Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Milování není vždy výsledkem vzplanutí vzájemné vášně.

Nucený sex: musíte, když nechcete?

aktualizováno 27.12.2011, 00:00 | 27.12.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Milování není vždy výsledkem vzplanutí vzájemné vášně.

Ke společným milostným aktivitám se čas od čas oddáváme, i když na ně nemáme absolutně pomyšlení. Není to jen problém žen, ale i mužů, které obecně vzato máme za věčné erotické nadržence.

 

Když jsou mladí, chtěli by sex pořád, ale nemají třeba šanci, kde ho realizovat. Jak jde čas, dostanou se naopak oni do role sexuálního otroka. Bohužel je to tak na světě zařízeno, že mužům vrcholí sexualita kolem dvacítky, zatímco ženám až mezi třicítkou a čtyřicítkou.

 

 


Ženy navíc nemají problém se podvolit k milování. Pokud je po ruce dobrý lubrikant a milenec je něžný, vše se může v dobré obrátit a milování se nám může začít líbit. Prostě psychika se podřídí tělu. Jenže muži? Ti musí napnout všechny síly na erekci a ejakulaci.

 


Pokud žijete v jinak harmonickém vztahu, neměl by být problém někdy udělat výjimku a vyhovět partnerovi, který touží po milování víc než vy. Nemusí vůbec dojít k souloži, když se na ni z nějakého důvodu necítíte. Uspokojte ho rukou nebo orálně, případně mu citlivě a s jiskrami v očích naznačte, ať se klidně sám podívá ně nějaké peprné videíčko….

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bláznivé sexuální techniky: vyzkoušejte co nejdříve

Jaké triky používají pornoherečky?

Lubrikanty: umíte je správně používat?

 


Jak to řešit?

 

Pokud ovšem nemáte chuť s partnerem vůbec, asi je něco špatně. Buď na tom nejste zdravotně dobře, nebo vás přestal fyzicky přitahovat. Pak musíte zvážit, jestli vám takový stav vyhovuje. Existuje spousta manželství, kde sex není hlavním opěrným bodem vztahu. Nikdy neškodí poradit se s odborníkem. Hlavně netlačte na pilu.

 

Vynucený sex, pokud to není jen hra na „jako“, nikoho nebaví. Stejně tak by nikdo neměl být nucen do sexuální praktiky, která je mu proti srsti. Důležité je snažit se spolu stále v klidu komunikovat. Pokud jste s partnerem schopni hovořit i o intimních otázkách, máte z poloviny vyhráno.

 

 

 

Silnější sexuální apetit


Pokud se chcete s partnerem vyladit, ale jeden z vás má vyšší nebo nižší sexuální apetit, musíte se spolehnout na masturbaci a erotické hračky. Sex neznamená jen prosté souložení, ale tisíce jiných sexuálních mazlících aktivit.

 

9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře