Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ženy prozradily, proč podvádějí své manžely. Důvod je šokující! Do průzkumu se zapojilo více než 5000 žen a většina z nich se shodla na tom, že je k nevěře vedla frustrace z toho, jak na nich partner šetřil.

Proč ženy podvádějí své partnery? Důvod vás šokuje!

Hádka
zdroj: Thinkstockphotos Hádka
aktualizováno 25.11.2017, 00:54 | 25.11.2017, 00:54 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Ženy prozradily, proč podvádějí své manžely. Důvod je šokující! Do průzkumu se zapojilo více než 5000 žen a většina z nich se shodla na tom, že je k nevěře vedla frustrace z toho, jak na nich partner šetřil.

Myslí si váš manžel, že kdyby vám koupil květiny, tak plýtvá penězi? Nebo když si vyrazíte na večeři, tak si "náhodou" zapomene peněženku doma? Pak je velmi pravděpodobné, že máte doma lakomce. A nejste samy. Podle průzkumu jedné seznamky si až 74 procent žen myslí, že jejich partneři jsou příliš šetřiví.

 

Do průzkumu se zapojilo více než 5000 žen a většina z nich se shodla na tom, že je k nevěře vedla frustrace z toho, jak na nich partner šetřil. Že nedostávaly dostatek dárků, květin, žádná romantická překvapení v podobě výletů či luxusní večeře. Z toho nabyly dojmu, že pro partnera nic neznamenají a až 56 procent žen potvrdilo, že se proto s partnery i hádají.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Češi jsou přeborníci v nevěrách! Polovina mužů a třetina žen podvádí!
NEVĚRA aneb HROZNÁ PRAVDA v partnerově mobilu. 5 RAD, co dělat
Nový fenomén: Nevěra hned po svatbě! Neuvěřitelné...

 

Najvíce šokujícím zjištěním průzkumu je ale to, že až 69 procent dotázaných žen vedl k nevěře právě tento důvod. Podle většiny žen dárky nejsou ve skutečnosti o peněžní hodnotě. Je to o pocitu, že jsou chtěné a pro partnera něco znamenají.

 

Převážná část nevěrnic pak podvedla partnera pro nedostatek jeho velkorysosti a z pocitu nedoceněnosti, druhá část to zase vnímala jako znamení toho, že jejich manžel se dost nesnaží a nestará se o ně. Šestadvacet procent žen dodalo, že nedostatek dárků je pro ně dokonce zabiják vášně.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Anonym 18:29 25.11.2017
Nakopat do p*dele takové slepice!!!
karamela 10:13 25.11.2017
Když ona si každá, v domácnosti se válící nanda, myslí, že její partner je otrok, vydělávající jen pro její nekonečné a náročné potřeby,
Nazdar