Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nebraňte se tomu. Berte to tak, že sex ve snu je další složkou vašeho sexuálního života.

Orgasmus ve snu! Často se i ve spánku osaháváme

Spánek
zdroj: Thinkstockphotos Spánek
aktualizováno 27.12.2016, 00:28 | 27.12.2016, 00:28 | doma.cz

Nebraňte se tomu. Berte to tak, že sex ve snu je další složkou vašeho sexuálního života.

Určitě jste sami byli mnohokrát překvapeni, co všechno se vám zdálo: padání z výšky, létání, někam jste jeli, někdo vás pronásledoval. A někdy také ve snu provádíme věci, za které se ráno červenáme…

 

Ve spánku se snadno dostávají ke slovu všechny potlačované instinkty. Přibližně v časech Sigmunda Freuda se snům definitivně utnula věštecká schopnost, ale zase se přišlo na spoustu jiných věcí, jimiž vám mohou být vaše noční výplody užitečné. „Obecně se předpokládá, že ve snech se zpracovává materiál, u něhož jsme to nestihli udělat v průběhu dne,“ objasňuje brněnská psycholožka Marta Loucká.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věčné dilema orálního sexu: Spolknout, nebo vyplivnout?

Velký test kondomů: Který chutná nejlépe?


Nesmíme se proto divit, že se ve snu milujeme se svou nadřízenou, popelářem, celebritou nebo třeba medvědem. Ve snu nesmíte nic brát doslovně. To byste okamžitě museli mít podezření, že jste psychopat „na druhou“.

 

Masturbace
(Foto: Profimedia)

 


„Erotické fantazie mají svůj vývoj v čase,“ říká sexuolog Zlatko Pastor. V dospívání si dívka představuje milování s vytouženým (neexistujícím) princem, nebo jak současná generace říká – „panem Dokonalým“. S přibývajícími zkušenostmi (a zklamáními) nabývají sny reálnější podoby, rozumnější ženy si stanoví „nepodkročitelné“ minimum.

 

Orgasmus ve spánku mohou zažít jak ženy, tak muži. Můžete mít pocit provinění, pokud při „činu“ byl někdo jiný než váš partner. Můžete být na rozpacích – vaše tělo si dělá, co chce. Orgasmus ve snu můžete zažít, i když v reálu máte s jeho dosahováním problém. Stojí za to, popřemýšlet o tom, co vás ve snu tak vzrušilo a při bdělém sexu si na to vzpomenout – třeba to pomůže.

 

Horší varianta: sexsomnie


Sexsomnii, neboli sex ve spánku, zažívá mnoho psychicky jinak zcela zdravých lidí. Podle serveru LiveScience se totiž ve spánku snadno proubouzí veškeré potlačované instinkty.
Vědci z Centra pro výzkum spánku v Minnesotě studovali poruchy chování ve spánku 219 lidí.

 

Kromě jiného zjistili, že lidé, ale hlavně muži, ve spánku často masturbují, osahávají ve svého partnera a často i dosahují orgasmu. Obvykle si ale ráno nic nepamatují. O svém chování se tak většinou dovědí od partnera nebo spolubydlícího. Pokud si to dotyčný nepřeje, může se “sexsomnik” dostat do konfliktu se zákonem. Lidé, kteří mají k sexu ve spánku sklon, trpí I “obyčejnou” náměsíčností. 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 11:39 05.01.2017
Jako patnácti letýmu se mi často zdálo,jak nahej honím holku a když jí dohoním,vystříkám na její pindu semeno.Samozřejmě,že semeno skončilo na peřině.