Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jste v jednom kole, ani se na něžnosti nedostane? To musíte změnit!

Pracuju a nestíhám sex: Co dělat?

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 24.09.2012, 18:40 | 24.09.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Jste v jednom kole, ani se na něžnosti nedostane? To musíte změnit!

Pokud nepatříte ke šťastlivcům s volnou pracovní dobou, pravděpodobně nezbývá než během pracovního týdne sex natěsnat do doby před prací nebo po práci. Ráno má tu výhodu, že jsme čerství a odpočatí.


Soukromí ložnice nás navíc chrání před zvědavými zraky dětí. Je příjemné začít den zamilovaným pohledem, ve kterém se blyští jiskřičky sexuálního vzrušení…Dokonce i ti muži, kteří občas mívají problémy s erekcí bývají po ráno v takové kondici jako zamlada díky spontánní ranní erekci – právě v ranních hodinách totiž hladina testosteronu v krvi dosahuje maxima. Ranní sex nás nabije energií a pozitivní náladou. Není lepšího začátku dne!

 

 

Vsaďte na rychlovku!


Je lepší mít nějaký sex, než vůbec žádný. Kdybyste chtěli pořád čekat na chvíli, kdy budete moci s partnerem prožít romantický večer, mohlo by se stát, že vaše chvilka bude odsunována do nekonečna. Proto využijte každé příležitosti pro sexuální dobrodružství. Spontánní rychlovka může být daleko lepší a zábavnější, než dlouze připravovaný a nuceně romantický večer.

 

Více zde:
Nemáte čas na sex? Tipy pro skvělou rychlovku

 

Sex
(Foto: isifa.com)


 

Celý den se pak budeme usmívat na své okolí a nic nás nerozhází. Navíc – sexuální vybití po ránu alespoň teoreticky snižuje možnost, že se přes den bude chtít realizovat někde jinde (prakticky to samozřejmě možné je – sice nejsme zvířátka, ale někdy se tak chováme).


 

 

Masturbace v práci?


Nejjednodušší způsob, jak se vypořádat se sexuálním chtíčem - a nikoho při tom neotravovat, nebo být nevěrný, je – nějak to zvládnout sám. Pokud máte zvládnutou oblíbenou techniku masturbace, která vás spolehlivě přivede k orgasmu, můžete jednoduše jít na záchodky, nebo kamkoliv, kde nemůžete být rušení a tam si dopřát krátkou masturbační pauzu. Je rozhodně zdravější než všeobecně tolerovaná pauza pro milovníky nikotinu.

 


 

Večer!

Večer se žena může lépe uvolnit. Problém při ranním sexu může být spíše u ženy – pokud se jí totiž právě nezdálo něco velice vzrušujícího a není na sex připravená hned po probuzení, bude potřebovat alespoň patnáctiminutovou předehru pro rozehřátí. Večer stačí, když včas vypnete televizi. A nejdříve se hezky pomazlete, třeba v rámci večerní očisty už ve vaně.

 

V noci?


Ano, i takové páry jsou. Jelikož jsou ráno i večer oba partneři unavení, jsou někteří z nás schopní si nařídit budíka třeba na tři ráno. Probudí se, pomilují se a spokojeně usnou.


 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 15:45 24.09.2012
Redaktůrku,je zajimavé,že v jiných diskuzich používa meim(to je jeho nick)daleko vulgarnější výrazy a nemusí je měnit!!!
Gertrůda 15:41 24.09.2012
Tentokrát naprostý souhlas s redaktory!!Rychlovka je nejlepší.Chodim dříve do práce a hned po příchodu mám rychlovku s vrátnym,pak rychlovku s liftboyjem,po vstupu do kanceláře se sekretářem ředitele a to vše uzavírám rychlovkou s ředitelem,je to vlastně taková štafeta,ale pokaždé s jiným kolíkem,ja vlastně nejsem šlapka,já jsem atletka!!