Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Laskání ústy patří mezi nejoblíbenější sexuální aktivity. Někdy se ale může něco zvrtnout.

Orální sex: tyhle chyby už neopakujte!

aktualizováno 19.08.2010, 16:13 | 19.08.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Laskání ústy patří mezi nejoblíbenější sexuální aktivity. Někdy se ale může něco zvrtnout.

1. Pozor na zuby


Je to až skoro začátečnická chyba, ale bohužel jedna z nejčastějších: poraníte miláčka zoubky. Ženy s plnými rty mají tu výhodou, že s jejich pomocí mohou vytvořit spolehlivější ochranu před svými řezáky. Jazykem se ale dá také hodně zachránit.

 

2. Příliš intenzivní


Vždy začínejte spíše jemněji, za chvíli můžete na intenzitě přidat, ale pečlivě si hlídejte, klidně přímým pohledem do partnerových očí (hezky zespodu, to ho ještě víc vzruší), co on na to. Postupujte opatrně, aby místo rozkoší nesténal bolestí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vylepšit manželský sex? TIPY, aby muži byli spokojeni

Jaká postel je na sex nejlepší?

Sex pod širákem: užijte si, dokud je teplo

 

3. Nuda, nuda, nuda


Pokud si myslíte, že si po celou dobu vystačíte s pouze jedním "grifem“, jste na omylu. Při stejném druhu dráždění, které se navíc odehrává ve stejném rytmu, přestane být penis dostatečně vnímavý. Chvíli se čiňte rychle, pak zpomalte, měňte tlak i místo dráždění. Až se bude blížit k vrcholu, nepolevujte!


4. Neužíváte si to

 

Muže vzrušuje, když jejich partnerka poskytuje orální sex náruživě, když je opravdu vidět, že ji to baví. Pokud "to“ zrovna nemusíte, zapojte fantazii, představujte si, jak byste lízala svůj nejoblíbenější nanuk: nejdřív ho ochutnáte zvrchu, pak přejedete jazykem po celé jeho délce. Můžete ho i jemně okousat po povrchu. Až začne tát, tak ho nezapomeňte pěkně olízat.

 


 

4. Hrajete si jen s penisem


Ženy často zapomínají, že významné erotogenní zóny muže leží nedaleko penisu: podbřišek, varlata (velmi citlivá oblast, proto opatrně), hráz, zadek, tohle všechno může být úžasným zdrojem slasti.


5. Používejte i ruce a pomůcky


Jen opravdová ekvilibristka zvládne orální sex pouze ústy. Pomozte si rukou, někdy i oběma, nezapomeňte měnit pohyb jazyku. Muži může udělat dobře i stimulace erotickými pomůckami, které jsou primárně určené ženám: přiložte zapnutý vibrátor k jeho penisu, na podbřišek nebo oblast kolem varlat, a uvidíte, co se bude dít.
 

 
27 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jamal 19:13 23.09.2010
Všetko bola pravda, až na ten vibrátor, to by ma asi skôr odradilo.
FREDY 23:50 08.09.2010
Jo tak ten prvni prispevek je BOMBA takovou zenskou mit doma dene v pusince to by se me libilo.Napis adresu a dame sraz a domluvime se.Tesim se FREDY
.... 18:52 26.08.2010
Jo,to já orální sex miluji,ale přítel si toho vůbec neváží... Kolikrát ho přemlouvám,aby mi ho dal aspoň jednou denně do pusy.
69 11:49 20.08.2010
Orální sex je jen u mužů? a co chyby kterých se dopuštějí na ženách? co udělat něco pro to, aby byla i žena spokojená?
brouk pitlík 22:31 19.08.2010
DAÍ už si konečně vrzni a nezapomen očuchat.
Johny 21:02 19.08.2010
Teď jen aby si to všechny ženy přečetly a konaly a hlavně se toho nebály! Dobrý orálek je lepší než špatný sex! :)
Dai 20:39 19.08.2010
Brouk pitlík - ty jsi asi zakomplexovanej uchylnej homosexuálně založený jedinec, když tolik opovrhuješ ženami a ještě se o nich tak nechutně vyjadřuješ...je mi tě líto...