Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Očekávání jsou veliká. Přinášíme pár tipů, díky kterým by se nikdo neměl nudit.

Poslední sex roku 2016 je tu! Ať to stojí za to

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 31.12.2016, 00:09 | 31.12.2016, 00:09 | doma.cz

Očekávání jsou veliká. Přinášíme pár tipů, díky kterým by se nikdo neměl nudit.

Hlavně se do ničeho nenuťte. Jen někde v podvědomí noste hříšné myšlenky. Nalaďte se už od rána tím, že budete vybírat vhodné oblečení. Oblékněte si především rafinované spodní prádlo – musí být sexy, ale současně praktické, aby se nemuselo složitě svlékat.

 

Dále myslete na ochranu, pár kondomů po kapsách a v kabelce neškodí. Když tak můžete jich pár dát bližnímu svému, třeba kamarádovi, co taky rád.


Během dne i večera to nepřehánějte s pitím, není nic odpudivějšího než opilá žena, to vám dosvědčí každý. Navíc byste si ani nic nepamatovala a neměla nic pod kontrolou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velký test kondomů: Který chutná nejlépe?

Nejlepší sex pro líné a přejedené

 
Swingers party


Vystupte za hranice všedních dnů: nudit se určitě nebudete. Spousta swingers klubů pořádá na poslední den roku speciální program, jehož součástí bývá i občerstvení a zábavný program. Důležité je nezapomínat na bezpečný sex – kondomy jsou nutností. Milovat se ale nemusíte s nikým jiným, než je váš partner. Jde jen o zpestření – milování v nezvyklé atmosféře.
Případně se můžete milovat na návštěě u přátel doma. Stačí, když si najdete klidný kouotek. Cizí nové prostředí vás nakopne.


Silvestrovský sex doma


Milujte se v maskách, jinak na sobě nesmíte mít nic. Občerstvení naservírujte přímo na tělo. S dostatkem svíček vyvoláte atmosféru tajemna.


Protancujte se k orgasmu


Tanec zvyšuje obsah endorfinů v těle, prokrvuje kůži i ostatní orgány. Z letmých doteků při tanci může být krásná předehra k něčemu intenzivnějšímu. Pokud se nechcete spokojit se zákoutím záchodků restaurace ( a komu by se chtělo), je dobré si k zábavě zvolit restauraci hotelu, kde si dopředu rezervujete ubytování.

 

 

 


Romantická večeře

 

Zarezervujte si místa raději dopředu telefonicky, pro jistotu s upozorněním, že si přejete soukromí, aby vám vyhradili stůl někde stranou. Některé restaurace nabízejí i speciální menu pro dvě osoby. Nezapomeňte vybrat i láhev dobrého vína, samozřejmě červeného. Pro tuto příležitost raději investujte do osvědčených nebo luxusnějších podniků. „Obtěžovat“ ho můžete začít zutou nožkou hezky rovnou pod stolem. Dál to dohrajete doma.

 

Sexy prádélko

 

Ženy mohou spojit příjemné s užitečným a kupit si novou kompletní kolekci erotického prádélka. Všem postavám zalichotí korzet (krásně vytvaruje postavu) a podvazky (skryjí případné faldíky na bocích a stehnech. Přitom je takové prádlo dotatečně nepraktické a nevšední na to, aby dodalo na pocitu výjimečnosti a dokázalo mezi vámi rozpoutat opravdovou bouři vášně. Na Silvestra můžete být odvážnější než obvykle! Prádlo si vezměte pod šaty, které si berete na oslavu, nebo naopak si pod šaty neberte vůbec nic!

 
Slib netradičního sexu


Řekněte partnerovi, ať si vybere, čemu neobvyklému by se chtěl o silvestrovské noci věnovat. Stejně tak si vymyslete přáníčko i vy. Slibte si, že si své sny vzájemně vyplníte. Ale dejte pozor na to, abyste si nepřáli něco pro partnera tak šokujícího, že silvestrovská noc by byla poslední nejen v roce, ale i pro vás jako pár tou poslední…

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

xxx 20:27 31.12.2016
jen dotoho
Gertrůda 15:33 31.12.2012
Pořád popojiždime,někteří kolibříci odjeli pro viagru,někteři už odpadli.Uvidíme.
Gertrůda 07:46 31.12.2012
Tak my jsme začali hned po půlnoci swingers párty v bývale zasedací místnosti ROH našeho podniku(kdysi nár.pod.dnes as.)Dorazili jsme v plném počtu,po proslovu majitele a sborově zaspivané internacionály,jsme okamžitě přistoupili k hromadnému sexu(grupen sex)V současné době se podává snidaně.Jsem přesvědčena,že nám tato zábava vydrží až do půlnoci!!