Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sluníčko a teplo má na svědomí i zvýšený sexuální apetit. Ženy zkracují své sukýnky a kraťásky, odhalují velké procento holé kůže.

Sex v přírodě? Připravte se, bude to divočina!

Pod kontrolou
zdroj: Thinkstockphotos Pod kontrolou
aktualizováno 12.03.2014, 16:23 | 12.03.2014, 10:46 | doma.cz/roh

Sluníčko a teplo má na svědomí i zvýšený sexuální apetit. Ženy zkracují své sukýnky a kraťásky, odhalují velké procento holé kůže.

Nahota má pak neuvěřitelný vliv na fantazii mužů, kteří tak jen během cesty do práce, stačí ve své představivosti obšťastnit i několik žen!

 

Najednou se nám také může zdát, že sex doma je už prostě nuda a že by bylo dobré zpestřit si vztah trochou romantiky nebo adrenalinu někde venku. Vyhřátá zem a vlahé večery k tomu úplně vybízejí a muži nabuzení svými celodenními vjemovými zážitky se nenechají dlouho přemlouvat.

 

 

Ovšem to co vám velí příroda a vrozený rozmnožovací pud neznamená, že je v souladu se zákonem. Ba naopak. Zákony v České republice jsou ještě proti ostatním evropským zemím dost mírné, protože pokud budete u nás přistiženi při sexu na veřejnosti, odskáčete to maximálně pokutou. Teoretiky by vám za obnažování genitálií na veřejnosti mohly hrozit i dva roky ve vězení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chce vás JEN NA SEX? Jak to poznat!

Sedmička nejdráždivějších vůní, které ho v posteli úplně rozdivočí

Sexuální tabu mnoha žen: Sex během menstruace!

Jak se tančí na Jamajce: Není to už náhodou sex?

Filipová z Hvězdné pěchoty se snad zbláznila: Sex v křoví před zraky všech

 

Ve všech oblíbených prázdninových destinacích máte ale smůlu, Chorvatsko, Řecko, Španělsko ani Itálie rozhodně sexu na veřejnosti nefandí. V těchto zemích se tedy buď budete muset vykoupit opravdu mastnou pokutou nebo v horším případě, vás mohou šoupnout na pár měsíců do chládku, aby vás choutky příště přešly. Jediná přímořská země, kde vám nehrozí žádné nebezpečí, pokud toužíte zažít sex na pláži, je Bulharsko. Ovšem pánové by měli dávat opravdu pozor, protože jak zjistil výzkum Univerzity v Severní Karolíně, genitálie odřené od písku, jsou prý nejbolestivějším zraněním, ke kterým při sexu dochází!

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Skrytá kamera na WC: Nechceš sex? Neee? Tak ti dám přes hubu!

VIDEO: Sex na silnici skončil drsnou bouračkou

 

Pokud je pro vás ovšem volání přírody tak silné, že mu nejde odolat, měli byste se na tuto akci dopředu pořádně připravit. Sice to bude trochu ochuzeno o kouzlo momentu, ale zase na druhou stranu si užijete kouzel jiných. Doporučuje se začít především vhodným oblečením nebo maskovacími pomůckami jako jsou ručníky či deky. Ty jsou mimochodem dost praktické všeobecně. Ovšem dámy, taková dlouhá sukně nebo šatičky, pod které je snadný přístup a leccos zamaskují, jsou úplně ideální variantou.

 

Také muž by měl svůj oděv přizpůsobit situaci a rozhodně nevolit moc upnuté kalhoty, ze kterých se bude soukat půl hodiny. Samozřejmě je nejvhodnější vybrat si pokud možno co nejodlehlejší část parku nebo třeba les, louku, kam zavítají maximálně náhodní turisté nebo myslivec. Tím minimalizujete nebezpečí a budete si tak moci lépe vychutnat samotný akt.

 

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Chcete si užít sex? SEZNAM MÍST, kde to fakt nestojí za to
Milování venku? Jak si ho užít naplno?
Jak zaručeně (ne)uspokojit kluka

 

Je vědecky dokázáno, že vzrušení ze sexu na veřejnosti, je ve větším procentu oblíbeno muži. Pocit možného odhalení nebo jen to, že vás může někdo pozorovat z povzdálí je omamně rajcovní. Ženy jsou spíš stydlivky, které neustálé hlídání terénu, aby je náhodou někdo nezpozoroval, spíše rušivým efektem. Ovšem fakt, že šedesát procent Češek si prý svůj první sex odbylo v přírodě, tomu moc nenasvědčuje.

 

 

Sex v přírodě sebou kromě toho, že vás někdo nachytá, přináší i další komplikace. V trávě, v lese a všude kolem žijí různí malí živočichové od komárů, přes mravence až po klíšťata a chuť repelentu na rozpálené kůži zrovna nepatří do desítky sexy příchutí. Dalšími nevítanými vetřelci mohou být divoká zvířata. Taková rozzuřená bachyně bránící své mladé, nemá pro vaše venkovní řádění pochopení, speciálně když si vyberete špatné místečko.

 

JAK TO VIDÍ CHLAPI:

Sex s kamarádkou: Jen podle pravidel!

Sex v autě skončil nehodou a honičkou mezi kaktusy

Sex s vosím hnízdem skončil smrtí!

 

Pokud vás nebo vašeho vyvoleného trápí alergie, je dobré si lupnout pilulku než vyrazíte, protože pokud si ji zapomenete, může se tenhle výlet změnit v hororovou výpravu! No a v neposlední řadě je i výběr místa kam ulehnete, pomineme li hnízda divokých prasat, je také důležité, abyste si neustlali třeba v kopřivách nebo jiném žahavém či pichlavém býlí.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Toth Marián (PANIC) 10:54 11.01.2019
Je to paráda
hlavně na paloučku při sluníčku s klukem
hastage:NOHOMO PANIC
Zvrhlenka123 09:30 16.04.2014
Miluju sex v přírodě. Je to takové vzrušující. Divoký sex je to nejlepší, co se dá v přírodě dělat. No nemám pravdu?
ABC 01:01 14.03.2014
..hlavně bacha! Bechyňky vodhalují dvakrát (a vícekrát) více kůže. Tak bacha ať se z toho velkého procenta holý kůže nezblejete!
jana 14:16 13.03.2014
V přírodě je to krása!!!!
Gertrůda 06:06 13.03.2014
Tak v přírodě už nikdy.Vyrazili jsme s Alfonsem (manžel)do přilehlého háječku,než jsem stačila hodit véčko,tak z remízky vyběhl kňour a protáhl Alfonse,že ještě dnes nemůže pořádně sedět.Já jsem s nohama stále do véčka jen zírala,že co mělo potkat mě potkalo Alfonse.Hrůůza!
Pavel 21:34 12.03.2014
A nejlepší je to v mraveništi.......
lada 18:46 12.03.2014
Jo v přírodě se liže a mrda krasně