Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ne každý muž ovládá něžné a jemné laskání ústy. Ti, co to zvládají, bývají označováni za ty nejlepší milence.

Orální uspokojení ženy je těžká disciplína

aktualizováno 01.09.2010, 00:26 | 01.09.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Ne každý muž ovládá něžné a jemné laskání ústy. Ti, co to zvládají, bývají označováni za ty nejlepší milence.

Většina žen považuje přijímání orálního sexu za tu nejatraktivnější sexuální aktivitu. Lehnout si, uvolnit se a vnímat něžné laskání. Někteří muži jsou opravdu orálně zdatní, jiní jazykem prostě nevládnou. Těm musíme vždy po jednotlivých lekcích vysvětlit, co nám udělá dobře.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orgasmu dosahuji jen masturbací

Nehody při orálním sexu

Orální sex: tyhle chyby už neopakujte!

 

Orální sex je projevem velké důvěry – otevíráme partnerovi nejintimnější místo našeho těla. Opravdu si ho dokážou užít jen ženy, které jsou se svým tělem spokojené a jsou dostatečně sebevědomé – nepřemýšlejí o tom, zda "tam dole“ hezky voní nebo jestli náhodou nevadí, že mají větší bříško nebo silnější stehna.


Těchto "nedostatků“ si naopak muži dokáží často pěkně užívat: ani se záplavy veškeré té ženskosti nemohou nabažit a k laskání jazykem přidají i hlazení zadečku, stehen i podbřišku. A to je dobře. Čím větší oblast těla dokáže muž pokrýt, tím lépe.Ti zdatnější zvládnou i stimulaci bradavek, kterou si ale může v nejhorším obstarávat i sama žena.

 


Tipy pro vás:


-Nastříkejte si do klína šlehačku – odstranění je na muži.

- Možná si orální sex lépe vychutnáte s pouty na rukou nebo s páskou přes oči!

- Kostka ledu v ústech také udělá divy.

 


Každé ženě vyhovuje něco jiného. Proto je dobré nejdříve vyzkoušet několik druhů pohybů (od pomalý po rychlé). Doporučuje se měnit i polohu jazyka: partner může ženu laskat nejdřív ze široka celou plochou jazyka, pak použít třeba jen špičku. Dobré je jemně zapojit i zoubky.

 

Pohyby je potřeba měnit, aby nezevšedněly, ale když už žena naznačuje, že "to“ je to pravé ořechové, musí muž nasadit veškerou vytrvalost k tomu, aby v daném pohybu a rytmu vydržel, dokud nevyvrcholí, případně ještě i zrychlil a o něco přitlačil. Ale opatrně – pohybujete se na křehkém ledu a jakýkoliv krok vedle dokáže také pořádně zabolet!

 

 


Jestli se dlouho nic neděje, je možné na dráždění jazykem rezignovat (trénovat můžete zase příště) a vrátit se ke stimulaci prsty nebo přiložením vibrační masážní pomůcky. Každopádně ale orální uspokojování žen vyžaduje opravdu déle času, takže s tím počítejte. Ženy by zase neměly nervózně pokukovat po hodinách, jestli svého partnera tím, že zatím orgasmu nedosáhly, příliš nezdržují. Protože tak kýženého orgasmu opravdu nedosáhnou.


Muže tím opravdu nezdržujete, naopak jsou tací, kteří si to velmi užívají.Berte to s partnerem jako příjemnou relaxační aktivitu, ze které se může něco vyvinout.

 

Pokud ale nedáte jinak a svému miláčkovi chcete také dělat dobře, uvelebte se společně do polohy 69. Možná vás to, že se věnujete jeho chloubě o to víc vzruší a právě tak dosáhnete orgasmu snadněji.

 

Každopádně žádný muž není jasnovidec a ještě nezná dobře vaše reakce, nemůže tušit, co vám dělá dobře. To, co třeba zaručeně fungovalo u jeho předchozí partnerky, nemusí být u vás vůbec účinné. Proto mu něžně a důsledně řekněte vždy, když vám "to“ nedělá dobře, ale nezapomeňte ho zahrnout chválou, když se trefí!

 

 

 
22 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

em. 12:49 16.09.2017
To je báječný, když mi to přítel dělal, dost jsem křičela :)
xXx 21:12 09.09.2010
nejsem sice zrovna Twigy holka - jsem krev a mlíko, ale jsem se svým tělem spokojená a mám ho ráda...a nejspíš právě proto si s přítelem orální sex užíváme na 200%...jsem ráda, že mám vedle sebe chlapa co má mrštný a mlsný jazýček :-)
V. 22:44 04.09.2010
závidím dámě která má partnera kterého to baví.. má fakt štěstí..
brouk pitlík 19:53 03.09.2010
Dobré je když je ku nda vyholená chlupy nemusím kor když tedˇlíňají.(zimní srst jako kocouři)