Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pro spoustu lidí představuje uspokojování ústy vrchol erotického blaha. Některé ženy z toho mají trauma.

Orální sex nechci! On by to dělal pořád!

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 02.11.2014, 00:46 | 02.11.2014, 00:46 | doma.cz/kat

Pro spoustu lidí představuje uspokojování ústy vrchol erotického blaha. Některé ženy z toho mají trauma.

Vůbec není řeč o tom, zda je žena ochotná poskytnout orální rozkoš muži. Ale o opačném „problému“. Ti nejaktivnější milenci se ženě nadšeně vrhají do klína, aby jim poskytli jemné hlazení těch nejintimnějších míst jazykem.

 

Jenže je vůbec nenapadne, že by to některé ženě mohlo být paradoxně velmi nepříjemné. Postupují podle mužské logiky „Podle sebe soudím tebe“. Tedy, když jim to pokaždé je příjemné, proč by to nemohlo být stejně příjemné i tobě…

 

Jenže ženy jsou složité bytosti, zejména co se sexuálního uspokojování týče. Všechno erotičko se totiž neshromažďuje v oblasti pohlaví, jako je tomu u mužů, ale spíš v hlavě. Všechny erotické impulzy jsou přes mozek. Žena je schopná o všem přemýšlet do nejmenších podrobností. To jí bohužel nedovolí se automaticky okamžitě oddat fyzické slasti způsobené přímým stimulem z klína.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kolik sexuálních partnerů by mělo projít vaší ložnicí?

Sexuální polohy, při kterých zkrásníte a zhubnete

Nejhříšnější způsob ruční masáže

 

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

Do této svatyně by se neměl muž vrhat hned, ale až po opatrném „zaklepání“ a postupném osmělování. Vyřknout pár kouzelných slovíček, které jeskyňku otevřou spolu se svými poklady, to také neškodí.

 

Muži často nadělají tolik neopatrných kroků, že to ženu přestane bavit:

 

Vedle, jak ta jedle

 

Hrozné a velmi otravné je, když sveřepě míří jazykem nebo prstem na úplně jiné místo, než by měli. Nenechte si to líbit a jemně, ale důsledně je navigujte rukou tam, kde sídlí vaše slast. Můžete sice jeho snažení brát jako příjemnou masáž, ale k orgasmu vás takhle asi nedovede. Jenže, co když si do hlavy vezme, že to bude zrovna on, jemuž se to podaří. A čas běží a vy už jste dole úplně „vyžvejknutá“…a otrávená. Můžete zapředstírat orgasmus, nebo mu vysvětlit, že tudy cesta nevede, že může zkusit hledat zase jindy…Doporučujeme to druhé.


Mimo rytmus


Buď opravdu nemají smysl pro rytmus, nebo nejsou dostatečně vytrvalí. Myslí si, že stačí ono místo párkrát polechtat a je hotovo. Ovšem i u orálního sexu platí, že je žádoucí, když se provozuje cosi jako „předehra, hlavní akt a dohra“. Začínat se musí pěkně zvolna, zatímco těsně před vrcholem sneseme daleko intenzivnější stimulaci. Když se poštěstí a dostaví se orgasmus, nepatří k dobrému bontonu všeho nechat jen tak – z ničeho nic. Pár něžných pohlazení ještě nikoho nezabilo.

 

Víc věcí naráz prostě nestíhají


Muži se obecně dokáží soustředit jen na jednu věc. Proto, když vás uspokojují orálně, může se stát, že úplně zapomenou na to, že máte ráda i současné dráždění jiných částí těla. Přitom stačí tak málo – jeden prstík do pochvy nebo hlazení prsou.

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

Nepřipraví si pusinku


Neoholení muži představují výzvu – buď si k tomu najdete kladný vztah a škrábání rašícími vousy vás začne vzrušovat, nebo vám půjde hrozně na nervy. Nehledě na to, že vousy dokážou i pěkně poškrábat…Další problematickou záležitostí může být jídlo, které před tím zkonzumoval. Doufejte, že nebylo pálivé, protože i když si řádně šel vyčistit zuby, tak pálivé silice např. česneku nebo chilli papriček vydrží ve sliznicích pěkně dlouho. A zapálí ďábelský požár na všech místech, kterých se jazyk dotkne.

 

Snaživí hnětači


Stimulace klitorisu je citlivou záležitostí. Část mužů si ale myslí, že s čím větší přítlakovou silou jím manévrují, tím lépe. Lehněte si na něj zády, vezměte jeho ruku do své a udělejte si to jeho rukou, jako kdyby to byla jen masážní pomůcka. Třeba konečně odhadne, jak moc má přitlačit. Možná se to nezdá, ale i jazyk dokáže vyvinout velmi silní přítlak, zvlášť, když je smotán „na úzko“. Jemnější dráždění bývá, když se jde na věc „zeširoka“. 

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 08:49 17.01.2017
U nás to funguje jinak.Oba orál milujeme,tak není co řešit.
Dežo 19:37 30.11.2014
Také bych lízal ale Jolane,arane,to strašne smrdí níekedy v lete aš bude voda tepla.
Ivan 18:10 15.11.2014
Tož až zas tak lakomé nemusíte být,aspoň líznout by jste nám měly dát.
David 17:53 15.11.2014
My vám nelížeme pipiny že se vám to líbí,nás to vzrušuje a líbí se to nám druhé vánoce.
Gertrůda 13:34 02.11.2014
Já orál přímo zbožňují.Alfons(manžel)musí denně kmitat jazýčkem po mém klitorisu.Já mu pak naoplátku přeblafnu tu jeho hadici.