Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Všeobecně známá poloha v sobě skrývá spoustu různých úskalí, se kterými se musíme potýkat. Je to velmi intimní poloha a abyste si ji mohli pořádně užít, musíte se oba cítit v pohodě. Víte, jakých chyb se dopouštíte?

ŠKOLA SEXU: Největší chyby, které děláte při poloze 69!

Sexuální hrátky
zdroj: Thinkstockphotos Sexuální hrátky
aktualizováno 11.09.2013, 13:01 | 11.09.2013, 12:29 | doma.cz/roh

Všeobecně známá poloha v sobě skrývá spoustu různých úskalí, se kterými se musíme potýkat. Je to velmi intimní poloha a abyste si ji mohli pořádně užít, musíte se oba cítit v pohodě. Víte, jakých chyb se dopouštíte?

Monotónnost
Všechno, co se po dlouhý časový úsek stále dokola opakuje, nás začne nudit a mnohdy dokonce otravovat. Je to jako zaseknuté cédéčko, buď ho chceme vypnout nebo přeskočit na další písničku. Stejně tak tomu je, když žena orálně uspokojuje muže. Pokud nebudete hravá a různě měnit tempo, tlak rtů a pohyb jazyka, budete jako robůtek zaseknutá v jednom a tom samém pohybu, začne se váš partner nudit, a to znamená jediné. Jeho mužská chlouba začne ochabovat.

 


Výraz znechucení ve tváři
Pokud vám není orální sex příjemný - a to ať už jste aktér nebo příjemce, je pro vás tato poloha zcela nevhodná. Je přitom pravděpodobné, že těch, kdo mají odpor k tomu, aby je někdo orálně uskokojoval, bude nejspíš jen mizivé množství,
 

Nechuť k orálnímu sexu obvykle ještě před tím, než zaujmete vhodnou polohu, pozná váš partner podle zděšení nebo znechucení ve vaší tváři -  a to mu asi nebude příjemné.  Pokud si toho nevšimne a vy jste k němu v této pozici otočená zadečkem, pak to určitě pozná ve vašem provedení nebo ztuhlém držení těla. Děláte-li něco s odporem, nemusí vám být ani vidět do obličeje, a partner pozná, že nejste uvolněná.

 

Raději postupně
Občas je těžké soustředit se na dvě věci najednou, na váš prožitek i na to, aby váš výkon uspokojoval partnera. Pokud je to nepřekonatelný problém, tak zapomeňte na 69 a nejdříve uspokojte vy jeho a on pak vás nebo obráceně.

 


Ztuhlost a stud
Kvůli tomu, že poloha 69 je tak intimní, tím, že se skláníte nad jeho penisem a on má nad hlavou váš rozkrok, může být žena občas v rozpacích. Nesmíte dovolit, aby vás vaše rozpaky a stud přemohly. Muži milují pohled, který se jim v této poloze naskýtá, vzrušuje je to. Nebuďte ztuhlá a pokuste se občas prohnout v zádech nebo zavlnit boky, když vám pohyb partnerova jazyka bude dělat dobře.

 


Pozor na zoubky
I když někdy může být občasné štípnutí nebo škádlivé kousnutí do žaludu velmi vzrušující, je za potřebí opravdu jemného přístupu. Použití a experimentování se zoubky se rozhodně nedoporučuje začátečnicím v tomto oboru. Samozřejmě, pokud jste zkušená matadorka, můžete partnerovi ukázat, čeho všeho jste schopná. Hlavně něžně!


ČTĚTE TAKÉ:
Máte perverzní choutky nebo jste v posteli sobecká? Barvy to prozradí!

TROJKA! Která je lepší? Ruská nebo švédská?

Tři zázračné tipy pro nejsilnější orgasmus! Jak ho prodloužit?
 

 
28 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

slunce 09:15 01.08.2017
co to píšete, ten pán je nějaký divný, když se mu to nelíbí, ať to nečte. Ráda si to přečtu a poučím se!
PH 08:27 12.05.2016
Žádný stud nepociťujeme.Manželku fascinuje můj tvrdej pták a mně její oholená rozevřená pička.69 si plně užíváme.
ellie 09:38 12.09.2013
http://on.fb.me/1edROWA
kundopal 14:12 11.09.2013
tak to je sila ten clanek...takova kopa sracek...to je jentak nevidi...kdo to napsal,potrebuje poradne nalozit od negra...
boze to je uroven...fakt kupa sracek...pani redaktorka je zrejme taky takovej robutek:))) vycvachtanej...