Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dámy, možná jste ještě nepřišly na to, proč je tak důležité, dělat to vašemu milému ústy, jak často to jen jde. Ten důvod je jasný, bude vás milovat, zbožňovat a bude mnohem tvárnější a ochotný ke spolupráci!

5 největších chyb, které ženy dělají při orálním sexu

sex-nahoře
zdroj: Thinkstockphotos sex-nahoře
aktualizováno 09.12.2014, 09:30 | 09.12.2014, 09:30 | doma.cz/roh

Dámy, možná jste ještě nepřišly na to, proč je tak důležité, dělat to vašemu milému ústy, jak často to jen jde. Ten důvod je jasný, bude vás milovat, zbožňovat a bude mnohem tvárnější a ochotný ke spolupráci!

A to spolupráci ve všech ohledech, s dětmi, domácími pracemi zkrátka se vším. Bude krotký jako beránek, zrelaxovaný a spokojený. Nebude mít za potřebí otáčet se za jinými nebo vám dokonce zahýbat. Bude zamilovaný a vy pro něho budete něco jako bohyně, kterou bude pořád chtít. Pokud jste tedy ženou, která ví, jak takový správný orální sex vypadá.

 

PSALI JSME:
Nejčastější ženské fantazie? Dominance a skupinový sex!

VÁŠ PŘÍBĚH: Z mé první lásky se stal gay! 

VÁŠ PŘÍBĚH: Úžasný první sex vystřídalo trpké zklamání!

 

Muži si totiž často stěžují, že spousta žen vůbec netuší, jak má dobrý orální sex vypadat. Ženy prý dělají spoustu chyb a kvůli nim je pak takový výkon rázem zařazen do průměrné krabičky. Podle mužů prý do průměru klesají ženy, které dělají jednu z těchto chyb.

 

1. Výraz

Mají podivný výraz v obličeji během toho co uspokojují muže ústy, skoro zmatený. Je vidět, že celou dobu během svého představení přemýšlejí, jestli to dělají dobře a všechno je v pořádku, jestli se to muži líbí, jestli u toho náhodou nevypadají blbě a další hlouposti.

 

 

2. Prožitek

Nedokážou se do toho vžít a mít z toho požitek. Dělají to jen proto, že si myslí, že by to dělat měly nebo protože slaví výročí. Pokud to je jediná motivace poskytnout vašemu muži orální sex, pak to raději nedělejte vůbec.

 

PSALI JSME:

Jaká jste v sexu? Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu!

 

3. Jenom práce

Vidí celou tu věc jako pracovní zadání, úkol, který musí splnit místo toho, aby to pro ně byl prožitek. Provádějí to tak, jako by to bylo něco, co si muž musí zasloužit nebo si na to něčím vydělat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠKOLA SEXU: Největší chyby, které děláte při poloze 69!

Orální sex: Jaké jsou časté omyly mužů?

Věčné dilema orálního sexu: Spolknout, nebo vyplivnout?

Holkám se nelíbí jejich mušličky! Víme proč!

Chlapský pohled: Jak jí to nejlépe udělat jazykem
Jaká je vaše oblíbená sexuální poloha? Víme, co o vás vypovídá!


4. Nenechají ho ejakuovat do svých úst a nepolykají

 

5. Totální bezradnost

Nemají absolutně šajnu, kdy mají přitlačit a kdy zrychlit. Jak ho cucat, jak ho sát, kde ho lízat a proč ho lízat zrovna tam. Co mají říkat a jak aby ho to rozparádilo. Proste jenom provádějí nějaké rutinní pohyby a doufají, že už rychle vyvrcholí a je konečně přestane bolet za krkem. Tváři se u toho jako u mučení, jako by je k tomu někdo nutil.

 

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Překonej hrůzu z orálního sexu
Nebezpečný orální sex! Hrozí při něm rakovina?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujeme orální sex?

 

Váš muž pak bude sledovat pornofilmy a fantazírovat o orálním sexu plném touhy a vášně. Jednoho dnes se začne poohlížet někde jinde a než se nadějete budete mít na stole žádost o rozvod, kterou podáte poté, co zjistíte, že vám zahýbal s jinou. To se stává pokud mu budete jen poroučet a stěžovat si a neposkytnete mu žádné uspokojení v ložnici. Možná byste se mohla zamyslet nad tím, že pokud vy poskytnete potěšení jemu a trochu okořeníte společný sexuální život, motivuje ho to k tomu, aby on na druhou stranu potěšil vás.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Videohit týdne: Cestující natočil, jak se dvě holky orálně uspokojují ve vlaku

Tenhle orál je virál: Je na fotce Kim Kardashian, nebo ne?

Michael Douglas dostal rakovinu z orálního sexu. Jak se chránit, abyste nedopadli stejně?

 
26 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jitulinka 20:11 07.01.2017
Orální sex je to nejlepší z celého aktu. Zbožňuju ho a velmi mě to vzrušuje.Když mě partner nedokáže vzrušit,pokouřím mu ho a hned se můžeme klouzat. Každýho chlapa rajcuje, když se mu u toho dívám do očí.Nedávno jsem se dokonce setkala s mužem, který orál nemusí. Přesto jsem mu to udělala a jak rychle to začal vyžadovat :) No božííí.
Milan 15:41 20.12.2015
Ještě jsem nepotkal holku, co by to fakt uměla ...
Takže jsem raději, když se mi to nesnaží oplácet ...
PH 17:19 11.12.2015
Moje žena při orálu žádnou chybu nedělá.Jazykem krouží a kmitá všude,kde to nejvíc dráždí.Celý žalud laská,uzdičku,ústí močové trubice i kulky.Já jí za to krásně přelizuju pičku a oba si 69 užíváme.Samozřejmě s výstřikem semene do pusy.
Cicintla 09:33 04.12.2015
Kouření je základ a je-li kvalitní, pak je neskutečný rajc slyšet spokojený projev partnera..!!!
Dámy, neváhejte..kuřte,sajte a olizujte..-co dáte,to dostanete...
bre-burda 23:13 19.09.2015
Omlouvám se Žirafičce, moje poznámka patřila Milce.
bre-burda 23:11 19.09.2015
Žirafičko, zvedá se ti žaludek z něčeho, z čeho jsi sama vznikla. Asi to v hlavě ještě nemáš zcela v pořádku.
mám tě. 23:02 26.07.2015
jste uchyláci jako zvěř na poblití, za každou cenu at mě chlap neopustí fůj.
Eéééržika 11:21 12.12.2014
Honzo máš pravdu Dééžinko je v lochu takže ti dám k dispozici mou štěrbinu a můžeš se učit orálu celodenně.Bereš?
Honza 09:13 12.12.2014
Připadá mi, že se spíše rozvíjí hádka o to, kdo je horší, chlap nebo žena?
Myslím si, že začátek diskuze byl trochu jiný. Neobviňujme se navzájem, protože nejsou dokonalí chlap ani žena. Každý má své mouchy. Dle mého názoru je důležitější, abychom se dozvěděli, jak to správně dělat bez rozdílu zdali je to chlap nebo žena. Místo toho hádání se a pošťuchování se, pojďte se raději bavit vážněji a chovat se jako rozumní a dospělí lidé, kteří si vzájemně dokáží vyměnit zkušenosti s orálním sexem a vzájemně si poradit, co vy na to?
Déééžo 18:30 11.12.2014
Tak jsem teď viděl tu MESAROŠOVOU až jsem se ulekl FUJ ta je škaredá.Uchyláci z novinek z ní dělají hvězdu!!BRRR.
1 2 3 4