Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Denisa Mastná zažila velmi peprný románek s asistentem Robertem. Ještě ke všemu se to všechno odehrálo v kanceláři starostky Světlany, která je tak trochu načapala. Je vůbec rozumné si něco začít s kolegou? A je milování v práci příjemné povyražen...

Pletky na pracovišti? Jak by se měla zachovat Denisa z Ulice?

Erotická scéna v Ulici - 8
zdroj: TV Nova Erotická scéna v Ulici - 8
aktualizováno 18.04.2017, 00:36 | 18.04.2017, 00:36 | doma.cz

Denisa Mastná zažila velmi peprný románek s asistentem Robertem. Ještě ke všemu se to všechno odehrálo v kanceláři starostky Světlany, která je tak trochu načapala. Je vůbec rozumné si něco začít s kolegou? A je milování v práci příjemné povyražení, nebo riskování kariéry?

Možná i Denisa přemýšlí nad tím, zda se nenechala příliš unést svými city.


Nejistá sázka
Pamatujete si na vaše školní lásky? Tak přesně takhle probíhá i láska na pracovišti. Každý z nás by si měl uvědomit, zda opravdu touží po tom, aby svou druhou polovičku potkával každý den v práci. Sice se to zprvu nemusí jevit jako vážný problém, ale když si uvědomíte, že spolu trávíte čtyřiadvacet hodin denně, pak zřejmě večer už nebudete mít chuť probírat novinky ze života. Ostatně také záleží na tom, jakou funkci v práci vykonáváte. Je váš šéf? Kolega? Konkurent? Všechny pozice mají své výhody i nevýhody, ale je jasné, že každé postavení bude mít vliv na váš vztah. Pokud je váš přítel zároveň šéf, pak je jasné, že i doma se bude snažit všechno organizovat a mít pod kontrolou. Naopak pokud pracujete v zaměstnání, ve které jste spíše konkurenti, pak se neubráníte jisté soutěživosti ani po návratu domů.

 


Románek v práci? Tabu?
Jiné to je v případě krátkého povyražení se svým kolegou. K těmto úletům dochází zpravidla na teambuildingách či jiných firemních akcích, kde alkohol teče proudem a zábrany jdou stranou. Právě tyto románky mohou mít za následek nepříjemné situace, které v práci nechceme zažívat. Ruku na srdce, komu by se chtělo v pondělí do práce, když zažil zajímavou noc se svým šéfem. A ještě k tomu už o tom ví celá kancelář. Tyto krátké aférky sice můžou okořenit váš život, ale zřejmě vám ve finále přinesou více nepříjemností než pozitivních vzpomínek. Buďte tedy vždy nohama pevně na zemi a zkuste se těmto situacím raději vyhýbat.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Konečně víme, zda na VELIKOSTI (ne)záleží!
RECEPT na nejlepší PŘÍRODNÍ AFRODIZIAKUM pro ženy i muže!
Když partner pomáhá bejvalce… Jak by se měla Digi z Ulice zachovat?


Už se stalo! Co teď?
Pokud už máte nějaký románek za sebou, pak zřejmě tápete v tom, jak se zachovat? Mám si s dotyčným popovídat? Mám se omluvit šéfové za to, že nás načapala? Mám ignorovat hloupé vtípky od kolegů? Vždy záleží na vaší osobnosti a povaze. Pokud patříte mezi flegmatiky, pak vás zřejmě nějaké vtípky nebo pomluvy nerozhodí. Na druhou stranu je vždy důležité stanovit si jasné hranice, za které už kolegové nemůžou vkročit. Přece nechcete, abyste jim byla navždy pro smích. Rozhodně neuděláte chybu ani v tom, když si s kolegou, se kterým se to stalo, promluvíte. Řekněte si, jaký to pro vás mělo význam, co se od teď změní v práci, zda chcete na celou záležitost zapomenout, nebo naopak by vám nevadilo, kdyby měla nějaké pokračování. Třeba vás kolega překvapí, a vy zjistíte, že jste jeho tajná láska, po které už roky touží.

 


Buďte nad věcí
Ať už se k dané záležitosti nechcete vyjadřovat, nebo z ní kouká nová známost, vždy buďte nad věcí. Jsme jenom lidé a takovéto situace se stanou mnohým z nás. A jestli vás viděla šéfová in flagranti? No co, určitě se tomu za pár let společně zasmějete. I ten největší trapas se může změnit ve veselou historku, na kterou budete ve stáří s úsměvem vzpomínat.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

NATALKA 07:09 19.04.2017
DOBRÝ DEN MŮŽU SE NA NĚCO ZEPTAT