Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tak konečně! Hedvice Gregorové se pomaličku plní sen o úžasné svatbě s Otou Puklickým. K pořádné veselce samozřejmě patří i rozlučka se svobodou. Někteří snoubenci ji vynechávají, jiní ji plánují stejně podrobně jako samotnou svatbu. V případě Hed...

Rozlučka se svobodou v podání Hedviky a Otíka z Ulice! Jak by měl podobný mejdan vypadat?

Hedvika
zdroj: TV Nova Hedvika
aktualizováno 22.05.2017, 16:53 | 22.05.2017, 16:53 | doma.cz

Tak konečně! Hedvice Gregorové se pomaličku plní sen o úžasné svatbě s Otou Puklickým. K pořádné veselce samozřejmě patří i rozlučka se svobodou. Někteří snoubenci ji vynechávají, jiní ji plánují stejně podrobně jako samotnou svatbu. V případě Hedviky a Otíka se do příprav zapojí i Mojmír Kalina, který tvrdí, že bez kulturního programu je rozlučka se svobodou ztracená.

Jak by vlastně měla vypadat ideální rozlučka se svobodou? Nebo jde jenom o přežitek, který se nese pouze ve znamení alkoholu a nesvázané zábavy?

 

Domluvte se s partnerem!
Stejně jako u plánování svatby, i u plánování rozlučky byste si měli jako partneři naslouchat. Vlastně i domluva na podobě rozlučky se svobodou vám ukáže, jak se dokážete shodnout na důležitých věcech v manželství. Jde  o takový menší test. V každém případě byste si oba dva měli tento den užít. Rozhodně se vyhněte modelu rozlučky, kdy vy budete spořádaně sedět doma, zatímco váš nastávající propaří noc. I když už dávno nepatříte mezi hvězdy diskotéky, můžete si rozlučku udělat po svém. Běžte s kamarádkami na víno a dobrou večeři. Třeba se i na první pohled nudný večer promění v pořádný mejdan. Správná rozlučka by měla vypadat tak, že ji strávíte v obklopená kamarádkami. Pokud vaše kámoška bude chtít přijít v doprovodu přítele, pak jí to raději rozmluvte. Přece si chcete užít pořádný babinec!

 


Bojím se, že něco provede!
S rozlučkou se svobodou přichází klasický problém, který vás může pěkně nahlodávat. Sice svému snoubenci chcete dopřát pořádnou párty , ale zároveň se bojíte, aby se svou partičkou nezadaných kámošů neprovedl něco, co by ohrozilo vaši svatbu. A je jedno, jestli půjde o pozvané striptérky, nebo třeba tanec s cizí slečnou v klubu. Jak se těmto myšlenkám vyhnout? Je to naprosto jednoduché. Pokud si svého přítele berete z upřímné lásky a stejnou lásku cítíte i od něho, pak se rozhodně nemusíte ničeho bát. Důvěřujte mu a rozhodně mu celý večer nepiště jako stíhačka. Tím byste se do vašeho manželství rozhodně dobře neuvedla. Dopřejte mu zábavu a poslední chvilky svobody. Uvidíte, že ho čtyři piva tak odrovnají, že doma bude dřív než vy. Chlapi nic nevydrží…

 

ČTĚTE TAKÉ:

Veronika Maléřová z Ulice nechce třetí dítě! Měla by změnit názor?
Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš aneb Měla by se Digi z Ulice vrátit k Jirkovi?
Ema z Ulice jako vztahová poradkyně. Je dobře, když děti vědí o partnerské krizi?


Kam vyrazit?
S partnerem jste domluvení, naprosto mu důvěřujete, tak se konečně můžeme věnovat otázce přípravy. Tady záleží na tom, jak chcete rozlučku pojmout. Půjde o luxusní večírek v centru města? Nebo si chcete večer užít ve stylu pyžamové párty u vás doma? Variant je opravdu bezpočet, a vy si vyberte tu, která je vaší povaze nejbližší! Bude to váš večer, který si nenechte ničím a nikým zkazit. Tím máme na mysli všechny nepřejícné kamarádky. Pokud chcete zažít naprosto nevšední rozlučku, která bude zároveň velmi holčičí, pak se svými nejbližšími kamarádkami můžete vyrazit na wellness prodloužený víkend. Nejen, že si užijete perfektní relax, ale zároveň v menším počtu lidí půjde o intimnější akci, na kterou jen tak nezapomenete. Hodně žen volí rozlučku na chatě, pokud ji nevlastníte, tak si nějakou útulnou můžete pronajmout. Hory vám dodají novou energii a společné vaření a pečení bude zábava.


Při přemýšlení o podobě vaší rozlučky myslete především na sebe. Jaký druh zábavy je vám nejbližší, kolik lidí byste tam chtěla mít atp.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře