Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Necháváte to náhodě, nebo cíleně pracujete na vzrušení jednoho z vás?

Orgasmus: Kdo má vyvrcholit jako první?

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 23.01.2013, 14:59 | 23.01.2013, 14:05 | doma.cz/kat

Necháváte to náhodě, nebo cíleně pracujete na vzrušení jednoho z vás?

Vedete někdy s partnerem při, kdo se má dojít v posteli vyvrcholení jako první? Kdo má přednost? Většina z nás bohužel neovládá umění společného orgasmu na objednání. Pak si musíme rozpočítat, kdo zvítězí jako první. Každopádně by nikdo neměl zůstat poražený – bez pocitu uspokojení.  Ženský magazín musí stát za tím, že by první na řadě měla být žena :-)

 


Je to jasné už z biologických důvodů

 

Všichni víme, co se děje poté, když dosáhne muž orgasmu – usne. Není naprogramovaný na to, aby nějak extra výkonně fungoval po ejakulaci. Musí spát a sbírat energii. Zatímco když orgasmu dosáhne žena, mohla by ještě třeba tancovat po pokoji. Dodatečná stimulace navíc dělá ženskému tělu jen dobře. Proto je ideální, když na řadu přijde nejprve žena a pak se uspokojí i muž.

 


Sluší se to podle společenské etikety


Když se muž nejprve postará o ženu, dává tím najevo, že mu na ní záleží a že je jeho královnou. Nechala byste si snad odejít milence, který má na srdci v první řadě vaše blaho?

 

 

Inspirace pro ještě žhavější chvíle:

 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proč muži koukají na odhalené pupíčky?

Tři nejhorší chyby mužů v posteli

 

 

Ženám to trvá déle


Muž je pak, když na to přijde, hotový raz dva. Ženská sexualita je mnohem komplikovanější, proto musí být v centru pozornosti.

 

 


Když žena nedosáhne orgasmu, je rozmrzelá

 

I když nám dělá dobře i jen pouhé mazlení, orgasmus, to je jiná káva. Když nedosáhne žena potřebného vyvrcholení, zejména v případě, že se na ženu jaksi „zapomene“, může následovat rozladění až depresivní stav.

 

 


Žena si to dokáže vykomunikovat


Sdělujte si v průběhu sexu, co jak cítíte a vnímáte, v čem má partner pokračovat a zda se už blížíte na pokraj orgasmu. Otevřené projevy rozkoše vás dokonce mohou ještě více vzrušit. Těsně před orgasmem můžete být trochou mimo sebe a partnera už ani nevnímat.

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 16:26 23.03.2018
Adam má pravdu.Je lepší když muž vystříká semeno a pak přivede ženu k orgasmu a ta stahováním dělohy semeno nasaje.
zjunior 08:42 26.01.2013
Vlado: tomu se říká smutnej příběh... :))
aron 03:33 24.01.2013
Diskuse o tom jak "střádat" energii k orgasmu a podobně mi připadají zbytečné. Z vlastní zkušenosti vím, že prostě jsou ženy které orgasmu dosahují a jsou ženy které orgasmu nedosahují ať dělají cokoliv. A žádný kouč jim nepomůže.
Adam 23:39 23.01.2013
Máte to špatně. Při orgasmu u ženy se rytmicky stahuje děloha a pokud zrovna žena je v poloze v kleče, pak děloha je schopna nasávat semeno z malé prohlubně kam nateče po orgasmu muže. Z anatomického a reprodukčního hlediska je tedy výhodnější, když muž vystříká semeno a pak přivede k orgasmu partnerku.
shehezerada 23:10 23.01.2013
Kdo má být první? Přesně jak se praví v článku, žena po orgasmu může skály lámat, kdežto u muže je to obráceně. Proti tomu nic nezmůžete, je to holt příroda. Takže, určitě by si na své měla jako první přijít žena, už jen proto, že kdyby to bylo obráceně, mohla by se spíš než sladké rozkoše dočkat sladkého pochrupování svého miláčka.... I když... najdou se i výjimky :) . Mimochodem, když zná žena dobře své tělo, dokáže si v podstatě jakéhokoliv partnera intimně "dotvořit" do obrazu svého ;). Byla by škoda, kdyby ne, nenaplnila by se totiž svatá trojice rozkoší-dobré jídlo, dobré pití, dobrý sex, nicméně i to by stálo za starou belu bez dobrého = milovaného a milujícího partnera.
Vlado 22:50 23.01.2013
No a co když žena vyvrcholí a pak je už unavená a chce se jí spát?