dobrá – vylezte si na něj a za chvíli se možná probudí i víc.

 

3. Nohy na ramena!


Proč se po ránu namáhat. Při klasické misionářské poloze – vy na zádech, on nad vámi – mu přehoďte nohy přes ramena. Docílíte hlubší penetrace.

 

4. Ve sprše na stojáka


Oba určitě po ránu spěcháte. Proto se nehádejte o koupelnu a raději si spolu vlezte pod sprchu.

 

5. Orální sex klečmo


Dobrá, není to přímo poloha, ale užitečná aktivita po ránu zcela jistě. Kdo by si nepřál být vzbuzen krásným a jemným orálním sexem! Vkraďte se pod peřinu a překvapte partnera svou „snídaní“.

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Danka 20:45 30.09.2017
Ráno se vzbudím, zkusím manželovi zda stojí penis, pokud ano tak hupky na koníčka na něj....A to je pak jízda....co budu povídat, až do krásného orgasmu!
Ferda 20:43 30.09.2017
Raní sex je nejlepší..manželce pomalu vsoukám penis do pochvy a začnu pohybovat....za 10 minut už manželka ječí jak divá! Takový orgasmus je po celý den nastartováním nejlepší!!
PH 08:56 04.03.2016
Ranní soulož je nejkrásnější.Souložíme ze zadu.Pohladím pičku,pomalu ptákem objedu pysky a pomalu zasunuju.Pak střídavě měním rychlost až do sladkého konce.Ptáka většinou nechám volně "vyplout"ven.Až pak se jdeme osprchovat.
vlasta 09:07 23.02.2016
Katalizátor by se měl jít léčit. o tebe bych si neopřela ani kolo, uchyle.
Pitrisek 17:57 17.03.2014
Po ránu je to opravdu super,alespoň jste si jisti že jste první !
Miroslav Sládek 10:43 12.11.2012
Po ránu je to nejlepší, člověk ale nestíhá snídani.
katalízátor 22:05 11.11.2012
Já ho vždy po ránu té své submisivní feně vrazím šroubovák do řiti a když zařve, dám jí pěstí. Je to skvělý pocit velice blízký nirváně.
Bohunka 13:16 11.11.2012
Redaktor zapomněl podotknout, že tyto rady platí pro bezdětné páry :-)