Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pokud již ve vašem manželství nebo dlouholetém vztahu není taková vášeň jako kdysi, měli byste zkusit sexuální dietu. Podle odborníků na vztahy ve vás měsíční sexuální abstinence probudí jiskru na dlouhou dobu.

Neklape vám to v posteli? Neuvěříte, co odborníci doporučují jako lék

Problémy v posteli - ilustrační foto - 1
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli - ilustrační foto - 1
aktualizováno 11.12.2017, 16:03 | 11.12.2017, 16:03 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Pokud již ve vašem manželství nebo dlouholetém vztahu není taková vášeň jako kdysi, měli byste zkusit sexuální dietu. Podle odborníků na vztahy ve vás měsíční sexuální abstinence probudí jiskru na dlouhou dobu.

Sexuální dieta že prospěje každému manželskému páru? Určitě si pomyslíte, co je to za hloupost, neměli bychom se spíše milovat častěji? Podle odborníka na vztahy Andrewa G Marshalla, který se věnuje vztahovému poradenství více než 30 let a napsal 18 knih o lásce, ve vás měsíční sexuální abstinence probudí jiskru na dlouhou dobu.

 

Pokud se do toho s partnerem dáte, musíte v každé fázi abstinenci diskutovat o svých myšlenkách, pocitech a reakcích. Oba a společně.

 

První týden - jen mazlení

 

Každý den byste měli strávit deset minut mazlením. Ale nevinným. Pokud by chtěl jeden z partnerů zajít dál, zastavte to.

 

Druhý týden - líbání

 

Pokračujte v mazlení po deset minut každý den, ale přidejte k němu i trochu líbání. Mnohé páry se po čase jaksi vyhýbají vášnivému líbání, ale je to velmi důležitý prostředek k vyjádření pocitů a probuzení touhy.

 

 

Třetí týden - jemné hlazení

 

Rozšiřte mazlení a líbání i o jemné dotýkání. Používejte různé kusy látky nebo peří a dejte partnerovi zpětnou vazbu, aby věděl, jak se při tom cítíte a kde vám to dělá dobře. Dovolte, aby se dotek stal více sexuálním, ale pamatujte, že sex ještě nepřichází v úvahu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Milostný vztah v práci. Riziko i vášeň
Manželka odmítala sex! Jak v ní manžel znovu probudil vášeň?
Probuďte v něm znovu vášeň! Zaručené tipy jak z vás bude femme fatale

 

Čtvrtý týden - zopakujte si fázi, která se vám líbila nejvíce

 

Diskutujte o tom, co jste se za měsíc abstinence o sobě naučili a ujistěte se, že mluvíte o tom, co byste chtěli dělat častěji a co zase ne.

 

Šli byste do toho?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře