Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Říkáte si, že v oblasti sexu jste dokonale znalá a nic vás nepřekvapí? Vsadíme se, že tyto potrhlé a občas až příšerné sexuální rituály z různých koutů světa vám vyrazí dech.

Podivné sexuální praktiky: Polykání spermatu nebo sex s oslicí. V určitých částech naší planety to je naprosto normální

Striptýz
zdroj: Thinkstockphotos Striptýz
aktualizováno 26.08.2017, 00:33 | 26.08.2017, 00:33 | doma.cz / sim

Říkáte si, že v oblasti sexu jste dokonale znalá a nic vás nepřekvapí? Vsadíme se, že tyto potrhlé a občas až příšerné sexuální rituály z různých koutů světa vám vyrazí dech.

PAPUA–NOVÁ GUINEA – CHCEŠ BÝT MUŽEM? VYPIJ SPERMA

 

Místo, kde se ještě lidé shlukují v kmenech. Kromě kanibalismu mají i další zvyky, které nám vyráží dech. V jednom z kmenů jsou například chlapci od sedmi let naprosto izolováni od ostatních žen až na deset let. Ale nejenom to, každý chlapec si musí v této době projít jedním rituálem – vypít sperma starších členů kmene. Věří, že tím tak získají jejich sílu a oprostí se tak od ženského principu.

 

NUDISTICKÉ PÁRTY NA HAITI

 

V červenci mají na Haiti zajímavý rituál. Schází se u vodopádů Saut d´Eau, kde se omývají a uctívají tím tak bohyni lásky a krásy. Z dálky to ale může vypadat jako nudistická taneční párty, která je navíc okořeněna řezáním hlav slepicím a jiným zvířatům. I obětování zvířat totiž patří k rituálu.

 

haiti
(Foto: facebook)

 

HOROROVÁ OBŘÍZKA NA MARDUDJAŘE

 

Obřízka je docela běžná věc, říkáte si. Tu, jakou ale provádějí v Austrálii, byste zažít nechtěli. Bez žádného umrtvení je mladíkům předkožka uříznuta. Následně ji musí sníst! Strašné, že? To ale pořád není vše! Po chvilce volna, kterou jim dopřejí na zahojení, se jde opět řezat. Penis naříznou podélně a také po stranách. Krev odchytnutá v průběhu “akce“ je následně hozena do ohně pro očištění. Od té doby pak muži močí zespodu penisu.

 

CARTAGENA DE INDIAS – SEX S OSLEM

 

Městečko nacházející se v severní části Kolumbie má opět zajímavé přesvědčení. Jelikož je zde sex před svatbou něco naprosto nemyslitelného, využívají mladíci jedné tradice. Ta jim dovoluje užít si s oslicemi. Říkáte si: proč proboha zrovna s oslicemi? Místní lidé věří, že právě tato sexuální zkušenost učiní z mladíků skvělé milovníky a dokonce jim potom i vyroste penis.

 

ŘEKA NIL NAPLNĚNÁ SPERMATEM

 

Staří Egypťané věřili, že řeka Nil je výsledkem ejakulace boha stvořitele Atuma. Už to je samo o sobě zajímavé, co je ale to podstatné – z obavy, že by řeka vyschla, chodili údajně nejenom faraoni, ale i obyčejní muži do této řeky masturbovat. Nezapomeňte se tedy při dovolené v Africe v řece ošplouchnout.

 

nil
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Proč je lepší sex s BAD BOYEM?

Pro mladé bičíky, pro starší převleky aneb Erotické pomůcky oživí vztah v každém věku

18 šílených faktů o sexu, které byste měli znát!

 

INIS BEAG: SEX, CO TO VLASTNĚ JE?

 

Irsky mluvící katolíci obývající ostrůvek Inisheer jsou opravdu extrémisté. Pro ně je totiž sex a vše s ním spojené, jako líbání nebo dokonce i mluvení o něm, úplně pasé. Toto všechno je pro ně hřích. Tématem, o kterém je lepší také pomlčet, jsou dokonce i ženská menstruace či menopauza. Jak to tedy dělají s rozmnožováním? Manželský pár může mít pohlavní styk, ale v naprosté temnotě. Kromě pohlavních orgánů také musí být plně oblečeni. A aby těch pravidel a zákazů nebylo málo, povolená je pouze misionářská poloha.

 

ROZDAVAČNÍ VĚŘÍCÍ INDONÉSANÉ

 

Pravým opakem byla až do roku 2014 Indonesie. Tam, na hoře Mount Kemukus, bylo běžné ve dni s názvem Jumat Pon mít sex s náhodnými jinými poutníky. Jenom pro představu, těch tam za den prošlo kolem osmi tisíc! Tento rituál jim měl zajistit štěstí po zbytek roku.

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eržíka 17:20 31.08.2017
To u nás v Seredu je tradica,že každý týden v pátek o osemnactej hodině Chalaní trtkajů starostovu kozu a pak jeho babu.