Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Láká vás sexuální dobrodružství na veřejnosti, ale nevíte, kam se s partnerem ukrýt? Poradíme vám!

Sexy dobrodružství na veřejnosti! Kam se ukrýt?

aktualizováno 10.04.2012, 11:29 | 10.04.2012, 00:00 | tej

Láká vás sexuální dobrodružství na veřejnosti, ale nevíte, kam se s partnerem ukrýt? Poradíme vám!

Ať už chcete váš sex nějak okořenit, nebo dostanete choutky na procházce, nastává problém číslo jedna – kde své touhy uskutečnit? Jak zjistit, kde budeme mít trochu soukromí a bude to příjemné? Na tyto otázky nebývá odpověď vždy jednoduchá, ale přesto se dají nějaká místečka vybrat. Jak a na co si dát pozor?

 

Opuštěné budovy

 

Opuštěné budovy vypadají sice velmi lákavě, ale ne vždy znamenají dobrou volbu. Myslete na to, že se v některých staveništích schovává hlídač, v horším (lepším) případě hlídací pes. Jestli se jedná o nějakou zcela opuštěnou budovu, můžete tam najít nemilé překvapení v podobě bezdomovce, špíny, hlodavců a navíc možnost i nějakého onemocnění. Jestliže se nachází budova v blízkosti vašeho bydliště, zkuste nejdřív prozkoumat, jak je na tom s návštěvníky. Nebylo by asi zrovna příjemné, kdyby vás vyrušili sousedovic hrající si děti.

 

 

Rybník

 

Nedá se to sice srovnávat s milováním na pláži u moře, ale jako náhrada to může být dobré. Zapadající slunce, lesknoucí se voda a plující dvě zamilované labutě. Kdo by nebyl hned naměkko? Zkuste si pokud možno vybrat odlehlé místečko, kde vás nevyruší rybáři ani kolemjdoucí. Zkuste si také vzít repelent, protože u každé vody najdete hejno protivných komárů.

 

Příroda

 

Chtěli byste se milovat někde venku? Není jednoduché najít nějaké to místečko, ale ani ne nemožné. Pokuste se vybrat okolí svého bydliště, protože o něm víte nejvíc. Víte, kolik lidí denně kolem projde a která místa se zdají být opuštěnější. Dobrou alternativou je třeba pole, či louka s vysokou trávou. Zvolte si ovšem podvečer, aby vás nepřekvapil třeba kombajn. Nezapomeňte s sebou také deku, na kterou si ulehnete.

 

Temné uličky a zákoutí

 

Přepadli vás choutky v rušném městě a nevíte kam zalézt? Zvolte si raději temnější uličku, kde budete aspoň trochu nenápadní. Dejte si ovšem pozor, aby vás někdo nepřepadl, jak to bývá v temných uličkách zvykem. Pro větší nenápadnost si vezměte sukni.

 

 

Veřejná místa

 

Chtěli byste se pomilovat v obchoďáku nebo na diskotéce? Každý využívá veřejných záchodků, a jestli se tohoto zážitku neštítíte, proč to nevyzkoušet? Dobrou alternativou bývají zkušební kabinky. Zvolte si obchod, který není pod neustálým dozorem hlídače a má kabinky nasměrované někam z očí. Snažte se nezdržovat předehrou a zvolte raději rychlovku.

 

Auto

 

Vlastníte automobil? V tom případě můžete své sexuální choutky uspokojit snad kdekoliv, pozor ovšem na zvědavé kolemjdoucí. Auto s milujícím se párem uvnitř je na první pohled poznat, jelikož se trochu pohybuje. Snažte se tedy najít trochu odlehlejší parkoviště, pozdní hodinu a nebo se oddávejte sexu pouze v pomalém tempu.

Láska

Miluje vás? Poznáte to z toho, jak vás objímá »

Způsob, jakým vás muž sevře v objetí, prozradí mnohé o tom, jaké k vám chová city. Přečtěte si, jak poznáte skryté významy mužských objetí. ... více»

Když nás sex bolí… »

Milování bývá sice krásný zážitek, ale občas není zrovna příjemný. Proč se to děje a jak se tomu vyvarovat? ... více»

Sex chtějí i zralé dámy! A samozřejmě krásný »

Většina lidí si sexuální touhu i fantazii zachovává po celý život. Sex po padesátce nemusí být stejný jako ve dvaceti, přesto může být velmi příjemný a naplňující. ... více»

4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Žanetkka Demeterova 20:00 02.08.2012
Dyk mi cigani mylujeme radi všude ja mam 9 deti tak nemuzu doma chodime se mylovat s přitelem třeba do kostela a nebo taky do teska jak maj oblečeny a kdiž sme v prtaze chodime k vode a taky radi se mylujeme kdiž jedeme na černo vlakem
Katka 07:52 10.04.2012
No ve zkušebních kabinkách je to bomba, hlavně pro prodavačky, co si toho všimnou a pak mají jít do té kabinky... Vyloženě super
Eržika 06:35 10.04.2012
Nejlepší to je na půdě parlamentu!!Paaaraaadaaa.