Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Je váš partner k nakousnutí? Jděte do toho!

Sexy ostré zoubky: S/M pomůcka, kterou máme každý

aktualizováno 29.01.2010, 14:06 | 29.01.2010, 00:00 | tn.cz / kat

Je váš partner k nakousnutí? Jděte do toho!

O sexy protějšku se říká, že je k nakousnutí. Prostě na něj máme chuť. Pak už jen stačí třeba intenzivní líbání: v návalu emocí a hormonů se stane, že partnera jemně kousnete do rtu nebo jazyka. Dá rozum, že mu ho neukousnete…ale možná si naopak hezky užijete.

 

Plné zuby sexu

 

Záměrně si svého miláčka můžete okusovat, jak je libo, pokud je mu to příjemné a neubližujete mu. Jemný stisk stimuluje nervová zakončení a pocit nebezpečí vzrušuje. Okusovat v kombinaci s líbáním a sáním můžete cokoliv chcete, zejména pak rty, jazyk, ušní lalůčky, šíji, bradavky, pohlaví a pak velké svalové skupiny, např. stehna nebo zadeček.


 

Upíří polibky

 

Drsnější praktiky jako kousání nebo škrábání milence byly popsány už v bibli milování – Kámásutře. Takže je to léty ověřená praxe, jen musíte mít na paměti, že vám po takové akci na těle zůstanou "stopy lásky“ – lidově řečeno "cucfleky“ nebo otisky zubů jako od upíra. Dříve se ovšem lidé takovými úrazy dokonce spíše chlubili, protože to byly důkazy toho, že se nedávno vášnivě pomilovali a pořádně si užívali.

 

 

Pokud chcete citlivost partnera vybičovat ke zbláznění, použijte při okusování pouta nebo pásku přes oči.

 

 

 

Začněte zlehka a stisk stupňujte

 

Pokud pokračujete v okusování partnerova těla z krku níž a níž, vždy v jednotlivých erotogenních zónách začínejte s jemným stiskem, který můžete stupňovat s tím, jak roste vzrušení. Na nejcitlivějších místech je dobré zoubky vyřadit úplně a nahradit ho jen sáním a cucáním – přičemž zuby zůstanou kryté rty a jazykem. Pozor hlavně při orálním sexu. A dejte pozor na to, aby "zubící se“ partner neměl škytavku – to by bolelo!


 

 
37 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

exgeorgino 15:05 13.05.2010
jo holky a dejte si pro jistotu nabít mobila a mějte v něm uloženou rychlou pomoc. Potom si zajistěte větší množství ledu, on takový ukousnutý penis se musí rychle ledovat a zajistit rychlý převoz na plastiku. Potom holky neokusujte chlapa někde v Africe, přeci jenom jsou tam ještě kmeny kanibalské a mohl by to být popud, že to bude vaše poslední kousnutí. Nebo když vás už tyto praktiky nebudou bavit, tak bych věděl o jednom velkém mraveništi, fakt jsou hustý, veliký a kousance dělají provotřídní, tak udělají práci za vás, tedy to jsou supr články, to jste mi zase dostali