Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také by vás nenapadlo, že se někdy zamilujete do cizince? Terezu Jordánovou zřejmě také ne. Slovo dalo slovo a Tereza je v tom až po uši. Charismatický Lorenzo sice vypadá jako velký sympaťák a pohodář, ale existuje pár věcí, na které by si Tereza...

Radosti a starosti ve vztahu s cizincem. Na co by si Tereza z Ulice měla dát pozor?

Tereza a Lorenzo
zdroj: TV Nova Tereza a Lorenzo
aktualizováno 28.03.2017, 00:01 | 27.03.2017, 11:03 | DyA

Také by vás nenapadlo, že se někdy zamilujete do cizince? Terezu Jordánovou zřejmě také ne. Slovo dalo slovo a Tereza je v tom až po uši. Charismatický Lorenzo sice vypadá jako velký sympaťák a pohodář, ale existuje pár věcí, na které by si Tereza rozhodně měla dát pozor.

Podívejte se na pár základních pravidel, která by zamilovaná žena měla dodržet!

 

Fáze poznávání
Často se stává, že se tak horlivě zamilujeme, až máme pocit, že toho druhého známe vlastně odnepaměti. A právě na tohle si dejte obrovský pozor! Obzvláště v turistických oblastech dokáže mnoho mužů ženy naprosto očarovat, ale dříve nebo později vyjde najevo, že si pouze chtěli užít svou dovolenou. Rozhodně s vámi nepočítají pro delší vztah.

 

 

Obecně je fáze poznávání velmi důležitá, protože o daném člověku nevíte zhola nic. Co studoval? Kdo jsou jeho rodiče? Jaký má žebříček hodnot? Dokážeme se spolu bavit i o složitějších tématech, která vyžadují náročnější slovní zásobu? Na všechny tyto otázky byste postupem času měla dostat odpověď. Může se to zdát jako hloupost, ale například vztahy v rodině hodně napoví o tom, jaký daný muž bude manžel či otec. Snažte se o něm dozvědět co nejvíce. A naopak pokud on bude mít mnoho otázek, neberte to jako výslech. I on se o vás chce dozvědět co nejvíce.

 

ČTĚTE NA DALŠÍCH MAGAZÍNECH:

8 triků, jak si udržet vztah na dálku
MOJE POPRVÉ: Zažila jsem nezapomenutelné poprvé s Turkem
VIDEO: Je dobré mít vztah na dálku?


Kulturní střet
Jiný kraj, jiný mrav. Tak tohle přísloví mluví za vše. Pokud se seznámíte s Evropanem, pak máte na půl vyhráno. Samozřejmě, i zde je mnoho kulturních odlišností, na které by si člověk musel postupem času zvyknout, ale rozhodně by vás tyto rozdíly neměly odradit od vztahu. Složitější to bude s partnerem, který pochází z jiného kontinentu. Zde si dejte opravdu velký pozor a zjistěte si o dané zemi co nejvíce. Postavení žen se v některých asijských a afrických státech velmi liší, a tak je důležité předejít všem nepříjemnostem. Informace si raději zjišťujte sama, protože člověk, který v dané kultuře vyrůstal, může věci, které nám připadají jako šílené, vnímat jako naprostý normál.

 


Budoucnost
V současné době se příliš nenosí řešit budoucnost vztahu, ale právě u vztahu s cizincem to považujeme za naprostou nutnost. Vztah na dálku může sice pár let vcelku dobře fungovat, ale později sama ucítíte, že chcete s partnerem být nejen jednou za čtrnáct dní na víkend. Popovídejte si tedy o budoucnosti hned. Je dobré vědět, na čem jste. Sestěhujete se do vaší země? Nebo se vy nastěhujete k němu? Zkusíte se naučit jeho rodný jazyk, nebo zůstanete u angličtiny? V případě, že byste měli děti, kde je chcete vychovávat? Ano, otázky zní velmi předčasně, ale později sama sobě poděkujete, že jste si na ně dokázali odpovědět již na začátku vztahu, a teď nemusíte řešit nějaké nepříjemnosti.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

TEST: Dokázala byste se zamilovat do cizince jako Tereza z Ulice?
TEREZA A JEJÍ MUŽI: Štěpán, Vojta i Mára. Připomeňte si její lásky ve VIDEU!
Patricie Solaříková: Hubnout nechci, konečně mám prsa! ROZHOVOR


Buďte otevřená

Nebojte se nechat pohltit novou kulturou. Ať už se svým milým plánujete žít v České republice, nebo v jeho rodné zemi, určitě se nebojte pochytit něco z jeho kultury. On bude mít radost, že se zajímáte o jeho zemi a vám to dokonale rozšíří obzory. Co takhle udělat pro svého miláčka překvápko a uvařit mu jeho národní pokrm? Uvidíte, že vás za to bude na rukou nosit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře