Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Taky už se k vám dostala nějaká zaručená informace o tom, jací muži ve skutečnosti jsou? A jste si jistá, že jí máte věřit?

Pět lží o mužích, kterým ženy věří

Tajemství
zdroj: Thinkstockphotos Tajemství
aktualizováno 01.12.2016, 15:12 | 01.12.2016, 15:12 | doma.cz / lk

Taky už se k vám dostala nějaká zaručená informace o tom, jací muži ve skutečnosti jsou? A jste si jistá, že jí máte věřit?

Mezi ženami koluje o opačném pohlaví tolik informací, že je téměř nemožné vyznat se v tom, co je a co není pravda. Některé zaručené informace si ženy tak dlouho mezi sebou předávají, že už se z nich stala "pravda" a ženy se podle ní řídí. Jenomže ta pravda má se skutečným stavem věcí jen málo společného, a tak se může snadno stát, že budete-li se jí řídit, zažijete nepříjemné překvapení. Podívali jsme se na pět největších mýtů, abychom je uvedli na pravou míru. 

Nebude vás respektovat, když se s ním vyspíte na prvním rande

Není to pravda. Muži vás neposuzují podle toho, zda se s nimi vyspíte hned na prvním rande, nebo budete dodržovat pravidlo tří (či ještě více) schůzek. Respekt si získáte svým vystupováním a jednáním.

 

Sex
Máte chuť se s ním okamžitě pomilovat? A proč ne? (Foto: Thinkstockphotos)

 

Chovejte se podle toho, jak je pro vás přirozené, a nemyslete příliš na to, co si o vás budou myslet jiní. Mohla byste totiž později svého jednání litovat.

Muži chtějí být lovci

Muži se snaží být lovci, protože se to od nich očekává, ale to neznamená, že by si v tom všichni libovali a toužili po tom. Silnější pohlaví totiž špatně snáší odmítnutí, a tak radši neloví, než by riskovali, že uslyší ne. To se radši o ženu, která se jim líbí, ani nepokusí a raději zůstanou s jinou, méně atraktivní, o které vědí, že je neodmítne. Takže pokud se vám nějaký muž líbí, nečekejte v koutě, až si vás uloví, ale změňte se pro změnu na lovce vy. Uvidíte, že to pánové ocení.

ČTĚTE TAKÉ:
Žhavé vánoční tipy na erotické dárky
Staňte se pro muže přitažlivější. Vsaďte na ČERVENOU
Toužíte po lepším sexu? Buďte otevřenější

Mezi mužem a ženou může být čisté přátelství


Otázka, zda mezi mužem a ženou může být přátelství, aniž by jeden z nich myslel na sex, vyvolává vášnivé diskuze. Existují zde lidé, kteří se zapřísahají, že to jde, ale i lidé, kteří tvrdí, že v tomto vztahu vždy alespoň jeden člověk po sexu touží. Tak jak to tedy je?

 

Zamilovaný pár
Vsaďte se, že alespoň jeden z nich myslí na sex! (Foto: Thinkstockphotos)

 

Stoprocentně pravdivou a univerzální odpověď vám asi nedá nikdo. Fakt je ale ten, že pro muže je velmi obtížné odlišit přátelství a vášeň. Fyzická přitažlivost má často velký vliv na jejich způsob myšlení, ale málokdy to přiznají. Což ještě neznamená, že se každý muž snaží svou kamarádku dostat do postele. Můžete se však spolehnout, že ho tato myšlenka minimálně napadla.

Muži mají strach z nezávislých žen

Toto konkrétní tvrzení není úplnou nepravdou. Z nezávislých žen mají strach muži, kteří sami se sebou nejsou spokojení a potřebují někoho, kdo k nim bude vzhlížet a podřídí se jejich životu.

 

Strach z žen
Vyrovnané ženy některé muže děsí. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Naštěstí z toho většina z nich vyroste a po zhruba čtyřicátém věku života ocení, když je jejich partnerka sebejistá a nezávislá žena, která ví, co si se svým životem počít.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Krásná.cz píše: 
Na co kluci OPRAVDU zabírají
Nejsměšnější sexuální mýty všech dob

Muži mají rádi překvapení


Ačkoli váš hluboký výstřih, krátké sukně, omotaný ručník kolem vašeho těla, když vyjdete ze sprchy, nebo sexy spodní prádlo rozpálí jeho fantazii do maximálních otáček, nejraději vás mají rádi nahou. Ženské tělo se totiž vyplatí obdivovat, i když sama o sobě možná máte jiné mínění. Nestyďte se a občas se mu ukažte tak, jak vás příroda stvořila. Uvidíte, že to na stoprocent ocení.

5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

xmarek 20:57 07.12.2016
Je jedno čemu věříte a čemu ne. Podstata Lásky viz: https://goo.gl/29fqnV (sekce Učení) je daná. Musíte ji nejdříve najít u sebe. A jakmile se tak stane tak si najdete i vhodný protějšek. A lži? Komu vlastně lžeme? Jen a jen sami sobě.